У Штучного інтелекту більше інтелекту за багатьох студентів Берклі. Може треба ним замінити професуру в багатьох вишах? 😂
👍108😁34🤯2
Ілон Маск смокче нефритового. Завод Тесла в Шанхаї сам себе не звільнить від податків. Треба і Твітор жахнути
😁121👍13🤯9🤬2
Forwarded from PolitКраїна
🇨🇳🇧🇷🇺🇸 Китай і Бразилія досягли угоди про торгівлю у своїх власних валютах, відмовившись від долара США як валюти для розрахунків — AFP з посилання уряд Бразилії.
Китай є найбільшим торговельним партнером Бразилії з рекордними $150,5 млрд двосторонньої торгівлі минулого року.
Китай має аналогічні валютні угоди з Росією, Пакистаном та кількома іншими країнами.
Китай є найбільшим торговельним партнером Бразилії з рекордними $150,5 млрд двосторонньої торгівлі минулого року.
Китай має аналогічні валютні угоди з Росією, Пакистаном та кількома іншими країнами.
💩98🤡25❤1👍1
Смішно, як Білий дім облизував нездару злочинця Лулу, а тепер той буде ще одними воротами Китаю в Латинстку Америку.
Власне як і був раніше. Любов до цього уйобка для мене найбільша загадка і свідчення помутніння в західних розумах
Власне як і був раніше. Любов до цього уйобка для мене найбільша загадка і свідчення помутніння в західних розумах
👍134😁9💯7🔥1
Останнім часом чомусь привернув увагу багатьох Догу Перінчек. Але чому? Він доволі традиційний турецький фрік, таким завжди був.
Ну якщо когось здивує, що Ердоган відмовив приймати його в коаліцію. Дивніше було б якби погодився. Цей клоун має виборців більше в Росії, ніж в Туреччині 😀
Ну якщо когось здивує, що Ердоган відмовив приймати його в коаліцію. Дивніше було б якби погодився. Цей клоун має виборців більше в Росії, ніж в Туреччині 😀
😁73🌚4
Завжди уявляв average, everyday guy як магната з золотим унітазом, що зраджує дружині, трахаючи порнозірок, а потім даючи їм купу зелених, щоб вони не патякали зайвого.
Це ж майже біографія Джоні з Міссурі 😂
Це ж майже біографія Джоні з Міссурі 😂
😁117❤1
Роки досліджень і нарешті британські лейбористи зрозуміли, що у жінок немає пеніса.
Що ж це вже прогрес, тепер можна поновити Джоан Роулінг в правах і почати знову називати мужиків в спідницях - мужиками в спідницях 😂
Що ж це вже прогрес, тепер можна поновити Джоан Роулінг в правах і почати знову називати мужиків в спідницях - мужиками в спідницях 😂
😁124🤡35👍3😱2🤣2
Forwarded from Шаг за Шагом
Фальшива наука Китаю: як «паперові фабрики» загрожують прогресу
Financial Times поспілкувалось з багатьма дослідниками та експертами у галузі, які стверджують, що комуністичний Китай займається створенням фейкових «паперових фабрик», які просто перекопійовують дослідження для створення більшої кількості «досліджень».
Вражаючі показники комуністичного Китаю маскують системну неефективність низькоякісних і шахрайських досліджень.
Переглянути приклади такого копіювання та прочитати статтю можна за посиланням.
@OstanniyCapitalist_Baza
Financial Times поспілкувалось з багатьма дослідниками та експертами у галузі, які стверджують, що комуністичний Китай займається створенням фейкових «паперових фабрик», які просто перекопійовують дослідження для створення більшої кількості «досліджень».
Вражаючі показники комуністичного Китаю маскують системну неефективність низькоякісних і шахрайських досліджень.
Переглянути приклади такого копіювання та прочитати статтю можна за посиланням.
@OstanniyCapitalist_Baza
Telegraph
Фальшива наука Китаю: як «паперові фабрики» загрожують прогресу
У рамках своєї роботи детектором шахрайства в біомедичному видавництві Spandidos Джон Чезебро переглядає дослідницькі статті, уважно вивчаючи майже ідентичні зображення клітин. Для нього трюки, якими користуються «паперові фабрики» — компанії, яким платять…
👍76
Це до того, як в нас люблять розповідати про кількість патентів та наукових досліджень в Китаї, які перегнали Штати.
Звісно, бо це шахрайство, як і все в Китаї
Звісно, бо це шахрайство, як і все в Китаї
👍126🤔1
Заходять якось Стрємоусов, Дугіна та Татарсткий в бар, а бармен каже:
- Приберіть цю дохлятину з полу 😂
- Приберіть цю дохлятину з полу 😂
😁207🥴2
Forwarded from 256 КіберШтурмова Дивізія
Вчора світ став трішки краще, коли владлен татарський надто захопився скульптурою і пішов в пекло.
Сьогодні будемо говорити про друга владлєна Михаила Лучина - “волонтера”, “блогера”, а тепер і ділдовода.
Ми вже раніше писали, що насправді міша:
- воєнний злочинець;
- шахрай;
- чєчєноненависник;
- український шпигун (останнє в нього вийшло завдяки нам).
Та у міші нове захоплення - він колекціонер.
Наш експонат підв'язав “волонтерські” картку до акаунту на AliExpress, а доступ до аккаунту віддав нам.
Тепер міша збирає унікальну колекцію піс@нів за 25 000$, які мали піти на закупку БПЛА.
Та замість дронів міша тепер відправить окупантам фури фалоімітаторів, страпонів, й інші корисні кожному росіянину речі, які ми замовили та оплатили з його картки на AliExpress.
Привітати мішу з новим званням можна за телефоном +79993055530 або в ТГ https://t.me/MishaDonbass
Міша, у тєбя стало скучноє ліцо, теперь тєбє дєнєг нікто нє даст…
Сьогодні будемо говорити про друга владлєна Михаила Лучина - “волонтера”, “блогера”, а тепер і ділдовода.
Ми вже раніше писали, що насправді міша:
- воєнний злочинець;
- шахрай;
- чєчєноненависник;
- український шпигун (останнє в нього вийшло завдяки нам).
Та у міші нове захоплення - він колекціонер.
Наш експонат підв'язав “волонтерські” картку до акаунту на AliExpress, а доступ до аккаунту віддав нам.
Тепер міша збирає унікальну колекцію піс@нів за 25 000$, які мали піти на закупку БПЛА.
Та замість дронів міша тепер відправить окупантам фури фалоімітаторів, страпонів, й інші корисні кожному росіянину речі, які ми замовили та оплатили з його картки на AliExpress.
Привітати мішу з новим званням можна за телефоном +79993055530 або в ТГ https://t.me/MishaDonbass
Міша, у тєбя стало скучноє ліцо, теперь тєбє дєнєг нікто нє даст…
😁97👍8❤4🔥2
Чудово. Як в‘єбашем русню, буде кому повернутись і вичистити ЛА від погані типу Лули, Арсе та Мадуро.
Контрас мають повернутися
Контрас мають повернутися
👍139🫡43❤8🔥7🤝2
Юрій все правильно каже. Але ж це колись було не так і я пам‘ятаю період сінофілії. Але я не буду зловтішатись, я таке тільки вітаю.
Але додам нюанс. У Китая є концепція світоустрою і він полягає в тому, щоб концтабір ширився. Саме тому китайські спеціалісти допомагають його будувати в Африці та деяких країнах Азії (Камбоджа наприклад), впроваджуючи системи шпигунства та соціальних рейтингів, саме тому на рашку приїхали «китайські спеціалісти» для блокування Ютуба. Світопорядок за Пекіном - це мережа концтаборів, де буде автономні вертухаї. Звісно в них буде обмежена автономія, не лізти у великі справи великих вертухаїв.
Коріння цього світогляду, до речі сягає в меритократію мандаринів, яку деформував маоїзм (власне винищив тих оригінальних мандаринів, замінивши їх хунвейбінами, які тепер могли бути тільки вертухаями, по суті сьогоднішній китайський партократ це типова китайська підробка середньовічного мандарина) і яку хтось колись дуже вихваляв. Але ж я обіцяв без зловтіхи.
Я лише сподіваюсь це прозріння буде ширитись просторами неньки, як вже майже згинули русофілія, лукашенкафілія, іранофілія. А я докладатиму свої дуже скромні зусилля, щоб в нас не було гарних відносин з китайськими комуністами і їх сприймало українсько суспільство за ворогів, ким вони і є.
Але додам нюанс. У Китая є концепція світоустрою і він полягає в тому, щоб концтабір ширився. Саме тому китайські спеціалісти допомагають його будувати в Африці та деяких країнах Азії (Камбоджа наприклад), впроваджуючи системи шпигунства та соціальних рейтингів, саме тому на рашку приїхали «китайські спеціалісти» для блокування Ютуба. Світопорядок за Пекіном - це мережа концтаборів, де буде автономні вертухаї. Звісно в них буде обмежена автономія, не лізти у великі справи великих вертухаїв.
Коріння цього світогляду, до речі сягає в меритократію мандаринів, яку деформував маоїзм (власне винищив тих оригінальних мандаринів, замінивши їх хунвейбінами, які тепер могли бути тільки вертухаями, по суті сьогоднішній китайський партократ це типова китайська підробка середньовічного мандарина) і яку хтось колись дуже вихваляв. Але ж я обіцяв без зловтіхи.
Я лише сподіваюсь це прозріння буде ширитись просторами неньки, як вже майже згинули русофілія, лукашенкафілія, іранофілія. А я докладатиму свої дуже скромні зусилля, щоб в нас не було гарних відносин з китайськими комуністами і їх сприймало українсько суспільство за ворогів, ким вони і є.
Telegram
Юрий Романенко
Нет никакой концепции мироустройства Китая. Вся концепция КНР - как высасывать ресурсы со всего мира, чтобы строить счастливый цифровой концлагерь под руководством КПК. Задайтесь вопросом, почему жители Замбии или Ирака не бегут в Китай, а в Европу. Это и…
👍147🤡9🫡8🔥5❤1🤬1
Forwarded from PolitКраїна
🇺🇸🇮🇷🇪🇺🇮🇱 Останніми тижнями адміністрація Байдена обговорювала пропозицію про тимчасову угоду з Іраном з офіційними особами ЄС та Ізраїлю — джерела Axios.
Пропонована угода передбачає послаблення деяких санкцій в обмін на часткове заморожування іранської ядерної програми.
США працювали над новою домовленістю з січня і поінформувала про це своїх ізраїльських і європейських союзників у лютому.
Пропонована угода передбачає послаблення деяких санкцій в обмін на часткове заморожування іранської ядерної програми.
США працювали над новою домовленістю з січня і поінформувала про це своїх ізраїльських і європейських союзників у лютому.
🤡160💩19👍2🤬1🤣1