ХНУПС - Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба
1.05K videos
1 file
1.21K links
Офіційний канал університету ✈️
Днями в рамках чемпіонату нашого вишу, присвяченого випускникам – героям університету, відбулися змагання з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь команди з найкращих легкоатлетів факультетів університету та Військового коледжу сержантського складу. До програми змагань входили наступні дисципліни: біг на 100, 400, 1000 та 3000 метрів, естафета 4х100 м і шведська естафета 800-400-200-100 м.
За підсумками турніру загальнокомандні місця розподілилися наступним чином – 1 місце виборола команда факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони, 2 місце посіла команда факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ та 3 – команда факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації.
Вітаємо переможців змагань! А всім учасникам бажаємо не зупинятися на досягнутих результатах, рухатись вперед і до нової зустрічі на легкоатлетичних доріжках!
На визначених тимчасових локаціях відбулися тактико-спеціальні заняття з курсантами нашого університету. Під час практичного вишколу майбутні офіцери оновили та вдосконалили навички з тактики, вогневої та інженерної підготовки, тактичної медицини та інших загальновійськових дисциплін.
Разом до Перемоги!
Днями пройшов чемпіонат Збройних Сил України з боксу серед вищих військових навчальних закладів. У змаганнях прийняли участь 9 команд військових вишів, у складі яких було понад 200 спортсменів. До збірної команди нашого університету увійшли представники різних факультетів.
У складній спортивній боротьбі команда університету виборола перше командне місце серед чоловіків та друге серед жінок.
В особистому заліку у своїх вагових категоріях переможцями турніру стали: Ангеліна Хавень та Іван Літвін, курсанти Військового коледжу сержантського складу, Нікіта Більчич, курсант факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації і Тарас Котик, слухач цього ж факультету.