Ураження Варшавянки підводним дроном це неймовірна новина, але мушу відзначити що відеофіксація! марини з скоріш за все зламаної камери на військовому обʼєкті противника це теж потужна спецоперація
Я знімаю капелюха
Я знімаю капелюха
😁9💯2
Я розчарований що жодне ТЦК, рекрутинговий центр і бригада не зняли тікток «In your 20’s there will be група оповіщення it’s very important that you підписав контракт»
🥰3
Побачив десь два чи три пости в тредз де дівчата скаржаться що на Новий Рік на Буковелі черги і корки страшні були і дуже сильно хочу ригать
🥴5💊1
В листопаді до нас у бліндаж прибилися двоє собак і 5 щенят. Ми зʼїхали з бліндажа і їздили туди їх годувати раз в дві доби. Через деякий час зникли дорослі собаки, потім всі кобелі. Тоді ми колективом вирішили дівчат забрати собі додому. Ми їх вилікували від бабезіозу і підшкірного кліща, провакцинували, вилікували нестачу кальцію і як наслідок слабкі кістки.
Зараз я орендував окрему квартиру тому що у Сумах дуже люті морози і я не хочу щоб вони мерзли.
Зараз це хатні собаки, але мені з ними дуже важко через те що їх двоє а я один. Також через графік військового мучаться і собаки і я.
Зараз їм 4-5 міс. і вони 7 і 10кг. Ну тобто будуть орієнтовно 15 і 20 кг - середні собані.
Волохату звати Атлас а вищу - Сахара.
Мені дуже важко і поки вони цуценята а я ще не привʼязався остаточно - хочу знайти їм дім
Допоможіть мені з цим будь ласка
Зараз я орендував окрему квартиру тому що у Сумах дуже люті морози і я не хочу щоб вони мерзли.
Зараз це хатні собаки, але мені з ними дуже важко через те що їх двоє а я один. Також через графік військового мучаться і собаки і я.
Зараз їм 4-5 міс. і вони 7 і 10кг. Ну тобто будуть орієнтовно 15 і 20 кг - середні собані.
Волохату звати Атлас а вищу - Сахара.
Мені дуже важко і поки вони цуценята а я ще не привʼязався остаточно - хочу знайти їм дім
Допоможіть мені з цим будь ласка
❤5💔1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Отакими бідолахами вони були
Я спав і крізь сон чув ужасний писк і думав «ого миші обнагліли вкрай»
А це ці песята в бліндаж хотіли
Я спав і крізь сон чув ужасний писк і думав «ого миші обнагліли вкрай»
А це ці песята в бліндаж хотіли
❤🔥4❤1💔1
Forwarded from Повернись живим
Ворог зробив з «Шахедів» не просто ударні БпЛА, а універсальну платформу для різних задач.
Станом на сьогодні «Шахеди» бувають «звичайні», реактивні, з модемами, з ракетами (як на скріншоті), зі збільшеною БЧ, з прожекторами, з ретрансляторами, з ПЗРК, з мінами. І на цьому, на жаль, список не закінчується.
Головне те, що вони усі вкрай небезпечні як для військових, так і для цивільних.
Зенітні дрони — дієве рішення цієї проблеми. Донатьте на «Дронопад» 👉 https://bit.ly/4ftdtvn
Станом на сьогодні «Шахеди» бувають «звичайні», реактивні, з модемами, з ракетами (як на скріншоті), зі збільшеною БЧ, з прожекторами, з ретрансляторами, з ПЗРК, з мінами. І на цьому, на жаль, список не закінчується.
Головне те, що вони усі вкрай небезпечні як для військових, так і для цивільних.
Зенітні дрони — дієве рішення цієї проблеми. Донатьте на «Дронопад» 👉 https://bit.ly/4ftdtvn
❤1
А шо ви не казали шо паралонові подушечки на шоломах в -20 стають каменем і шолом не вдягається на голову?
Forwarded from МАДЯР🇺🇦
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Ворожий Ка-52 та екіпаж, що спробував евакуюватися, знищили Птахи СБС на Донеччині.
Ворожий гелікоптер вполювали оптоволоконним фпв-дроном пілоти екіпажу «Балтика» 1 бату «Хижаки висот» 59 бригади Сил Безпілотних систем у районі нп Надіївка (Донецької обл)
В результаті аварійної посадки екіпаж гелікоптера спробував врятуватися.
«По допомогу» ворожим пілотам прибули дрони пілотів 1 бату 414 обр «Птахи Мадяра» і завершили хробачий тріп.
Результати СБС наживо тут:
Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»
https://sbs-group.army/
МАДЯР🇺🇦
20.03.26
🔵 МАДЯР🎞 МАДЯР👥 МАДЯР 👥 RB📷 МАДЯР 🇺🇦 СБС
онлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Ворожий гелікоптер вполювали оптоволоконним фпв-дроном пілоти екіпажу «Балтика» 1 бату «Хижаки висот» 59 бригади Сил Безпілотних систем у районі нп Надіївка (Донецької обл)
В результаті аварійної посадки екіпаж гелікоптера спробував врятуватися.
«По допомогу» ворожим пілотам прибули дрони пілотів 1 бату 414 обр «Птахи Мадяра» і завершили хробачий тріп.
Результати СБС наживо тут:
Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»
https://sbs-group.army/
МАДЯР🇺🇦
20.03.26
онлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥6
Сумські мотопідари ганяють собі на мотику під вікнами 14поверхівки в яку цієї ночі вʼїбав шахед і в кожному вікні якої зараз люди які розбирають залишки свого житла
🤬3
Віддалене керування військовим обладнанням це революція
РЕР, РЕБ, Дрони - все це може і має бути кероване віддалено і це працює як швейцарський годинник, навіть під час такої лютої зими
Більше того - керуватися воно може необовʼязково військовими, навіть необовʼязково українцями
Ми можемо наситити фронт позиціями на яких нікого немає
І як наслідок - ми можемо мати набагато більше екіпажів не мобілізовуючи людей
Немає жодного сенсу здоровому чоловіку сидіти за монітором ребки і нажимати кнопку
Потенційно це можуть робити навіть діти, просто ми як суспільство поки що ще проти дитячої праці
Всіх посадить за віддалені пульти, долучить до війни церковні приходи і студії полденса, хай у львівських барах сидять студенти і жмуть кнопку
Треба ще трошечки дожати командування і це буде реальністю
РЕР, РЕБ, Дрони - все це може і має бути кероване віддалено і це працює як швейцарський годинник, навіть під час такої лютої зими
Більше того - керуватися воно може необовʼязково військовими, навіть необовʼязково українцями
Ми можемо наситити фронт позиціями на яких нікого немає
І як наслідок - ми можемо мати набагато більше екіпажів не мобілізовуючи людей
Немає жодного сенсу здоровому чоловіку сидіти за монітором ребки і нажимати кнопку
Потенційно це можуть робити навіть діти, просто ми як суспільство поки що ще проти дитячої праці
Всіх посадить за віддалені пульти, долучить до війни церковні приходи і студії полденса, хай у львівських барах сидять студенти і жмуть кнопку
Треба ще трошечки дожати командування і це буде реальністю
👍5🫡4❤1
Latvia а не Latvie, Bosnia, Moldova, та зрештою навіть Russia а не Russie
Але чомусь Ukraine
Але чомусь Ukraine
🤔1🤯1
Forwarded from 5 канал | 5.ua
"Якщо така проблема справді існувала, то її подолання протягом 24 годин лише після публічного обурення виглядає малоймовірним і викликає серйозні запитання".
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM