Хуїбало Ілон задрачує NPR та громадське з Канади, зате до Раша Тудей питань немає. Насмоктав бабла при Обамі з держбюджету, а зараз корче з себе правдоруба і великого бізнесмена. Мудло гівняне.
🤡218🤮38🤬8👍7🤔3💯2
Партія заборонено гарбуз-буржуй. УДАР по фермер-кулак і бути як уйгур в лагерь перевиховання!
🤮87🤡25🤣18🤨10🤯7👏2❤1👍1🤬1😢1
Forwarded from УБН
🫡ЗБІР НА КОПТЕР DJI MINI 3 PRO
📌Нашим друзям, учасникам руху УБН, що воюють в складі однієї з бригад ЗСУ треба дрон для корегування вогню артилерії по позиціям орків!
💰DJI Mini 3 Pro та набір комплектуючих до нього будуть коштувати близько 55 000 ₴
👊Ваша недопита кава або ж недокурена цигарка допоможе хлопцям у знищенні ворога та захисті Держави!
🔗Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/78rMWUxp4X
💳Картка банки:
5375 4112 0308 7700
Слава Україні!
УБН
📌Нашим друзям, учасникам руху УБН, що воюють в складі однієї з бригад ЗСУ треба дрон для корегування вогню артилерії по позиціям орків!
💰DJI Mini 3 Pro та набір комплектуючих до нього будуть коштувати близько 55 000 ₴
👊Ваша недопита кава або ж недокурена цигарка допоможе хлопцям у знищенні ворога та захисті Держави!
🔗Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/78rMWUxp4X
💳Картка банки:
5375 4112 0308 7700
Слава Україні!
УБН
👍26❤2
Все таки Дональд Туск рідкісний мудак. В той час як ситуація з фермерами складна і польська влада разом з ЄС намагаються знайти варіанти, цей підливає масла в огонь, розповідаючи про погане українське зерно.
Twitter
Ostrzegałem!
😡119🤬11🤡5❤1
Але що чекати від того, хто приховував обставини вбивства Качинського на вимогу Москви? Коли його вже посадять (там є декілька кримінальних справ, але на жаль він досі не за ґратами)?
👍113❤5😎3🙈2
Forwarded from Бабель
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🇨🇳 Посол Китаю у Франції Лу Шае поставив під сумнів суверенітет колишніх республік Радянського Союзу. За його словами, у міжнародному праві країни колишнього СРСР нібито «не мають чинного статусу». На запитання, чий Крим, Шае заявив, що окупований півострів був «російським спочатку».
Посол України у Франції Вадим Омельченко написав у Twitter, що Шае ігнорує позицію Пекіну щодо відновлення миру в Україні. Міністр закордонних справ Литви назвав заяву Шае яскравим поясненням того, чому держави Балтії не довіряють Китаю як «посереднику» у врегулюванні війни, а МЗС Естонії викличе посла Китаю для роз’яснень.
@babel
Посол України у Франції Вадим Омельченко написав у Twitter, що Шае ігнорує позицію Пекіну щодо відновлення миру в Україні. Міністр закордонних справ Литви назвав заяву Шае яскравим поясненням того, чому держави Балтії не довіряють Китаю як «посереднику» у врегулюванні війни, а МЗС Естонії викличе посла Китаю для роз’яснень.
@babel
✍73🤬67🤡25👍8👏1🤮1😎1
Добре хоч Естонія викличе посла Китаю. Не нам же сердити Китай. Естонія мега-імперія, може собі дозволити
👍207😁29🫡4🤔1🤡1😎1
Це справді прекрасно, коли видання, що позиціонує себе як інтелектуальний майданчик публікує геополітичну та геоекономічну аналітику від «архідруїда Стародавнього ордену друїдів Америки». Це варто уваги 😂
😁139🦄30👍9🤷♂3❤1😎1
Судячи з того, яке сміття набирають зараз виступати на CPAC, це дійство слід перейменувати в Cringe Political Action Conference і тоді все встане на свої місця. Друїдів не вистачає, але Бабіш достойно їх підмінить 😂
😁93👍10😎6
В чому різниця між Францією та Польщею? У Франції комуністи зайшли у офіс Фондової біржі, а у Польщі Фондова біржа зайняла офіс комуністів 😂
😁202🔥28❤6
Судячи з того, що шапіто-цирк CPAC за американські гроші ліпить головних європейських «консерваторів» з Орбана та Бабіша, платформа там така: гомосексуалізм це звісно погано, але китайцям та росіянам можна нам на півшичечки присунути. Півшишечний «консерватизм» Орбана-Бабіша 😂
😁135😎2
«Литва, Латвія та Естонія викликали дипломатів через слова посла Китаю про суверенітет пострадянських країн.
Добре що наше МЗС не турбує питання суверенітету пострадянських країн и висери китайського посла. Варто було б в цілях економії замінити Кулебу на чатбота (від Baidu звісно). Транслювати банальщину в ефір і боятись китайську компартію, він теж зможе
Добре що наше МЗС не турбує питання суверенітету пострадянських країн и висери китайського посла. Варто було б в цілях економії замінити Кулебу на чатбота (від Baidu звісно). Транслювати банальщину в ефір і боятись китайську компартію, він теж зможе
Telegram
Це AMES: коментарі, оцінки, погляди
Головне в світі станом на сьогодні (23.04.2023):
🛑 Експрезидент Судану 🇸🇩 Омар аль-Башир утік із в'язниці Кобер у супроводі великої кількості ув'язнених.
🛑 Таліби 🏳️ заборонили в'їзд до Афганістану іноземним журналістам, з метою запобігання висвітленню становища…
🛑 Експрезидент Судану 🇸🇩 Омар аль-Башир утік із в'язниці Кобер у супроводі великої кількості ув'язнених.
🛑 Таліби 🏳️ заборонили в'їзд до Афганістану іноземним журналістам, з метою запобігання висвітленню становища…
🤬112👍27😁8❤2
Breaking! Олаф Щольц отримав китайське громадянство, щоб українське МЗС відчепилися від нього.
- Це гайки, тіпи, ми якраз хотіли його розкритикувати за те, що він лисіє. Ну нормально взагалі в 21 столітті не наростити волосся? - коментує ситуацію двадцять третій заступник міністра МЗС з питань кпинів Німеччини Григорій Шевелюра.
Дмитро Кулеба вже приніс вибачення Шольцу за все, що було раніше і доручив українським дипломатам тепер шпиняти Люксембург. Чи Ліхтенштейн? Когось з них коротше.
- Це гайки, тіпи, ми якраз хотіли його розкритикувати за те, що він лисіє. Ну нормально взагалі в 21 столітті не наростити волосся? - коментує ситуацію двадцять третій заступник міністра МЗС з питань кпинів Німеччини Григорій Шевелюра.
Дмитро Кулеба вже приніс вибачення Шольцу за все, що було раніше і доручив українським дипломатам тепер шпиняти Люксембург. Чи Ліхтенштейн? Когось з них коротше.
😁129👍31❤2🤔1
Взагалі Лю Шає дуже цінний кадр. Це ж він в свій час публічно сказав, що Пекін буде «перевиховувати» тайванців, коли захопить острів, щоб вони більше не вважали себе тайванцями. Тепер він ляпнув про Крим та пострадянські республіки.
Чувак тупо говорить те, що думають в Пекіні, але не хочуть казати. Тому його треба берегти, дуже цінний кадр. Я б хотів, щоб він пішов на підвищення і ляпав все це більш гучно і прямо з Пекіна.
Чувак тупо говорить те, що думають в Пекіні, але не хочуть казати. Тому його треба берегти, дуже цінний кадр. Я б хотів, щоб він пішов на підвищення і ляпав все це більш гучно і прямо з Пекіна.
👍184😁10😎6
Буданов рідкий кадр в Україні, хто вміє працювати стратегічно на відміну від усіляких «кабичогоневийшло», не тільки в нас, а і за океаном.
🫡180👍32😎3❤2🤡2🤔1
Тепер Такеріто зможе працювати на російське телебачення повний день і напряму 😂
😎129😁24🔥15👏9🏆5🌚2👍1
Головне питання чи буде Такер балотуватись на губернатора Арізони чи все ж таки в сенат від неї 😂
🤣131😐6😨1
Звільнення Дона Лемона з CNN, лівацького альтер-его Такера, теж хороший знак. Якби ще Рейчел Меддоу вигнали з MSNBC взагалі круто було.
Невже шизу з обох флангів витіснять і їм лишиться лише Твіттер Івана Маскова? Ех, мрії.
Невже шизу з обох флангів витіснять і їм лишиться лише Твіттер Івана Маскова? Ех, мрії.
❤150👍30🤣4