This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Магазин зброї Прапорщик буквально рекламує рушниці для захисту від ТЦК
Я ДУЖЕ хочу щоб цей підарський магазин закрили а жирний хряк Борис Ісаков який є його власником втратив усе
Жодна людина яка себе поважає не повинна купувати зброю у людини, яка ненавидить Україну, креативить таку рекламу і купує рекламу на ютубі у ще більш відбитих мерзотників і зрадників
Я ДУЖЕ хочу щоб цей підарський магазин закрили а жирний хряк Борис Ісаков який є його власником втратив усе
Жодна людина яка себе поважає не повинна купувати зброю у людини, яка ненавидить Україну, креативить таку рекламу і купує рекламу на ютубі у ще більш відбитих мерзотників і зрадників
Forwarded from STERNENKO
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Невідомі туареги у Малі луплять росіян FPV-дронами під «Смарагдове небо».
Краса вам на ніч🫶🏻
Краса вам на ніч🫶🏻
🔥6
Русня така «нам треба терміново створити африканський корпус замість групи Вагнера щоб захищати своїх ручних людоїдів у африці»
Буданов такий «Як як? Туареги? Лол. Прикольна машинка. Ну гаразд, перевірю перше чи вас нема у моїй червоній книжечці і може шось вийде»
Буданов такий «Як як? Туареги? Лол. Прикольна машинка. Ну гаразд, перевірю перше чи вас нема у моїй червоній книжечці і може шось вийде»
Сьогодні я весь день читаю коментарі росіян і їх пропагандистів
«Ну як можна три рази по туапсе пропустити де наше ппо?»
А я знаю де
У них було одне з найкращих ППО у світі але вони вибрали цими ракетами складати багатоповерхівки у Харкові і Запоріжжі щоб убити якумога більше людей.
Буквально - 3 дні тому вони били ППОшними ракетами по наземних цілях у Харкові
https://nakypilo.ua/novyny/yaki-rakety-vdaryly-po-kharkovu-vnochi/
С300 до того моменту як ми отримали західне ППО було вершиною, вишкою, найкращим комплексом у України
Дуже потужний інструмент для захисту неба, але вони обрали зробити з нього інструмент для вбивства і тепер не мають чим захиститися
Не за горами і усвідомлення що використання літаків як чугонометальників для КАБів мало певний негативний вплив на конструкцію і тепер і в повітрі мало чим лишилося працювати по цілях
Кожного дня ударів буде більше і геєна вогненна пощирюватиметься по ворожій території.
«Ну як можна три рази по туапсе пропустити де наше ппо?»
А я знаю де
У них було одне з найкращих ППО у світі але вони вибрали цими ракетами складати багатоповерхівки у Харкові і Запоріжжі щоб убити якумога більше людей.
Буквально - 3 дні тому вони били ППОшними ракетами по наземних цілях у Харкові
https://nakypilo.ua/novyny/yaki-rakety-vdaryly-po-kharkovu-vnochi/
С300 до того моменту як ми отримали західне ППО було вершиною, вишкою, найкращим комплексом у України
Дуже потужний інструмент для захисту неба, але вони обрали зробити з нього інструмент для вбивства і тепер не мають чим захиститися
Не за горами і усвідомлення що використання літаків як чугонометальників для КАБів мало певний негативний вплив на конструкцію і тепер і в повітрі мало чим лишилося працювати по цілях
Кожного дня ударів буде більше і геєна вогненна пощирюватиметься по ворожій території.
Накипіло
Які ракети вдарили по Харкову цієї ночі
У ніч на 25 квітня російська армія випустила ракети по Харкову. Одне влучання зафіксували в Шевченківському районі, решту — в Київському. Попередньо, це були
👍2
Я досі не прилаштував собак
Я дуже сильно їх люблю але вони дуже обмежують мою свободу як військового особливо у плані вибору місця служби
Я зможу привезти їх в кінця травня у Київ чи на захід України
Я дуже сильно їх люблю але вони дуже обмежують мою свободу як військового особливо у плані вибору місця служби
Я зможу привезти їх в кінця травня у Київ чи на захід України
❤1
Forwarded from ✙ Перша приватна мемарня
Військовий шукає люблячі сімʼї врятованим собачкам 🥹❤️🩹
Дівчат, Атласочку та Сахару, знайшли хворими на позиціях на Сумщині, вилікували та виходили.
Тепер цуцикам потрібні постійні родини, щоб військові могли краще концентруватися на задачах 💪
- Вакциновані, стерилізовані, привчені до повідка та лотка
- Доставка майже в будь-який куточок, до обговорення
- Можна брати окремо
Для звʼязку (дзвінок, месенджери):
📞0932444524 - Володимир
Більше про Атласочку та Сахару дивіться в цих відео 🐶:
🔘https://www.instagram.com/reel/DTw966WCMl8/?igsh=MXNndzczMWRtbGUzcg==
🔘 https://youtu.be/ZNqejvewSSY
Дівчат, Атласочку та Сахару, знайшли хворими на позиціях на Сумщині, вилікували та виходили.
Тепер цуцикам потрібні постійні родини, щоб військові могли краще концентруватися на задачах 💪
- Вакциновані, стерилізовані, привчені до повідка та лотка
- Доставка майже в будь-який куточок, до обговорення
- Можна брати окремо
Для звʼязку (дзвінок, месенджери):
📞0932444524 - Володимир
Більше про Атласочку та Сахару дивіться в цих відео 🐶:
🔘https://www.instagram.com/reel/DTw966WCMl8/?igsh=MXNndzczMWRtbGUzcg==
🔘 https://youtu.be/ZNqejvewSSY
Forwarded from Женя
Слухайте, я щойно розмовляв з Володимиром. Він зателефонував мені — чудовий хлопець, дуже сильний, дуже розумний — і він сказав: "Дональде, ми це зробили. Ми взяли Малу Токмачку".
І я вам скажу, це неймовірна назва. Мала Токмачка. Звучить дуже потужно, чи не так? Я запитав його: "Володимире, це велике місто? Це як Мангеттен?". І він відповів: "Дональде, це навіть краще за Мангеттен". Там є ферми, там є земля, там є... ну, ви знаєте, стратегічні речі. Неймовірні стратегічні речі.
І я вам скажу, це неймовірна назва. Мала Токмачка. Звучить дуже потужно, чи не так? Я запитав його: "Володимире, це велике місто? Це як Мангеттен?". І він відповів: "Дональде, це навіть краще за Мангеттен". Там є ферми, там є земля, там є... ну, ви знаєте, стратегічні речі. Неймовірні стратегічні речі.
😁10🤩1
Forwarded from СУМИ / SUMY GO ∆
⚡️Російська сторона зірвала режим припинення вогню - визначимось із подальшими нашими діями, - Зеленський
Загалом станом на 10-ту ранку 6 травня російська армія 1820 разів порушила режим тиші.
SUMY GO • Написати нам
Загалом станом на 10-ту ранку 6 травня російська армія 1820 разів порушила режим тиші.
Україна чітко заявляла, що діятиме дзеркально, враховуючи навʼязливі російські звернення через ЗМІ та соціальні мережі з проханням влаштувати тишу на час московського параду. Для всіх нормальних людей очевидно, що повномасштабна війна та щоденні вбивства людей – це поганий час для публічних "святкувань"
SUMY GO • Написати нам
Русаки виклали 100+ сторінок аналізу по Хорнету, починаючи з частот керування, закінчуючи програмним забезпеченням плат ініціації
Щоб ви розуміли найбільший наш зюірник знань про російські літаки з тих що я бачив це сторінок 70 по пів сторінки на літачок з табличками типу «практична стеля 4км, сигнал шириною 12 в діапазоні 800-1300»
Тут відстаєм
Щоб ви розуміли найбільший наш зюірник знань про російські літаки з тих що я бачив це сторінок 70 по пів сторінки на літачок з табличками типу «практична стеля 4км, сигнал шириною 12 в діапазоні 800-1300»
Тут відстаєм
🥴2
Forwarded from Praetorian
Тут другое. Он же не в вакууме существовал. Противник явно противодействовал. Потому мы в стадии войны за независимость в форме гражданской войны с отколовшейся провинцией
😁4
Forwarded from Sample Channel Name #32
Всіх вітаю з днем кислотно-мазутного дощу в Москві. Скоро це буде регулярним видом опадів в цих широтах.
❤9