✙ Hardcore Conservative ✙
12.5K subscribers
505 photos
483 videos
9 files
5.69K links
Погляд на політику та культуру в країні та світі з консервативної точки зору
Download Telegram
Ахахаха

"Один (східноєвропейський дипломат) сказав, що Макрон "просто глухий до того, що відбувається в світі. Не дивно, що слово "макронінг" стало синонімом безрезультатної маячні".

Серед дипломатів східної Європи вже гуляє термін "макронінг" 😂
👍100😁51🙈3😢1
В рамках Стратегії реформування державного управління на 2022-2025 роки в Державній екологічній інспекції України затверджено "Гімн екологічного інспектора".

Яких реформ вам ще не вистачає? 😂
🤣135🤡23😢5👏2🤬2🤯1
​​🫡
🤣133🫡27🤡15🤯2🤬2🙈2
​​Ну враховуючи, що уся ця потолочь раніше захищала зрадника Сноудена, то не дивно, що вони зараз захищають іншого зрадника.

Цікаво як там наші сноуденофіли, які розповідали херню, який він хороший хлоп, то що - цей мудило теж хороший чи «ето другоє»?
🤮108🤡31👍5
Христос Воскрес!

Вітаю всіх, хто в цей день тримає оборону в окопах.
Перебуває в бліндажах.
Веде розвідку.
Несе бойове чергування. Допомагає армії.
Вітаю всіх, хто наближає нашу Перемогу!
Вітаю весь український народ з Величним святом - Воскресіння Христового!

Великдень - це свято великої надії. Надії, яка принесе нам мир. Вірю, що разом, у єдності, ми подолаємо ворога.

Бажаю усім нам сили і натхнення у боротьбі за правду і свободу!

Воістину Воскрес Христос!

@CinCAFU
103👍9
​​Пліз, створіть нарешті окрему партію. Як в Канаді Максимка Берньє створив і зараз усі фрікі тусять коло нього…поза парламентом 🙏🏻
👍111😁10👏1🤯1
​​От Мережко молодець, не те, що Кулеба
👍134👏284🤯3
​​Breaking! Витік горілки з Пентагона дає нові інсайди 😂
😁106🤣21👍1👎1🤡1
Ну що ж, варто вже прокоментувати зближення Саудівської Аравії та Ірану, яку модерує Китай.

І тут варто визнати, що до цього все йшло і виною тому безглузда та, навіть сказав би, злочинна політика щодо Ірану з боку США.

США пішли на "перемовини" з Іраном нічого не досягнувши і по-суті поставили свого союзника Ер-Ріяд під ризик, оскільки чим далі, тим більше було зрозуміло, що Вашингтон нічого не збирається зробити з Іраном окрім бла, бла, бла. Більш того Байден, замість того, щоб продовжити підтримку Угоди Авраама, яка як би не відноситись до Трампа, була проривом свого часу, просто ігнорував її, замість того почавши другий раунд балачок з Тегераном. США киданули саудитів в Ємені, при чому робили це як демократи, так і усілякі нікчеми-лібератріанці типу Ренда Пола. Тому коли Ер-Ріяд піде до Китаю було лише питанням часу.

Історія дуже схожа на те, як Обама в свій час кидонув Ердогана щодо більш жорсткої політики по Сирії та щодо Росії (збитий літак та нікчемний імпонент Обама, закликаючий до миру та деескалації, замість висловити підтримку та готовність захищати турків).

Так, безумовно саудити та принц Салман той ще фрукт. Але якщо б США проявили силу, вони б могли посприяти, щоб поступово режим Салмана перетворювався на більш адекватний і наближався хоча б до емірастького (як було певний час). Але ж зараз - нащо слухати виття про права людини від тих, хто не здатні нічого зробити?

Бальш того, ця імпотентність кидає під автобус головного союзника США - Ізраїль, адже вже терористи з Хамаса поїхали до саудитів, хоча давно там не були. Схоже це все ставить процес Авраама на паузу як мінімум.

Китай не врегулює ірано-саудівські розбіжності, звісно, і не принесе миру на Близький схід. Саудити так само знаходяться в полоні ілюзій, як там знаходяться багато інших націй та громадян про Китай, як "strong man", який разрулить усі питання. Але він зможе створити ситуацію, яку в свій час створила Росія навокло Карабаху, коли грала одночасно і вірменів, і азербайджанців, створивши "вічний конфлікт". От схоже десь таку рамку може створити Китай в саудівсько-іранському питанні. Але винні в цьому слабкість і тупість Вашигтону, оскільки ніякої великої мудрості чи хитрого плану Пекін не продемонстрував.

Як я не сміявся з цього, але в цьому питанні якраз Китай посто сидів і чекав на труп ворога: коли через імпотентність штатів саудити самі прибежуть. І вони прибігли.

Для того, щоб вирішити це питання опцій лишається усе менше і усі вони лежать в сфері прямих ударів по Ірану. Чим більше тягнути, тим важче бути првоести операцію. Але я про це давно кажу - бомбити Іран треба було вже давно. Це все просто наслідки того, що необхідні рішення не приймаютьсяу Вашингтоні.

Так і хочеться крикнути їм у Вашингтоні: зберись, ганчірка, дай Україні нормальну зброю, почни операцію проти Ірану, постав Китай на місце. Коли вже "ключі" від прийняття рішень заберуть у Салліванів, та повернуть їх дорослим?
👍134👏11🤔62🥴1
Якби я був модним "експертом", які вигадують модна терміни, то я б назвав наш час "Довга епоха Обами". Насправді в 2008 році, коли Обама став президентом - це відлік катастрофи. Безумовно фіансова криза та "змореність від війни" (хоча зважаючи, що армія в США контрактна і війна відбувалася далеко за межами США, ця "змореність" була настільки ж ефимерною та вдолбленою політичною пропагандою, як і українська "змореність" від війни 2014-2022, коли обирали когось, хто домовиться з Росією) робили неможливою перемогу Маккейна.

Але був варіант "а-ля Картер", коли б після одного терміну населення оговталось би і обрала Ромні у 2012 році, тоді б "Обамівська ера" була аномалією, як і "картерівська". Але на жаль історія пішла гіршим сценарієм.

Насправді зараз, обидві сторони що трампісти, що демократи пропонують те саме, але естетично різне. Якщо у трампістів це "decline" у формі хаоса та некомпетеності, то у демократів це якийсь керований варіант, але суть та сама. Яскравим індикатором є те, що як крайньо-ліве крило у демократів, так і крайньо-праве крило у трампістів ненавидять західну цивілізацію і свою країну, хай і наводять різні причини для цього. Більші "центристи" так не висловлються, але схоже і їм чатсково ця хвороба проїла мозок.

Ну умовно: Такер Карлсон та БЛМ це дві однакові символи декадансу, хоч вони ненавидять один одного. А треба щоб більшість ненавидилі і тих, і тих.
👍142💯9👨‍💻2
Forwarded from PolitКраїна
🇫🇷🇨🇳🇺🇦 Президент Франції Макрон збирається звернутися до Китаю з планом, який, на його думку, потенційно може призвести до переговорів між Росією та Україною — Bloomberg з посиланням на людей в оточені Макрона.

Макрон доручив своєму раднику із зовнішньої політики Бонне працювати з головним дипломатом Китаю Ван Ї, щоб створити структуру, яка може бути використана як основа для майбутніх переговорів.
🤮128🤡62😁41🤔1🤣1
​​Згадуйте класику. Хто зрадник? «Вони знайдуть того, кому ти довіряєш і він запропонує перемовини»
👍118❤‍🔥9
​​До речі Вишеград 24 правий. Це логіка будь-якого терориста, якщо його вимоги задовольняють.

Тому я критикував той обмін, а дехто його хвалив, як «піклування про людей» (хоча деякі праві критики більше зосереджувались на тому, що Грайнер погана «лівачка», але це не важливо і суть не в тому, яка вона гарна чи погана).

З террористами не можна вести перемовини, навіть з найкращих міркувань
👍95🤬5
Тепер Росії, Китаю та Ірану просто треба ловити американських громадян з хайповим статусом і висувати вимоги. Байден веде перемовини з терористами, якщо про це пишуть в ЗМІ
👍132🤬8
​​Тернопіль це наша Флорида. Варто вже ввести в оборот термін «Ternopil man» 😄

Це добрий жарт для тих, хто зрозумів. Я люблю і Тернопіль, і Флориду 👍
😁15722🤣9
​​Нейромережа нарешті створила портрет сина маминої подруги 😂
🥰59😁37🤮18🏆1
​​Які «новиє образци»? Пєтушиний батальйон Вагнера? Ото буде в щоці увесь корейський півострів 😂
😁148🤡8👍1💩1
Breaking! В Києві застосували нову систему ППО - Шиїт 01. По суті просто хуйнули іранським послом по Шахіду.

Зараз в Тегеран зробили запит на нового посла, щоб поповнити боєзапас системи Шиїт 02.

«Ми вдячні іранським друзям за поставки снарядів до системи Шиїт» - сказав президент України.
😁158👍6🤯3😎3👎1
​​Лол
😁169👏34👍9🤡3😎3