anygoodloot?
204 subscribers
220 photos
24 videos
2 files
171 links
Пишу про роботу і волонтерку // Всі питання сюди: @volodymyrlut
Download Telegram
Віддалене керування військовим обладнанням це революція

РЕР, РЕБ, Дрони - все це може і має бути кероване віддалено і це працює як швейцарський годинник, навіть під час такої лютої зими

Більше того - керуватися воно може необовʼязково військовими, навіть необовʼязково українцями

Ми можемо наситити фронт позиціями на яких нікого немає

І як наслідок - ми можемо мати набагато більше екіпажів не мобілізовуючи людей

Немає жодного сенсу здоровому чоловіку сидіти за монітором ребки і нажимати кнопку

Потенційно це можуть робити навіть діти, просто ми як суспільство поки що ще проти дитячої праці

Всіх посадить за віддалені пульти, долучить до війни церковні приходи і студії полденса, хай у львівських барах сидять студенти і жмуть кнопку

Треба ще трошечки дожати командування і це буде реальністю
👍5🫡41
Latvia а не Latvie, Bosnia, Moldova, та зрештою навіть Russia а не Russie

Але чомусь Ukraine
🤔1🤯1
Не існує жодної різниці між киданням мами мобілізованого під машину ТЦК в 2026 році і блокуванням української броні на Донбасі в 2014 році
2
Звідки вона може щось узагалі знати про військову логістику переднього краю?
Forwarded from 5 канал | 5.ua
⚡️"Це була не логістична проблема. Це була проблема управлінських рішень", — колишня військова логістка, донька Келлога та президентка благодійного фонду RT Weatherman Foundation, Меган Моббс у відповідь на пост 5 каналу в X про скандал з щодо ситуації з військовими з 14-ї ОМБр

"Якщо така проблема справді існувала, то її подолання протягом 24 годин лише після публічного обурення виглядає малоймовірним і викликає серйозні запитання".


5️⃣ Сайт  😁 WhatsApp
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Жодна думка американського чи будь-якого іншого військового крім дуже рідкісних випадків можливо типу саперів нерелевантна

їх досвід має чисто історичну цінність

досвід американського снайпера з війни в іраку такий сами актуальний як досвід лучника з облоги Відня

Шо вже казати про логістів
🤝4😁2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Магазин зброї Прапорщик буквально рекламує рушниці для захисту від ТЦК

Я ДУЖЕ хочу щоб цей підарський магазин закрили а жирний хряк Борис Ісаков який є його власником втратив усе

Жодна людина яка себе поважає не повинна купувати зброю у людини, яка ненавидить Україну, креативить таку рекламу і купує рекламу на ютубі у ще більш відбитих мерзотників і зрадників
Forwarded from STERNENKO
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Невідомі туареги у Малі луплять росіян FPV-дронами під «Смарагдове небо».
Краса вам на ніч🫶🏻
🔥6
Русня така «нам треба терміново створити африканський корпус замість групи Вагнера щоб захищати своїх ручних людоїдів у африці»

Буданов такий «Як як? Туареги? Лол. Прикольна машинка. Ну гаразд, перевірю перше чи вас нема у моїй червоній книжечці і може шось вийде»
Сьогодні я весь день читаю коментарі росіян і їх пропагандистів

«Ну як можна три рази по туапсе пропустити де наше ппо?»

А я знаю де

У них було одне з найкращих ППО у світі але вони вибрали цими ракетами складати багатоповерхівки у Харкові і Запоріжжі щоб убити якумога більше людей.

Буквально - 3 дні тому вони били ППОшними ракетами по наземних цілях у Харкові

https://nakypilo.ua/novyny/yaki-rakety-vdaryly-po-kharkovu-vnochi/

С300 до того моменту як ми отримали західне ППО було вершиною, вишкою, найкращим комплексом у України

Дуже потужний інструмент для захисту неба, але вони обрали зробити з нього інструмент для вбивства і тепер не мають чим захиститися

Не за горами і усвідомлення що використання літаків як чугонометальників для КАБів мало певний негативний вплив на конструкцію і тепер і в повітрі мало чим лишилося працювати по цілях

Кожного дня ударів буде більше і геєна вогненна пощирюватиметься по ворожій території.
👍2
Я досі не прилаштував собак

Я дуже сильно їх люблю але вони дуже обмежують мою свободу як військового особливо у плані вибору місця служби

Я зможу привезти їх в кінця травня у Київ чи на захід України
1
Військовий шукає люблячі сімʼї врятованим собачкам 🥹❤️‍🩹

Дівчат, Атласочку та Сахару, знайшли хворими на позиціях на Сумщині, вилікували та виходили.

Тепер цуцикам потрібні постійні родини, щоб військові могли краще концентруватися на задачах 💪

- Вакциновані, стерилізовані, привчені до повідка та лотка
- Доставка майже в будь-який куточок, до обговорення
- Можна брати окремо

Для звʼязку (дзвінок, месенджери):
📞0932444524 - Володимир

Більше про Атласочку та Сахару дивіться в цих відео 🐶:

🔘https://www.instagram.com/reel/DTw966WCMl8/?igsh=MXNndzczMWRtbGUzcg==

🔘 https://youtu.be/ZNqejvewSSY
Forwarded from Женя
Слухайте, я щойно розмовляв з Володимиром. Він зателефонував мені — чудовий хлопець, дуже сильний, дуже розумний — і він сказав: "Дональде, ми це зробили. Ми взяли Малу Токмачку".
І я вам скажу, це неймовірна назва. Мала Токмачка. Звучить дуже потужно, чи не так? Я запитав його: "Володимире, це велике місто? Це як Мангеттен?". І він відповів: "Дональде, це навіть краще за Мангеттен". Там є ферми, там є земля, там є... ну, ви знаєте, стратегічні речі. Неймовірні стратегічні речі.
😁10🤩1
По нашому напрямку ворогом вогонь не було припинено
🕊5
Середмістя Сум обстрілюють Герберами прямо зараз
🤬2
Ну русаки як завжди, 2 шахеда в садочок дитячий

Гарного дня перемоги сучки
Forwarded from СУМИ / SUMY GO ∆
⚡️Російська сторона зірвала режим припинення вогню - визначимось із подальшими нашими діями, - Зеленський

Загалом станом на 10-ту ранку 6 травня російська армія 1820 разів порушила режим тиші.

Україна чітко заявляла, що діятиме дзеркально, враховуючи навʼязливі російські звернення через ЗМІ та соціальні мережі з проханням влаштувати тишу на час московського параду. Для всіх нормальних людей очевидно, що повномасштабна війна та щоденні вбивства людей – це поганий час для публічних "святкувань"


SUMY GOНаписати нам