✙ Hardcore Conservative ✙
12.5K subscribers
505 photos
483 videos
9 files
5.69K links
Погляд на політику та культуру в країні та світі з консервативної точки зору
Download Telegram
​​Все вірно Якуб каже. Шкет тільки зганьбився і нічого більше
👍1385
Breaking! Президент Тонга досі не висловився щодо українського контранаступу і не запропонував Україні, які саме частини країни віддати Росії.

Деякі експерти пов'язують це з тим, що в Королівстві Тонга немає президента, але багато хто наполягає, що в цьому є більш глибинні геополітичні мотиви.

Нагадаємо президент Бурунді вважає, що український контрнаступ буде проведено на Будапешт з ціллю відрізання Буди від Пешту.
😁190😱5🤡4👍3🐳3🤣31
Forwarded from PolitКраїна
❗️Twitter зняв обмеження на облікові записи, пов’язані з владою РФ, після того, як соцмережу придбав мільярдер Маск — The Telegraph з посиланням на дані огляду вебсайту.

Аналіз кількох облікових записів засвідчив, що результати пошуку, хронологія та інструменти рекомендацій Twitter показують користувачам облікові записи Путіна, МЗС Росії та посольства РФ у Великій Британії. На ці акаунти були накладені обмеження після вторгнення рф в Україну.

Видання провело огляд після того, як стало відомо, що Twitter більше не обмежує охоплення російських державних ЗМІ.
🤬120🤡12👍1
Сосати хер диктатора добре, а у двох ще краще - подумав Маск 😂
👍129🍌21🌚6😁2🤬1
Я б хотів, щоб Маск був просто жадібною сволотою, з чим можна працювати, але мені здається він просто нарцистичний самовпевнений довбойоб по типу Трампа, а це набагато гірше
😢121👍37💯14🤔63
​​Сміявсь
😁178👍62🔥1🤡1
Forwarded from Zelenskiy / Official
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Мій візит, переговори у Варшаві стали ще одним кроком до перемоги. Дякую за погоджені рішення, за потужний оборонний пакет. Дякую за життя, які ми рятуємо нашою солідарністю! 🇺🇦🇵🇱

——

My visit and negotiations in Warsaw were another step towards victory. Thank you for the agreed decisions, for the powerful defense package. Thank you for the lives we save with our solidarity! 🇺🇦🇵🇱
68👍13🫡1
В‘єбемо Московщину разом знову як у 1618 році 🇺🇦🇵🇱💪
👍119🔥27🤣4🤔1🥴1💯1
​​Довбойоб
🤡165👍6😢4🤬2
Макрон, насправді, гірше Шольца
👍112😨6😁2
Франція стелилася і під Совок в свій час в надії, що це допоможе їм тішити своє Его як якоїсь значущої сили в світі. При чому окрім впливу на пару африканських диктаторів за цими претензіями ніколи нічого не стояло. Більш адекватна версія Росії - імперія, що зав‘янула, але ніяк не може з цим змиритись.
👍107👏6🤔4
​​І хтось досі претендує, що цей клоун християнин? Він навіть на Великдень говорить тільки про себе.

Те, що ця істота вважається багатьма «лідером консерваторів» свідчить про глибоку моральну деградацію. Це сумно 😢
🤡126😢28
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!


Християни західного обряду сьогодні святкують Великдень.
Свято, що втілює перемогу життя над смертю, прихід весни на зміну темній зимі. Вітаю українців, які відзначають цей великий день, а також наших партнерів по всьому світу, котрі щодня допомагають нам наближати перемогу і торжество справедливості. Нехай свято Христового Воскресіння дарує нам нескореність духу і переможний мир. Щоб якнайшвидше настав той довгоочікуваний день, коли всі родини об’єднаються за спільним столом, вітаючи один одного з Воскресінням Христовим!

@CinCAFU
95👍8
​​Так! Молодці австралійці, що кинули цього лоха
👍13110🔥2
В свій час, для багатьох консерваторів була дилема і йшли дискусії чи варто підтримувати Рональда Рейгана, бо він був розлученим і одружився вдруге.

При цьому Рейган не був навіть прихованим бабієм як Кеннеді, не те що був би таким вульгарним хамом, який свої блядуванням пишається як Трамп.

І це ж така моральна деградація від людей, які самі постійно ниють про моральну деградацію. Я вже мовчу про те, що Рейган був віруючим християнином, а це чучело Біблії в очі не бачило і не розуміє чим Великдень відрізняється від Різдва
👍178😁13🤔63
​​Чудово!
175👍53🔥11
Forwarded from PolitКраїна
🇵🇱🇪🇺🇺🇸🇨🇳 Прем'єр Польщі Моравецький заявив, що замість стратегічної автономії ЄС має розвивати стратегічне партнерство з США.

Він застеріг від співпраці з РФ та Китаєм, додавши, що США забезпечують безпеку Європи, особливо її східної частини.

Моравецький додав, що коли Польща головуватиме в Раді ЄС через 2 роки, союз із США буде пріоритетним напрямком її політики.
👍188🫡223
Макрон курва пердольона, кароч 😂
😁141👏83👍3
Європі потрібна стратегічна автономія від Франції. Хай з пенсами своїми розбереться, Наполеон хєров 😂
👍116😁33👎2
Францію з Африки повар вигнав, блять. Яка автономія? Яка геополітика? Якби не Америка, то Францією вже б прибиральниця Путіна керувала. Нікчема ж 😂
👍131😁33👎1