This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Отакими бідолахами вони були
Я спав і крізь сон чув ужасний писк і думав «ого миші обнагліли вкрай»
А це ці песята в бліндаж хотіли
Я спав і крізь сон чув ужасний писк і думав «ого миші обнагліли вкрай»
А це ці песята в бліндаж хотіли
❤🔥4❤1💔1
Forwarded from Повернись живим
Ворог зробив з «Шахедів» не просто ударні БпЛА, а універсальну платформу для різних задач.
Станом на сьогодні «Шахеди» бувають «звичайні», реактивні, з модемами, з ракетами (як на скріншоті), зі збільшеною БЧ, з прожекторами, з ретрансляторами, з ПЗРК, з мінами. І на цьому, на жаль, список не закінчується.
Головне те, що вони усі вкрай небезпечні як для військових, так і для цивільних.
Зенітні дрони — дієве рішення цієї проблеми. Донатьте на «Дронопад» 👉 https://bit.ly/4ftdtvn
Станом на сьогодні «Шахеди» бувають «звичайні», реактивні, з модемами, з ракетами (як на скріншоті), зі збільшеною БЧ, з прожекторами, з ретрансляторами, з ПЗРК, з мінами. І на цьому, на жаль, список не закінчується.
Головне те, що вони усі вкрай небезпечні як для військових, так і для цивільних.
Зенітні дрони — дієве рішення цієї проблеми. Донатьте на «Дронопад» 👉 https://bit.ly/4ftdtvn
❤1
А шо ви не казали шо паралонові подушечки на шоломах в -20 стають каменем і шолом не вдягається на голову?
Forwarded from МАДЯР🇺🇦
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Ворожий Ка-52 та екіпаж, що спробував евакуюватися, знищили Птахи СБС на Донеччині.
Ворожий гелікоптер вполювали оптоволоконним фпв-дроном пілоти екіпажу «Балтика» 1 бату «Хижаки висот» 59 бригади Сил Безпілотних систем у районі нп Надіївка (Донецької обл)
В результаті аварійної посадки екіпаж гелікоптера спробував врятуватися.
«По допомогу» ворожим пілотам прибули дрони пілотів 1 бату 414 обр «Птахи Мадяра» і завершили хробачий тріп.
Результати СБС наживо тут:
Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»
https://sbs-group.army/
МАДЯР🇺🇦
20.03.26
🔵 МАДЯР🎞 МАДЯР👥 МАДЯР 👥 RB📷 МАДЯР 🇺🇦 СБС
онлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Ворожий гелікоптер вполювали оптоволоконним фпв-дроном пілоти екіпажу «Балтика» 1 бату «Хижаки висот» 59 бригади Сил Безпілотних систем у районі нп Надіївка (Донецької обл)
В результаті аварійної посадки екіпаж гелікоптера спробував врятуватися.
«По допомогу» ворожим пілотам прибули дрони пілотів 1 бату 414 обр «Птахи Мадяра» і завершили хробачий тріп.
Результати СБС наживо тут:
Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»
https://sbs-group.army/
МАДЯР🇺🇦
20.03.26
онлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥6
Сумські мотопідари ганяють собі на мотику під вікнами 14поверхівки в яку цієї ночі вʼїбав шахед і в кожному вікні якої зараз люди які розбирають залишки свого житла
🤬3
Віддалене керування військовим обладнанням це революція
РЕР, РЕБ, Дрони - все це може і має бути кероване віддалено і це працює як швейцарський годинник, навіть під час такої лютої зими
Більше того - керуватися воно може необовʼязково військовими, навіть необовʼязково українцями
Ми можемо наситити фронт позиціями на яких нікого немає
І як наслідок - ми можемо мати набагато більше екіпажів не мобілізовуючи людей
Немає жодного сенсу здоровому чоловіку сидіти за монітором ребки і нажимати кнопку
Потенційно це можуть робити навіть діти, просто ми як суспільство поки що ще проти дитячої праці
Всіх посадить за віддалені пульти, долучить до війни церковні приходи і студії полденса, хай у львівських барах сидять студенти і жмуть кнопку
Треба ще трошечки дожати командування і це буде реальністю
РЕР, РЕБ, Дрони - все це може і має бути кероване віддалено і це працює як швейцарський годинник, навіть під час такої лютої зими
Більше того - керуватися воно може необовʼязково військовими, навіть необовʼязково українцями
Ми можемо наситити фронт позиціями на яких нікого немає
І як наслідок - ми можемо мати набагато більше екіпажів не мобілізовуючи людей
Немає жодного сенсу здоровому чоловіку сидіти за монітором ребки і нажимати кнопку
Потенційно це можуть робити навіть діти, просто ми як суспільство поки що ще проти дитячої праці
Всіх посадить за віддалені пульти, долучить до війни церковні приходи і студії полденса, хай у львівських барах сидять студенти і жмуть кнопку
Треба ще трошечки дожати командування і це буде реальністю
👍5🫡4❤1
Latvia а не Latvie, Bosnia, Moldova, та зрештою навіть Russia а не Russie
Але чомусь Ukraine
Але чомусь Ukraine
🤔1🤯1
Forwarded from 5 канал | 5.ua
"Якщо така проблема справді існувала, то її подолання протягом 24 годин лише після публічного обурення виглядає малоймовірним і викликає серйозні запитання".
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Жодна думка американського чи будь-якого іншого військового крім дуже рідкісних випадків можливо типу саперів нерелевантна
їх досвід має чисто історичну цінність
досвід американського снайпера з війни в іраку такий сами актуальний як досвід лучника з облоги Відня
Шо вже казати про логістів
їх досвід має чисто історичну цінність
досвід американського снайпера з війни в іраку такий сами актуальний як досвід лучника з облоги Відня
Шо вже казати про логістів
🤝4😁2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Магазин зброї Прапорщик буквально рекламує рушниці для захисту від ТЦК
Я ДУЖЕ хочу щоб цей підарський магазин закрили а жирний хряк Борис Ісаков який є його власником втратив усе
Жодна людина яка себе поважає не повинна купувати зброю у людини, яка ненавидить Україну, креативить таку рекламу і купує рекламу на ютубі у ще більш відбитих мерзотників і зрадників
Я ДУЖЕ хочу щоб цей підарський магазин закрили а жирний хряк Борис Ісаков який є його власником втратив усе
Жодна людина яка себе поважає не повинна купувати зброю у людини, яка ненавидить Україну, креативить таку рекламу і купує рекламу на ютубі у ще більш відбитих мерзотників і зрадників
Forwarded from STERNENKO
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Невідомі туареги у Малі луплять росіян FPV-дронами під «Смарагдове небо».
Краса вам на ніч🫶🏻
Краса вам на ніч🫶🏻
🔥6
Русня така «нам треба терміново створити африканський корпус замість групи Вагнера щоб захищати своїх ручних людоїдів у африці»
Буданов такий «Як як? Туареги? Лол. Прикольна машинка. Ну гаразд, перевірю перше чи вас нема у моїй червоній книжечці і може шось вийде»
Буданов такий «Як як? Туареги? Лол. Прикольна машинка. Ну гаразд, перевірю перше чи вас нема у моїй червоній книжечці і може шось вийде»
Сьогодні я весь день читаю коментарі росіян і їх пропагандистів
«Ну як можна три рази по туапсе пропустити де наше ппо?»
А я знаю де
У них було одне з найкращих ППО у світі але вони вибрали цими ракетами складати багатоповерхівки у Харкові і Запоріжжі щоб убити якумога більше людей.
Буквально - 3 дні тому вони били ППОшними ракетами по наземних цілях у Харкові
https://nakypilo.ua/novyny/yaki-rakety-vdaryly-po-kharkovu-vnochi/
С300 до того моменту як ми отримали західне ППО було вершиною, вишкою, найкращим комплексом у України
Дуже потужний інструмент для захисту неба, але вони обрали зробити з нього інструмент для вбивства і тепер не мають чим захиститися
Не за горами і усвідомлення що використання літаків як чугонометальників для КАБів мало певний негативний вплив на конструкцію і тепер і в повітрі мало чим лишилося працювати по цілях
Кожного дня ударів буде більше і геєна вогненна пощирюватиметься по ворожій території.
«Ну як можна три рази по туапсе пропустити де наше ппо?»
А я знаю де
У них було одне з найкращих ППО у світі але вони вибрали цими ракетами складати багатоповерхівки у Харкові і Запоріжжі щоб убити якумога більше людей.
Буквально - 3 дні тому вони били ППОшними ракетами по наземних цілях у Харкові
https://nakypilo.ua/novyny/yaki-rakety-vdaryly-po-kharkovu-vnochi/
С300 до того моменту як ми отримали західне ППО було вершиною, вишкою, найкращим комплексом у України
Дуже потужний інструмент для захисту неба, але вони обрали зробити з нього інструмент для вбивства і тепер не мають чим захиститися
Не за горами і усвідомлення що використання літаків як чугонометальників для КАБів мало певний негативний вплив на конструкцію і тепер і в повітрі мало чим лишилося працювати по цілях
Кожного дня ударів буде більше і геєна вогненна пощирюватиметься по ворожій території.
Накипіло
Які ракети вдарили по Харкову цієї ночі
У ніч на 25 квітня російська армія випустила ракети по Харкову. Одне влучання зафіксували в Шевченківському районі, решту — в Київському. Попередньо, це були
👍2
Я досі не прилаштував собак
Я дуже сильно їх люблю але вони дуже обмежують мою свободу як військового особливо у плані вибору місця служби
Я зможу привезти їх в кінця травня у Київ чи на захід України
Я дуже сильно їх люблю але вони дуже обмежують мою свободу як військового особливо у плані вибору місця служби
Я зможу привезти їх в кінця травня у Київ чи на захід України
❤1
Forwarded from ✙ Перша приватна мемарня
Військовий шукає люблячі сімʼї врятованим собачкам 🥹❤️🩹
Дівчат, Атласочку та Сахару, знайшли хворими на позиціях на Сумщині, вилікували та виходили.
Тепер цуцикам потрібні постійні родини, щоб військові могли краще концентруватися на задачах 💪
- Вакциновані, стерилізовані, привчені до повідка та лотка
- Доставка майже в будь-який куточок, до обговорення
- Можна брати окремо
Для звʼязку (дзвінок, месенджери):
📞0932444524 - Володимир
Більше про Атласочку та Сахару дивіться в цих відео 🐶:
🔘https://www.instagram.com/reel/DTw966WCMl8/?igsh=MXNndzczMWRtbGUzcg==
🔘 https://youtu.be/ZNqejvewSSY
Дівчат, Атласочку та Сахару, знайшли хворими на позиціях на Сумщині, вилікували та виходили.
Тепер цуцикам потрібні постійні родини, щоб військові могли краще концентруватися на задачах 💪
- Вакциновані, стерилізовані, привчені до повідка та лотка
- Доставка майже в будь-який куточок, до обговорення
- Можна брати окремо
Для звʼязку (дзвінок, месенджери):
📞0932444524 - Володимир
Більше про Атласочку та Сахару дивіться в цих відео 🐶:
🔘https://www.instagram.com/reel/DTw966WCMl8/?igsh=MXNndzczMWRtbGUzcg==
🔘 https://youtu.be/ZNqejvewSSY