anygoodloot?
204 subscribers
220 photos
24 videos
2 files
171 links
Пишу про роботу і волонтерку // Всі питання сюди: @volodymyrlut
Download Telegram
В цьому плані хочу бути як ворог

Шахеди звісно революція у війні
Ворог зробив з «Шахедів» не просто ударні БпЛА, а універсальну платформу для різних задач.

Станом на сьогодні «Шахеди» бувають «звичайні», реактивні, з модемами, з ракетами (як на скріншоті), зі збільшеною БЧ, з прожекторами, з ретрансляторами, з ПЗРК, з мінами. І на цьому, на жаль, список не закінчується.

Головне те, що вони усі вкрай небезпечні як для військових, так і для цивільних.

Зенітні дрони — дієве рішення цієї проблеми. Донатьте на «Дронопад» 👉 https://bit.ly/4ftdtvn
1
А шо ви не казали шо паралонові подушечки на шоломах в -20 стають каменем і шолом не вдягається на голову?
Forwarded from МАДЯР🇺🇦
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Ворожий Ка-52 та екіпаж, що спробував евакуюватися, знищили Птахи СБС на Донеччині.

Ворожий гелікоптер вполювали оптоволоконним фпв-дроном пілоти екіпажу «Балтика» 1 бату «Хижаки висот» 59 бригади Сил Безпілотних систем у районі нп Надіївка (Донецької обл)

В результаті аварійної посадки екіпаж гелікоптера спробував врятуватися.
«По допомогу» ворожим пілотам прибули дрони пілотів 1 бату 414 обр «Птахи Мадяра» і завершили хробачий тріп.

Результати СБС наживо тут:
Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»
https://sbs-group.army/

МАДЯР🇺🇦
20.03.26

🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР 🇺🇦СБС
онлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥6
Сумські мотопідари ганяють собі на мотику під вікнами 14поверхівки в яку цієї ночі вʼїбав шахед і в кожному вікні якої зараз люди які розбирають залишки свого житла
🤬3
💅6
Віддалене керування військовим обладнанням це революція

РЕР, РЕБ, Дрони - все це може і має бути кероване віддалено і це працює як швейцарський годинник, навіть під час такої лютої зими

Більше того - керуватися воно може необовʼязково військовими, навіть необовʼязково українцями

Ми можемо наситити фронт позиціями на яких нікого немає

І як наслідок - ми можемо мати набагато більше екіпажів не мобілізовуючи людей

Немає жодного сенсу здоровому чоловіку сидіти за монітором ребки і нажимати кнопку

Потенційно це можуть робити навіть діти, просто ми як суспільство поки що ще проти дитячої праці

Всіх посадить за віддалені пульти, долучить до війни церковні приходи і студії полденса, хай у львівських барах сидять студенти і жмуть кнопку

Треба ще трошечки дожати командування і це буде реальністю
👍5🫡41
Latvia а не Latvie, Bosnia, Moldova, та зрештою навіть Russia а не Russie

Але чомусь Ukraine
🤔1🤯1
Не існує жодної різниці між киданням мами мобілізованого під машину ТЦК в 2026 році і блокуванням української броні на Донбасі в 2014 році
2
Звідки вона може щось узагалі знати про військову логістику переднього краю?
Forwarded from 5 канал | 5.ua
⚡️"Це була не логістична проблема. Це була проблема управлінських рішень", — колишня військова логістка, донька Келлога та президентка благодійного фонду RT Weatherman Foundation, Меган Моббс у відповідь на пост 5 каналу в X про скандал з щодо ситуації з військовими з 14-ї ОМБр

"Якщо така проблема справді існувала, то її подолання протягом 24 годин лише після публічного обурення виглядає малоймовірним і викликає серйозні запитання".


5️⃣ Сайт  😁 WhatsApp
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Жодна думка американського чи будь-якого іншого військового крім дуже рідкісних випадків можливо типу саперів нерелевантна

їх досвід має чисто історичну цінність

досвід американського снайпера з війни в іраку такий сами актуальний як досвід лучника з облоги Відня

Шо вже казати про логістів
🤝4😁2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Магазин зброї Прапорщик буквально рекламує рушниці для захисту від ТЦК

Я ДУЖЕ хочу щоб цей підарський магазин закрили а жирний хряк Борис Ісаков який є його власником втратив усе

Жодна людина яка себе поважає не повинна купувати зброю у людини, яка ненавидить Україну, креативить таку рекламу і купує рекламу на ютубі у ще більш відбитих мерзотників і зрадників
Forwarded from STERNENKO
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Невідомі туареги у Малі луплять росіян FPV-дронами під «Смарагдове небо».
Краса вам на ніч🫶🏻
🔥6
Русня така «нам треба терміново створити африканський корпус замість групи Вагнера щоб захищати своїх ручних людоїдів у африці»

Буданов такий «Як як? Туареги? Лол. Прикольна машинка. Ну гаразд, перевірю перше чи вас нема у моїй червоній книжечці і може шось вийде»
Сьогодні я весь день читаю коментарі росіян і їх пропагандистів

«Ну як можна три рази по туапсе пропустити де наше ппо?»

А я знаю де

У них було одне з найкращих ППО у світі але вони вибрали цими ракетами складати багатоповерхівки у Харкові і Запоріжжі щоб убити якумога більше людей.

Буквально - 3 дні тому вони били ППОшними ракетами по наземних цілях у Харкові

https://nakypilo.ua/novyny/yaki-rakety-vdaryly-po-kharkovu-vnochi/

С300 до того моменту як ми отримали західне ППО було вершиною, вишкою, найкращим комплексом у України

Дуже потужний інструмент для захисту неба, але вони обрали зробити з нього інструмент для вбивства і тепер не мають чим захиститися

Не за горами і усвідомлення що використання літаків як чугонометальників для КАБів мало певний негативний вплив на конструкцію і тепер і в повітрі мало чим лишилося працювати по цілях

Кожного дня ударів буде більше і геєна вогненна пощирюватиметься по ворожій території.
👍2
Я досі не прилаштував собак

Я дуже сильно їх люблю але вони дуже обмежують мою свободу як військового особливо у плані вибору місця служби

Я зможу привезти їх в кінця травня у Київ чи на захід України
1
Військовий шукає люблячі сімʼї врятованим собачкам 🥹❤️‍🩹

Дівчат, Атласочку та Сахару, знайшли хворими на позиціях на Сумщині, вилікували та виходили.

Тепер цуцикам потрібні постійні родини, щоб військові могли краще концентруватися на задачах 💪

- Вакциновані, стерилізовані, привчені до повідка та лотка
- Доставка майже в будь-який куточок, до обговорення
- Можна брати окремо

Для звʼязку (дзвінок, месенджери):
📞0932444524 - Володимир

Більше про Атласочку та Сахару дивіться в цих відео 🐶:

🔘https://www.instagram.com/reel/DTw966WCMl8/?igsh=MXNndzczMWRtbGUzcg==

🔘 https://youtu.be/ZNqejvewSSY