Breaking! В Києві застосували нову систему ППО - Шиїт 01. По суті просто хуйнули іранським послом по Шахіду.
Зараз в Тегеран зробили запит на нового посла, щоб поповнити боєзапас системи Шиїт 02.
«Ми вдячні іранським друзям за поставки снарядів до системи Шиїт» - сказав президент України.
Зараз в Тегеран зробили запит на нового посла, щоб поповнити боєзапас системи Шиїт 02.
«Ми вдячні іранським друзям за поставки снарядів до системи Шиїт» - сказав президент України.
😁158👍6🤯3😎3👎1
- Це що за некомпетентна халтура?
- Це прогресивний інклюзивний проект!
- Тобто гроші проїбали, тому сценарій писали безробітні хіпстери, а консультували школярі за їжу?
- Так
- Це прогресивний інклюзивний проект!
- Тобто гроші проїбали, тому сценарій писали безробітні хіпстери, а консультували школярі за їжу?
- Так
😁158👍6😎2
Breaking! Прокльони Паші Мерседеса проти Зеленського єбанули по Бєлгороду, бо керувалися російським Глонассом.
"Най буде" - коментує президент України
Патріарх Кіріл вже веде перемовини, щоб перейти на GPS, щоб наступного разу єбануло хоча б по Шебекіно
"Най буде" - коментує президент України
Патріарх Кіріл вже веде перемовини, щоб перейти на GPS, щоб наступного разу єбануло хоча б по Шебекіно
😁125👍6🍌1😎1
Forwarded from Быть Или
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🤦♂️🤡Бл*дь, ну кого это рассчитано?
Это запостил у себя на канале Z-гауляйтер оккупированной Запорожской области Рогов.
Типа перехват переговоров иностранных наёмников на запорожском направлении. Просто послушайте этот акцент🙈
Нет, ну они могли бы хотя бы Стивена Сигала попросить озвучить, чтобы было хоть минимально правдоподобно?
Ну просто долбоёбы... Других слов нет. Ник и Майк курят в сторонке.
Это запостил у себя на канале Z-гауляйтер оккупированной Запорожской области Рогов.
Типа перехват переговоров иностранных наёмников на запорожском направлении. Просто послушайте этот акцент🙈
Нет, ну они могли бы хотя бы Стивена Сигала попросить озвучить, чтобы было хоть минимально правдоподобно?
Ну просто долбоёбы... Других слов нет. Ник и Майк курят в сторонке.
🤣119🤡18👍2
Хуїбало Ілон задрачує NPR та громадське з Канади, зате до Раша Тудей питань немає. Насмоктав бабла при Обамі з держбюджету, а зараз корче з себе правдоруба і великого бізнесмена. Мудло гівняне.
🤡218🤮38🤬8👍7🤔3💯2
Партія заборонено гарбуз-буржуй. УДАР по фермер-кулак і бути як уйгур в лагерь перевиховання!
🤮87🤡25🤣18🤨10🤯7👏2❤1👍1🤬1😢1
Forwarded from УБН
🫡ЗБІР НА КОПТЕР DJI MINI 3 PRO
📌Нашим друзям, учасникам руху УБН, що воюють в складі однієї з бригад ЗСУ треба дрон для корегування вогню артилерії по позиціям орків!
💰DJI Mini 3 Pro та набір комплектуючих до нього будуть коштувати близько 55 000 ₴
👊Ваша недопита кава або ж недокурена цигарка допоможе хлопцям у знищенні ворога та захисті Держави!
🔗Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/78rMWUxp4X
💳Картка банки:
5375 4112 0308 7700
Слава Україні!
УБН
📌Нашим друзям, учасникам руху УБН, що воюють в складі однієї з бригад ЗСУ треба дрон для корегування вогню артилерії по позиціям орків!
💰DJI Mini 3 Pro та набір комплектуючих до нього будуть коштувати близько 55 000 ₴
👊Ваша недопита кава або ж недокурена цигарка допоможе хлопцям у знищенні ворога та захисті Держави!
🔗Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/78rMWUxp4X
💳Картка банки:
5375 4112 0308 7700
Слава Україні!
УБН
👍26❤2
Все таки Дональд Туск рідкісний мудак. В той час як ситуація з фермерами складна і польська влада разом з ЄС намагаються знайти варіанти, цей підливає масла в огонь, розповідаючи про погане українське зерно.
Twitter
Ostrzegałem!
😡119🤬11🤡5❤1
Але що чекати від того, хто приховував обставини вбивства Качинського на вимогу Москви? Коли його вже посадять (там є декілька кримінальних справ, але на жаль він досі не за ґратами)?
👍113❤5😎3🙈2
Forwarded from Бабель
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🇨🇳 Посол Китаю у Франції Лу Шае поставив під сумнів суверенітет колишніх республік Радянського Союзу. За його словами, у міжнародному праві країни колишнього СРСР нібито «не мають чинного статусу». На запитання, чий Крим, Шае заявив, що окупований півострів був «російським спочатку».
Посол України у Франції Вадим Омельченко написав у Twitter, що Шае ігнорує позицію Пекіну щодо відновлення миру в Україні. Міністр закордонних справ Литви назвав заяву Шае яскравим поясненням того, чому держави Балтії не довіряють Китаю як «посереднику» у врегулюванні війни, а МЗС Естонії викличе посла Китаю для роз’яснень.
@babel
Посол України у Франції Вадим Омельченко написав у Twitter, що Шае ігнорує позицію Пекіну щодо відновлення миру в Україні. Міністр закордонних справ Литви назвав заяву Шае яскравим поясненням того, чому держави Балтії не довіряють Китаю як «посереднику» у врегулюванні війни, а МЗС Естонії викличе посла Китаю для роз’яснень.
@babel
✍73🤬67🤡25👍8👏1🤮1😎1
Добре хоч Естонія викличе посла Китаю. Не нам же сердити Китай. Естонія мега-імперія, може собі дозволити
👍207😁29🫡4🤔1🤡1😎1
Це справді прекрасно, коли видання, що позиціонує себе як інтелектуальний майданчик публікує геополітичну та геоекономічну аналітику від «архідруїда Стародавнього ордену друїдів Америки». Це варто уваги 😂
😁139🦄30👍9🤷♂3❤1😎1
Судячи з того, яке сміття набирають зараз виступати на CPAC, це дійство слід перейменувати в Cringe Political Action Conference і тоді все встане на свої місця. Друїдів не вистачає, але Бабіш достойно їх підмінить 😂
😁93👍10😎6
В чому різниця між Францією та Польщею? У Франції комуністи зайшли у офіс Фондової біржі, а у Польщі Фондова біржа зайняла офіс комуністів 😂
😁202🔥28❤6
Судячи з того, що шапіто-цирк CPAC за американські гроші ліпить головних європейських «консерваторів» з Орбана та Бабіша, платформа там така: гомосексуалізм це звісно погано, але китайцям та росіянам можна нам на півшичечки присунути. Півшишечний «консерватизм» Орбана-Бабіша 😂
😁135😎2
«Литва, Латвія та Естонія викликали дипломатів через слова посла Китаю про суверенітет пострадянських країн.
Добре що наше МЗС не турбує питання суверенітету пострадянських країн и висери китайського посла. Варто було б в цілях економії замінити Кулебу на чатбота (від Baidu звісно). Транслювати банальщину в ефір і боятись китайську компартію, він теж зможе
Добре що наше МЗС не турбує питання суверенітету пострадянських країн и висери китайського посла. Варто було б в цілях економії замінити Кулебу на чатбота (від Baidu звісно). Транслювати банальщину в ефір і боятись китайську компартію, він теж зможе
Telegram
Це AMES: коментарі, оцінки, погляди
Головне в світі станом на сьогодні (23.04.2023):
🛑 Експрезидент Судану 🇸🇩 Омар аль-Башир утік із в'язниці Кобер у супроводі великої кількості ув'язнених.
🛑 Таліби 🏳️ заборонили в'їзд до Афганістану іноземним журналістам, з метою запобігання висвітленню становища…
🛑 Експрезидент Судану 🇸🇩 Омар аль-Башир утік із в'язниці Кобер у супроводі великої кількості ув'язнених.
🛑 Таліби 🏳️ заборонили в'їзд до Афганістану іноземним журналістам, з метою запобігання висвітленню становища…
🤬112👍27😁8❤2
Breaking! Олаф Щольц отримав китайське громадянство, щоб українське МЗС відчепилися від нього.
- Це гайки, тіпи, ми якраз хотіли його розкритикувати за те, що він лисіє. Ну нормально взагалі в 21 столітті не наростити волосся? - коментує ситуацію двадцять третій заступник міністра МЗС з питань кпинів Німеччини Григорій Шевелюра.
Дмитро Кулеба вже приніс вибачення Шольцу за все, що було раніше і доручив українським дипломатам тепер шпиняти Люксембург. Чи Ліхтенштейн? Когось з них коротше.
- Це гайки, тіпи, ми якраз хотіли його розкритикувати за те, що він лисіє. Ну нормально взагалі в 21 столітті не наростити волосся? - коментує ситуацію двадцять третій заступник міністра МЗС з питань кпинів Німеччини Григорій Шевелюра.
Дмитро Кулеба вже приніс вибачення Шольцу за все, що було раніше і доручив українським дипломатам тепер шпиняти Люксембург. Чи Ліхтенштейн? Когось з них коротше.
😁129👍31❤2🤔1