✙ Hardcore Conservative ✙
12.5K subscribers
505 photos
483 videos
9 files
5.69K links
Погляд на політику та культуру в країні та світі з консервативної точки зору
Download Telegram
Forwarded from ✙ МАГНАТ ✙
Вічна пам’ять…
😢173🫡49💔13🙏2🤬1
​​Роки досліджень і нарешті британські лейбористи зрозуміли, що у жінок немає пеніса.

Що ж це вже прогрес, тепер можна поновити Джоан Роулінг в правах і почати знову називати мужиків в спідницях - мужиками в спідницях 😂
😁124🤡35👍3😱2🤣2
Forwarded from Шаг за Шагом
Фальшива наука Китаю: як «паперові фабрики» загрожують прогресу

Financial Times поспілкувалось з багатьма дослідниками та експертами у галузі, які стверджують, що комуністичний Китай займається створенням фейкових «паперових фабрик», які просто перекопійовують дослідження для створення більшої кількості «досліджень».

Вражаючі показники комуністичного Китаю маскують системну неефективність низькоякісних і шахрайських досліджень.

Переглянути приклади такого копіювання та прочитати статтю можна за посиланням.

@OstanniyCapitalist_Baza
👍76
Це до того, як в нас люблять розповідати про кількість патентів та наукових досліджень в Китаї, які перегнали Штати.

Звісно, бо це шахрайство, як і все в Китаї
👍126🤔1
​​Щось пішло не по плану 😂
😁1192👍1
Заходять якось Стрємоусов, Дугіна та Татарсткий в бар, а бармен каже:

- Приберіть цю дохлятину з полу 😂
😁207🥴2
Вчора світ став трішки краще, коли владлен татарський надто захопився скульптурою і пішов в пекло.

Сьогодні будемо говорити про друга владлєна Михаила Лучина - “волонтера”, “блогера”, а тепер і ділдовода.

Ми вже раніше писали, що насправді міша:

- воєнний злочинець;
- шахрай;
- чєчєноненависник;
- український шпигун (останнє в нього вийшло завдяки нам).

Та у міші нове захоплення - він колекціонер.

Наш експонат підв'язав “волонтерські” картку до акаунту на AliExpress, а доступ до аккаунту віддав нам.

Тепер міша збирає унікальну колекцію піс@нів за 25 000$, які мали піти на закупку БПЛА.

Та замість дронів міша тепер відправить окупантам фури фалоімітаторів, страпонів, й інші корисні кожному росіянину речі, які ми замовили та оплатили з його картки на AliExpress.

Привітати мішу з новим званням можна за телефоном +79993055530 або в ТГ https://t.me/MishaDonbass

Міша, у тєбя стало скучноє ліцо, теперь тєбє дєнєг нікто нє даст…
😁97👍84🔥2
​​Чудово. Як в‘єбашем русню, буде кому повернутись і вичистити ЛА від погані типу Лули, Арсе та Мадуро.

Контрас мають повернутися
👍139🫡438🔥7🤝2
​​Так точно, товаріщ майор 🫡
😁174🤮15🫡8🤡31👍1
Юрій все правильно каже. Але ж це колись було не так і я пам‘ятаю період сінофілії. Але я не буду зловтішатись, я таке тільки вітаю.

Але додам нюанс. У Китая є концепція світоустрою і він полягає в тому, щоб концтабір ширився. Саме тому китайські спеціалісти допомагають його будувати в Африці та деяких країнах Азії (Камбоджа наприклад), впроваджуючи системи шпигунства та соціальних рейтингів, саме тому на рашку приїхали «китайські спеціалісти» для блокування Ютуба. Світопорядок за Пекіном - це мережа концтаборів, де буде автономні вертухаї. Звісно в них буде обмежена автономія, не лізти у великі справи великих вертухаїв.

Коріння цього світогляду, до речі сягає в меритократію мандаринів, яку деформував маоїзм (власне винищив тих оригінальних мандаринів, замінивши їх хунвейбінами, які тепер могли бути тільки вертухаями, по суті сьогоднішній китайський партократ це типова китайська підробка середньовічного мандарина) і яку хтось колись дуже вихваляв. Але ж я обіцяв без зловтіхи.

Я лише сподіваюсь це прозріння буде ширитись просторами неньки, як вже майже згинули русофілія, лукашенкафілія, іранофілія. А я докладатиму свої дуже скромні зусилля, щоб в нас не було гарних відносин з китайськими комуністами і їх сприймало українсько суспільство за ворогів, ким вони і є.
👍147🤡9🫡8🔥51🤬1
Forwarded from PolitКраїна
🇺🇸🇮🇷🇪🇺🇮🇱 Останніми тижнями адміністрація Байдена обговорювала пропозицію про тимчасову угоду з Іраном з офіційними особами ЄС та Ізраїлю — джерела Axios.

Пропонована угода передбачає послаблення деяких санкцій в обмін на часткове заморожування іранської ядерної програми.

США працювали над новою домовленістю з січня і поінформувала про це своїх ізраїльських і європейських союзників у лютому.
🤡160💩19👍2🤬1🤣1
Дістали вже угоди з Іраном підписувати, йолопи
👍86💯29😢4🤣2
​​Міністр закордонних справ Литви не дипломат, так? 😂

А серйозно він красунчик, все вірно каже. Кулеба вчись у людей
156👍46👏9
​​Життя треба прожити так, щоб твої походи на блядки обговорювали в усьому світі. Калігула нашого часу 😂
🤣91👍87🤮23🤔5😁4👎21🤯1🥴1
Моє ставлення якщо серйозно: Трамп нікчема, який трахав порнозірок у шлюбі і відкуплявся від них. Глибоко похер на цього дебіла.

Лише той факт, що таке створіння може хоч десь вважатися «лідером консерваторів» свідчить про глибокі негаразди у датському королівстві.

Було б добре якби його посадили, але шанси на це мізерні, а ідіотам привід розповідати про «політичне переслідування».
👍166👎43🤔1🤮1
2018 рік. Я ще тоді писав про цю огидну історію, навіть коли був в таборі прихильників Трампа. Втім навіть тоді не робив з нього ікону.

І саме тоді я зіткнувся з купою трампістів, які напали на мене, доводячи, що нам «справжнім консерваторам» має бути похуй на сімейні цінності, бо Трамп «нас захищає від ліваків, які ведуть до Армагедону».

На жаль тоді ще не розумів масштабів деградації через культ Трампа, але вже варто було задуматись куди ми котились.
👍113🤡6👏3🤔1