✙ Hardcore Conservative ✙
12.5K subscribers
505 photos
483 videos
9 files
5.69K links
Погляд на політику та культуру в країні та світі з консервативної точки зору
Download Telegram
База від німців.

Норберт Рьоттген, колишній голова комітету із зовнішніх відносин Бундестагу (2014 - 2021):

"Макрон зумів перетворити свою поїздку в піар-переворот для Сі і зовнішньополітичну катастрофу для Європи. Зі своєю ідеєю суверенітету ЄС, яку він бачить швидше як дистанціювання, аніж як партнерство зі США, він сам себе ізолював в Європі.

Той самий президент Франції, який нещодавно казав, що у НАТО "помер мозок", тепер слово в слово говорить те, що Сі хоче чути. Він робить акцент на партнерство з Китаєм, а не на конкуренцію та системне суперництво. За його словами Тайвань не є проблемою для нас, європейців.

Якщо Макрон дійсно вважає, що глобальні амбіції Китаю не загрожують європейцям, це не тільки наївно, але і небезпечно. Атака на Тайвань стає тим більш реальною, чим більше Сі впевнюється, що ЄС лишиться нейтральним в цьому конфлікті. Але ми не нейтральні!

Своїми заявами Макрон знову розділяє Європу і робить спільну політику щодо Китаю більш ускладненою. Макрон вже розчарував країни Балтії, Центральної та Східної Європи, не зробивши майже нічого для України. Тепер ці країни більш реалістичні щодо Китаю.

Це майже іронічно, що Макрон, та людина, яка робить найменше з усіх для України, набагато менше ніж Шольц, своїми заявами щодо Китаю відштовхує США. Ніхто не робить для України більше ніж США, хоча це саме наш європейський мирний порядок зазнав нападу з боку Путіна.

Політика Макрона веде Європу у геоплітичний глухий кут. Вона веде не до суверенітету, а до ізоляції. Європа має стати більш самостійною, але не проти США, а в партнерстві з нашими трансатлантичними союзниками. Світовий порядок, сформований Сі Цзінпінем, не в інтересах Європи".
👍187💯12😁3🤣1
​​Литва теж натякнула куди йти Макрону і там спробувати знайди російський корабель.

Капець Макарон клоун, навів суєти з ніхера. Власне, що Франція тільки і вміє робити 😂
😁84🔥37👍26🤔1
​​Чехія теж пояснює Макрону
🔥92👍22
​​Це я чекаю, коли прокинеться Кулеба, але марно.

Потім дивуємось, чому ми не приший до п‘яти хер в процесах Центральної Європи. Спитайте наше МЗС.

Ау, Дмитро, ти там усіх масажисток призначив послинями, може займешься справою?
👍133😢25🤬3🤡3
​​Лол

В Берліні занепокоєні самоуправством Макрона в Китаї і Аналена Бербок під час свого візиту в Китай буде пояснювати Сі, що Макрон не висловлював позицію Європи і передасть застереження щодо Тайваню, яке раніше Китаю давав Шольц.

Навіть німці не підтримали, це ж треба. Макрон реально зробив Францію автономною від решти Європи 😂
👍151😁50🔥1👏1
​​Merde!
😁196👍23❤‍🔥2👎1
​​Повару кидає виклик Кондитер 😂

P.S. А взагалі крінжа повна, а фан-клуб потім скаже, що усі навколо зелібоби. Змінив би вже своїх політтехнологів та сммемників, що відповідають за цей трешак. Йолопи ж
😁104🤡49👍7💯21👎1🥰1🤯1🥴1
​​Хто підмінив німців? Чому вони роблять правильно останнім часом?
👍136🤯2212🍓4
Breaking! Олаф Шольц урочисто передав титул «Нікчема Європи» Емманюелю Макрону.

До титулу також переходить офіційна передача особистого номеру телефона Макрона Андрію Мельнику, який тепер буде спамити президента Франції мемами про французьку нікчемність.
😁252🫡41👍18💯3🔥2
Forwarded from PolitКраїна
🇩🇪🇨🇵🇪🇺🇺🇸 Голова Міноборони Німеччини Пісторіус розкритикував застереження президента Франції Макрона щодо того, що ЄС є «васалом» США, назвавши їх «невдалими».
👍1656🤯2👎1
Макрон дійсно об‘єднав усю Європу - усі вважають його мудаком 😂
156👍29😁25🏆13👎1
​​Ну що ви, дипломати? Достукались до Пекіна?
🤬170🤔7👍4🤡3🕊1😡1
​​Вирахували по айпі 😄
🤣82🗿33👍11😁6🔥2😱1
Ахахаха

"Один (східноєвропейський дипломат) сказав, що Макрон "просто глухий до того, що відбувається в світі. Не дивно, що слово "макронінг" стало синонімом безрезультатної маячні".

Серед дипломатів східної Європи вже гуляє термін "макронінг" 😂
👍100😁51🙈3😢1
В рамках Стратегії реформування державного управління на 2022-2025 роки в Державній екологічній інспекції України затверджено "Гімн екологічного інспектора".

Яких реформ вам ще не вистачає? 😂
🤣135🤡23😢5👏2🤬2🤯1
​​🫡
🤣133🫡27🤡15🤯2🤬2🙈2
​​Ну враховуючи, що уся ця потолочь раніше захищала зрадника Сноудена, то не дивно, що вони зараз захищають іншого зрадника.

Цікаво як там наші сноуденофіли, які розповідали херню, який він хороший хлоп, то що - цей мудило теж хороший чи «ето другоє»?
🤮108🤡31👍5
Христос Воскрес!

Вітаю всіх, хто в цей день тримає оборону в окопах.
Перебуває в бліндажах.
Веде розвідку.
Несе бойове чергування. Допомагає армії.
Вітаю всіх, хто наближає нашу Перемогу!
Вітаю весь український народ з Величним святом - Воскресіння Христового!

Великдень - це свято великої надії. Надії, яка принесе нам мир. Вірю, що разом, у єдності, ми подолаємо ворога.

Бажаю усім нам сили і натхнення у боротьбі за правду і свободу!

Воістину Воскрес Христос!

@CinCAFU
103👍9
​​Пліз, створіть нарешті окрему партію. Як в Канаді Максимка Берньє створив і зараз усі фрікі тусять коло нього…поза парламентом 🙏🏻
👍111😁10👏1🤯1