✙ Hardcore Conservative ✙
12.5K subscribers
505 photos
483 videos
9 files
5.69K links
Погляд на політику та культуру в країні та світі з консервативної точки зору
Download Telegram
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!


Християни західного обряду сьогодні святкують Великдень.
Свято, що втілює перемогу життя над смертю, прихід весни на зміну темній зимі. Вітаю українців, які відзначають цей великий день, а також наших партнерів по всьому світу, котрі щодня допомагають нам наближати перемогу і торжество справедливості. Нехай свято Христового Воскресіння дарує нам нескореність духу і переможний мир. Щоб якнайшвидше настав той довгоочікуваний день, коли всі родини об’єднаються за спільним столом, вітаючи один одного з Воскресінням Христовим!

@CinCAFU
95👍8
​​Так! Молодці австралійці, що кинули цього лоха
👍13110🔥2
В свій час, для багатьох консерваторів була дилема і йшли дискусії чи варто підтримувати Рональда Рейгана, бо він був розлученим і одружився вдруге.

При цьому Рейган не був навіть прихованим бабієм як Кеннеді, не те що був би таким вульгарним хамом, який свої блядуванням пишається як Трамп.

І це ж така моральна деградація від людей, які самі постійно ниють про моральну деградацію. Я вже мовчу про те, що Рейган був віруючим християнином, а це чучело Біблії в очі не бачило і не розуміє чим Великдень відрізняється від Різдва
👍178😁13🤔63
​​Чудово!
175👍53🔥11
Forwarded from PolitКраїна
🇵🇱🇪🇺🇺🇸🇨🇳 Прем'єр Польщі Моравецький заявив, що замість стратегічної автономії ЄС має розвивати стратегічне партнерство з США.

Він застеріг від співпраці з РФ та Китаєм, додавши, що США забезпечують безпеку Європи, особливо її східної частини.

Моравецький додав, що коли Польща головуватиме в Раді ЄС через 2 роки, союз із США буде пріоритетним напрямком її політики.
👍188🫡223
Макрон курва пердольона, кароч 😂
😁141👏83👍3
Європі потрібна стратегічна автономія від Франції. Хай з пенсами своїми розбереться, Наполеон хєров 😂
👍116😁33👎2
Францію з Африки повар вигнав, блять. Яка автономія? Яка геополітика? Якби не Америка, то Францією вже б прибиральниця Путіна керувала. Нікчема ж 😂
👍131😁33👎1
Якби наше МЗС займалось про-активною політикою, а не було коментатором міжнародних подій, ми мали б вже організовувати підписання спільної заяви України, Польщі, країн Балтії, Чехії, Словаччини та Словенії (в ідеалі плюс Італія, Фінляндія, Данія, Нідерланди) про те, що країни підтверджують свою відданість стратегічному партнерству зі США та Великобританією та вважають, що будь-які ідеї «автономії» є небезпечними для європейської безпеки.

Але ж цього не буде, не варто сердити Макрона 😂
👍150😁17🕊6💯4
​​Пфф. Бельгію французи двічі «захистили» під час світових війн, так пане Мішель? Треба автономія під крилом Франції, в цей раз точно вийде 😂
😁101🤡50👍6🙈2
Я звісно виступаю за яструбів в США і тяжко переживаю, що GOP зараз перехоплюють палеокони та фрікі, а адміністрація Байдена все ще слабка.

Але більшість військової підтримки нашої це США. Уявіть якби ми воювали тим, що дають «автономністи»?

Що «автономісти» зробили для нас, окрім пиздежа по телефону з Путіним? Отож.

А хто допоміг східній Європі вибороти свободу від совка? Французи, які усю Холодну війну стелились під Москву? А? Отож.

Кумедний диктатор Уганди Іді Амін мав офіційний титул «Король усіх звірів на землі і риб у воді, переможець Великобританії». От Макрон і є такий «король усіх риб у воді та лідер європейської автономії».
👍130😁22🤔1
​​Попередній пост проілюструю графіком
👍104🤔6🤡2
​​Ще один автономіст. Створюйте Франко-Угорщину. Гуляш з круасаном замовляли? 😂
😁91
Китай, Росія, Іран, Франція, Угорщина - «Нефритовий альянс».

Суть альянсу - старі імпотенти згадують як були «ого-го!» колись давно і машуть перед людьми в’ялими пісюнами, доводячи свою велич.
😁169👍17🤬1😢1🤣1
База від німців.

Норберт Рьоттген, колишній голова комітету із зовнішніх відносин Бундестагу (2014 - 2021):

"Макрон зумів перетворити свою поїздку в піар-переворот для Сі і зовнішньополітичну катастрофу для Європи. Зі своєю ідеєю суверенітету ЄС, яку він бачить швидше як дистанціювання, аніж як партнерство зі США, він сам себе ізолював в Європі.

Той самий президент Франції, який нещодавно казав, що у НАТО "помер мозок", тепер слово в слово говорить те, що Сі хоче чути. Він робить акцент на партнерство з Китаєм, а не на конкуренцію та системне суперництво. За його словами Тайвань не є проблемою для нас, європейців.

Якщо Макрон дійсно вважає, що глобальні амбіції Китаю не загрожують європейцям, це не тільки наївно, але і небезпечно. Атака на Тайвань стає тим більш реальною, чим більше Сі впевнюється, що ЄС лишиться нейтральним в цьому конфлікті. Але ми не нейтральні!

Своїми заявами Макрон знову розділяє Європу і робить спільну політику щодо Китаю більш ускладненою. Макрон вже розчарував країни Балтії, Центральної та Східної Європи, не зробивши майже нічого для України. Тепер ці країни більш реалістичні щодо Китаю.

Це майже іронічно, що Макрон, та людина, яка робить найменше з усіх для України, набагато менше ніж Шольц, своїми заявами щодо Китаю відштовхує США. Ніхто не робить для України більше ніж США, хоча це саме наш європейський мирний порядок зазнав нападу з боку Путіна.

Політика Макрона веде Європу у геоплітичний глухий кут. Вона веде не до суверенітету, а до ізоляції. Європа має стати більш самостійною, але не проти США, а в партнерстві з нашими трансатлантичними союзниками. Світовий порядок, сформований Сі Цзінпінем, не в інтересах Європи".
👍187💯12😁3🤣1
​​Литва теж натякнула куди йти Макрону і там спробувати знайди російський корабель.

Капець Макарон клоун, навів суєти з ніхера. Власне, що Франція тільки і вміє робити 😂
😁84🔥37👍26🤔1
​​Чехія теж пояснює Макрону
🔥92👍22
​​Це я чекаю, коли прокинеться Кулеба, але марно.

Потім дивуємось, чому ми не приший до п‘яти хер в процесах Центральної Європи. Спитайте наше МЗС.

Ау, Дмитро, ти там усіх масажисток призначив послинями, може займешься справою?
👍133😢25🤬3🤡3
​​Лол

В Берліні занепокоєні самоуправством Макрона в Китаї і Аналена Бербок під час свого візиту в Китай буде пояснювати Сі, що Макрон не висловлював позицію Європи і передасть застереження щодо Тайваню, яке раніше Китаю давав Шольц.

Навіть німці не підтримали, це ж треба. Макрон реально зробив Францію автономною від решти Європи 😂
👍151😁50🔥1👏1