Литва теж натякнула куди йти Макрону і там спробувати знайди російський корабель.
Капець Макарон клоун, навів суєти з ніхера. Власне, що Франція тільки і вміє робити 😂
Капець Макарон клоун, навів суєти з ніхера. Власне, що Франція тільки і вміє робити 😂
😁84🔥37👍26🤔1
Це я чекаю, коли прокинеться Кулеба, але марно.
Потім дивуємось, чому ми не приший до п‘яти хер в процесах Центральної Європи. Спитайте наше МЗС.
Ау, Дмитро, ти там усіх масажисток призначив послинями, може займешься справою?
Потім дивуємось, чому ми не приший до п‘яти хер в процесах Центральної Європи. Спитайте наше МЗС.
Ау, Дмитро, ти там усіх масажисток призначив послинями, може займешься справою?
👍133😢25🤬3🤡3
Лол
В Берліні занепокоєні самоуправством Макрона в Китаї і Аналена Бербок під час свого візиту в Китай буде пояснювати Сі, що Макрон не висловлював позицію Європи і передасть застереження щодо Тайваню, яке раніше Китаю давав Шольц.
Навіть німці не підтримали, це ж треба. Макрон реально зробив Францію автономною від решти Європи 😂
В Берліні занепокоєні самоуправством Макрона в Китаї і Аналена Бербок під час свого візиту в Китай буде пояснювати Сі, що Макрон не висловлював позицію Європи і передасть застереження щодо Тайваню, яке раніше Китаю давав Шольц.
Навіть німці не підтримали, це ж треба. Макрон реально зробив Францію автономною від решти Європи 😂
👍151😁50🔥1👏1
Повару кидає виклик Кондитер 😂
P.S. А взагалі крінжа повна, а фан-клуб потім скаже, що усі навколо зелібоби. Змінив би вже своїх політтехнологів та сммемників, що відповідають за цей трешак. Йолопи ж
P.S. А взагалі крінжа повна, а фан-клуб потім скаже, що усі навколо зелібоби. Змінив би вже своїх політтехнологів та сммемників, що відповідають за цей трешак. Йолопи ж
😁104🤡49👍7💯2❤1👎1🥰1🤯1🥴1
Breaking! Олаф Шольц урочисто передав титул «Нікчема Європи» Емманюелю Макрону.
До титулу також переходить офіційна передача особистого номеру телефона Макрона Андрію Мельнику, який тепер буде спамити президента Франції мемами про французьку нікчемність.
До титулу також переходить офіційна передача особистого номеру телефона Макрона Андрію Мельнику, який тепер буде спамити президента Франції мемами про французьку нікчемність.
😁252🫡41👍18💯3🔥2
Forwarded from PolitКраїна
🇩🇪🇨🇵🇪🇺🇺🇸 Голова Міноборони Німеччини Пісторіус розкритикував застереження президента Франції Макрона щодо того, що ЄС є «васалом» США, назвавши їх «невдалими».
👍165❤6🤯2👎1
Макрон дійсно об‘єднав усю Європу - усі вважають його мудаком 😂
❤156👍29😁25🏆13👎1
Ахахаха
"Один (східноєвропейський дипломат) сказав, що Макрон "просто глухий до того, що відбувається в світі. Не дивно, що слово "макронінг" стало синонімом безрезультатної маячні".
Серед дипломатів східної Європи вже гуляє термін "макронінг" 😂
"Один (східноєвропейський дипломат) сказав, що Макрон "просто глухий до того, що відбувається в світі. Не дивно, що слово "макронінг" стало синонімом безрезультатної маячні".
Серед дипломатів східної Європи вже гуляє термін "макронінг" 😂
CNN
Analysis: 'Tone deaf' Macron faces backlash over Taiwan comments | CNN
French President Emmanuel Macron might have hoped to focus this week on what may prove the biggest domestic test of his leadership, as France’s Constitutional Council prepares to rule Friday on whether or not he can push ahead with controversial pension reforms.
👍100😁51🙈3😢1
В рамках Стратегії реформування державного управління на 2022-2025 роки в Державній екологічній інспекції України затверджено "Гімн екологічного інспектора".
Яких реформ вам ще не вистачає? 😂
Яких реформ вам ще не вистачає? 😂
🤣135🤡23😢5👏2🤬2🤯1
Ну враховуючи, що уся ця потолочь раніше захищала зрадника Сноудена, то не дивно, що вони зараз захищають іншого зрадника.
Цікаво як там наші сноуденофіли, які розповідали херню, який він хороший хлоп, то що - цей мудило теж хороший чи «ето другоє»?
Цікаво як там наші сноуденофіли, які розповідали херню, який він хороший хлоп, то що - цей мудило теж хороший чи «ето другоє»?
🤮108🤡31👍5
Forwarded from Валерій Залужний
Христос Воскрес!
Вітаю всіх, хто в цей день тримає оборону в окопах.
Перебуває в бліндажах.
Веде розвідку.
Несе бойове чергування. Допомагає армії.
Вітаю всіх, хто наближає нашу Перемогу!
Вітаю весь український народ з Величним святом - Воскресіння Христового!
Великдень - це свято великої надії. Надії, яка принесе нам мир. Вірю, що разом, у єдності, ми подолаємо ворога.
Бажаю усім нам сили і натхнення у боротьбі за правду і свободу!
Воістину Воскрес Христос!
@CinCAFU
Вітаю всіх, хто в цей день тримає оборону в окопах.
Перебуває в бліндажах.
Веде розвідку.
Несе бойове чергування. Допомагає армії.
Вітаю всіх, хто наближає нашу Перемогу!
Вітаю весь український народ з Величним святом - Воскресіння Христового!
Великдень - це свято великої надії. Надії, яка принесе нам мир. Вірю, що разом, у єдності, ми подолаємо ворога.
Бажаю усім нам сили і натхнення у боротьбі за правду і свободу!
Воістину Воскрес Христос!
@CinCAFU
❤103👍9
Пліз, створіть нарешті окрему партію. Як в Канаді Максимка Берньє створив і зараз усі фрікі тусять коло нього…поза парламентом 🙏🏻
👍111😁10👏1🤯1
Ну що ж, варто вже прокоментувати зближення Саудівської Аравії та Ірану, яку модерує Китай.
І тут варто визнати, що до цього все йшло і виною тому безглузда та, навіть сказав би, злочинна політика щодо Ірану з боку США.
США пішли на "перемовини" з Іраном нічого не досягнувши і по-суті поставили свого союзника Ер-Ріяд під ризик, оскільки чим далі, тим більше було зрозуміло, що Вашингтон нічого не збирається зробити з Іраном окрім бла, бла, бла. Більш того Байден, замість того, щоб продовжити підтримку Угоди Авраама, яка як би не відноситись до Трампа, була проривом свого часу, просто ігнорував її, замість того почавши другий раунд балачок з Тегераном. США киданули саудитів в Ємені, при чому робили це як демократи, так і усілякі нікчеми-лібератріанці типу Ренда Пола. Тому коли Ер-Ріяд піде до Китаю було лише питанням часу.
Історія дуже схожа на те, як Обама в свій час кидонув Ердогана щодо більш жорсткої політики по Сирії та щодо Росії (збитий літак та нікчемний імпонент Обама, закликаючий до миру та деескалації, замість висловити підтримку та готовність захищати турків).
Так, безумовно саудити та принц Салман той ще фрукт. Але якщо б США проявили силу, вони б могли посприяти, щоб поступово режим Салмана перетворювався на більш адекватний і наближався хоча б до емірастького (як було певний час). Але ж зараз - нащо слухати виття про права людини від тих, хто не здатні нічого зробити?
Бальш того, ця імпотентність кидає під автобус головного союзника США - Ізраїль, адже вже терористи з Хамаса поїхали до саудитів, хоча давно там не були. Схоже це все ставить процес Авраама на паузу як мінімум.
Китай не врегулює ірано-саудівські розбіжності, звісно, і не принесе миру на Близький схід. Саудити так само знаходяться в полоні ілюзій, як там знаходяться багато інших націй та громадян про Китай, як "strong man", який разрулить усі питання. Але він зможе створити ситуацію, яку в свій час створила Росія навокло Карабаху, коли грала одночасно і вірменів, і азербайджанців, створивши "вічний конфлікт". От схоже десь таку рамку може створити Китай в саудівсько-іранському питанні. Але винні в цьому слабкість і тупість Вашигтону, оскільки ніякої великої мудрості чи хитрого плану Пекін не продемонстрував.
Як я не сміявся з цього, але в цьому питанні якраз Китай посто сидів і чекав на труп ворога: коли через імпотентність штатів саудити самі прибежуть. І вони прибігли.
Для того, щоб вирішити це питання опцій лишається усе менше і усі вони лежать в сфері прямих ударів по Ірану. Чим більше тягнути, тим важче бути првоести операцію. Але я про це давно кажу - бомбити Іран треба було вже давно. Це все просто наслідки того, що необхідні рішення не приймаютьсяу Вашингтоні.
Так і хочеться крикнути їм у Вашингтоні: зберись, ганчірка, дай Україні нормальну зброю, почни операцію проти Ірану, постав Китай на місце. Коли вже "ключі" від прийняття рішень заберуть у Салліванів, та повернуть їх дорослим?
І тут варто визнати, що до цього все йшло і виною тому безглузда та, навіть сказав би, злочинна політика щодо Ірану з боку США.
США пішли на "перемовини" з Іраном нічого не досягнувши і по-суті поставили свого союзника Ер-Ріяд під ризик, оскільки чим далі, тим більше було зрозуміло, що Вашингтон нічого не збирається зробити з Іраном окрім бла, бла, бла. Більш того Байден, замість того, щоб продовжити підтримку Угоди Авраама, яка як би не відноситись до Трампа, була проривом свого часу, просто ігнорував її, замість того почавши другий раунд балачок з Тегераном. США киданули саудитів в Ємені, при чому робили це як демократи, так і усілякі нікчеми-лібератріанці типу Ренда Пола. Тому коли Ер-Ріяд піде до Китаю було лише питанням часу.
Історія дуже схожа на те, як Обама в свій час кидонув Ердогана щодо більш жорсткої політики по Сирії та щодо Росії (збитий літак та нікчемний імпонент Обама, закликаючий до миру та деескалації, замість висловити підтримку та готовність захищати турків).
Так, безумовно саудити та принц Салман той ще фрукт. Але якщо б США проявили силу, вони б могли посприяти, щоб поступово режим Салмана перетворювався на більш адекватний і наближався хоча б до емірастького (як було певний час). Але ж зараз - нащо слухати виття про права людини від тих, хто не здатні нічого зробити?
Бальш того, ця імпотентність кидає під автобус головного союзника США - Ізраїль, адже вже терористи з Хамаса поїхали до саудитів, хоча давно там не були. Схоже це все ставить процес Авраама на паузу як мінімум.
Китай не врегулює ірано-саудівські розбіжності, звісно, і не принесе миру на Близький схід. Саудити так само знаходяться в полоні ілюзій, як там знаходяться багато інших націй та громадян про Китай, як "strong man", який разрулить усі питання. Але він зможе створити ситуацію, яку в свій час створила Росія навокло Карабаху, коли грала одночасно і вірменів, і азербайджанців, створивши "вічний конфлікт". От схоже десь таку рамку може створити Китай в саудівсько-іранському питанні. Але винні в цьому слабкість і тупість Вашигтону, оскільки ніякої великої мудрості чи хитрого плану Пекін не продемонстрував.
Як я не сміявся з цього, але в цьому питанні якраз Китай посто сидів і чекав на труп ворога: коли через імпотентність штатів саудити самі прибежуть. І вони прибігли.
Для того, щоб вирішити це питання опцій лишається усе менше і усі вони лежать в сфері прямих ударів по Ірану. Чим більше тягнути, тим важче бути првоести операцію. Але я про це давно кажу - бомбити Іран треба було вже давно. Це все просто наслідки того, що необхідні рішення не приймаютьсяу Вашингтоні.
Так і хочеться крикнути їм у Вашингтоні: зберись, ганчірка, дай Україні нормальну зброю, почни операцію проти Ірану, постав Китай на місце. Коли вже "ключі" від прийняття рішень заберуть у Салліванів, та повернуть їх дорослим?
👍134👏11🤔6❤2🥴1