✙ Hardcore Conservative ✙
12.5K subscribers
505 photos
483 videos
9 files
5.69K links
Погляд на політику та культуру в країні та світі з консервативної точки зору
Download Telegram
Юрій все правильно каже. Але ж це колись було не так і я пам‘ятаю період сінофілії. Але я не буду зловтішатись, я таке тільки вітаю.

Але додам нюанс. У Китая є концепція світоустрою і він полягає в тому, щоб концтабір ширився. Саме тому китайські спеціалісти допомагають його будувати в Африці та деяких країнах Азії (Камбоджа наприклад), впроваджуючи системи шпигунства та соціальних рейтингів, саме тому на рашку приїхали «китайські спеціалісти» для блокування Ютуба. Світопорядок за Пекіном - це мережа концтаборів, де буде автономні вертухаї. Звісно в них буде обмежена автономія, не лізти у великі справи великих вертухаїв.

Коріння цього світогляду, до речі сягає в меритократію мандаринів, яку деформував маоїзм (власне винищив тих оригінальних мандаринів, замінивши їх хунвейбінами, які тепер могли бути тільки вертухаями, по суті сьогоднішній китайський партократ це типова китайська підробка середньовічного мандарина) і яку хтось колись дуже вихваляв. Але ж я обіцяв без зловтіхи.

Я лише сподіваюсь це прозріння буде ширитись просторами неньки, як вже майже згинули русофілія, лукашенкафілія, іранофілія. А я докладатиму свої дуже скромні зусилля, щоб в нас не було гарних відносин з китайськими комуністами і їх сприймало українсько суспільство за ворогів, ким вони і є.
👍147🤡9🫡8🔥51🤬1
Forwarded from PolitКраїна
🇺🇸🇮🇷🇪🇺🇮🇱 Останніми тижнями адміністрація Байдена обговорювала пропозицію про тимчасову угоду з Іраном з офіційними особами ЄС та Ізраїлю — джерела Axios.

Пропонована угода передбачає послаблення деяких санкцій в обмін на часткове заморожування іранської ядерної програми.

США працювали над новою домовленістю з січня і поінформувала про це своїх ізраїльських і європейських союзників у лютому.
🤡160💩19👍2🤬1🤣1
Дістали вже угоди з Іраном підписувати, йолопи
👍86💯29😢4🤣2
​​Міністр закордонних справ Литви не дипломат, так? 😂

А серйозно він красунчик, все вірно каже. Кулеба вчись у людей
156👍46👏9
​​Життя треба прожити так, щоб твої походи на блядки обговорювали в усьому світі. Калігула нашого часу 😂
🤣91👍87🤮23🤔5😁4👎21🤯1🥴1
Моє ставлення якщо серйозно: Трамп нікчема, який трахав порнозірок у шлюбі і відкуплявся від них. Глибоко похер на цього дебіла.

Лише той факт, що таке створіння може хоч десь вважатися «лідером консерваторів» свідчить про глибокі негаразди у датському королівстві.

Було б добре якби його посадили, але шанси на це мізерні, а ідіотам привід розповідати про «політичне переслідування».
👍166👎43🤔1🤮1
2018 рік. Я ще тоді писав про цю огидну історію, навіть коли був в таборі прихильників Трампа. Втім навіть тоді не робив з нього ікону.

І саме тоді я зіткнувся з купою трампістів, які напали на мене, доводячи, що нам «справжнім консерваторам» має бути похуй на сімейні цінності, бо Трамп «нас захищає від ліваків, які ведуть до Армагедону».

На жаль тоді ще не розумів масштабів деградації через культ Трампа, але вже варто було задуматись куди ми котились.
👍113🤡6👏3🤔1
​​Поліція дрюкає шотландських націоналів, затримали чоловіка Старджен. Кажуть тирили бабло на референдум.

Приємно, сподіваюсь це початок знищення цих клоунів
👍82🔥14🤔4👎2🌚1
Forwarded from Не Олексій
FAKE NEWS!

MDMA!

Make Dostoyevsky Meme Again!
🤣136🤡5
Клятий наркоша 😂
👍69
Як казав Бісмарк (т. 467, гл. 456, стор. 7 Повного зібрання творів Бісмарка, вид-во Хуйо-Майо) «Жоден амфетамін не вартує Трампа-молодшого, який ним закинувся»
😁152👏1💯1
​​Жесть. Чикаго пороблено: кожен наступний мер гірше попереднього
😁68🥴14👍1
​​Коли все ще сподівається, що твоя замовлена ручка-вентилятор з Аліекспрес скоро прибуде 😂
🤮70😁25🤡8
​​Замовлення на ручка-вентилятор скасовано. Оформлена доставка на чашка-пригунець. Сплатити 33 юаня і очікувати доставка.
😁126🙈6🤡31
Forwarded from PolitКраїна
🇪🇺🇨🇳 Очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що попередила Китай, що будь-які поставки зброї до Росії «суттєво зашкодять» відносинам КНР та ЄС.
👍120😁29🔥31
Мамка суворіша за французького шкета 😂
😁155👍81
Кемі Баденок ініціює зміни у законодавство Британії, зокрема у Закон про рівність, де буде повернуто біологічне визначення статей замість «гендерів»
👍17628🔥15🤣5😱3👏2🤔1😢1
​​Чилі як завжди краща в ЛА
189👍33
Пам‘ятаємо, як українські політики бігали буквально кілька місяців тому наввипередки для того, щоб привітати Лулу з перемогою.

Ну як?

@OstanniyCapitalist
🤡147👍29😁15🤬9
На жаль, він не здох від пневмонії поки, а шкода 😢
😢96😭25😁1