Forwarded from Джифорсович
Дякуємо всім, хто долучився до збору на пластик для спільноти 3Д Армії, як і обіцяли, надаємо чеки та фотозвіти. 31к пішли з нашої банки, решту оплатили з рахунку Аеророзвідки. Долучитись до збору можна по реквізитах на сайті.
👍50🔥7👏1
Breaking! Іван Митрофанович Задунайський став «Чоловіком року в Україні» по версії журналу «No Time».
“Ніхто не знає хто це, де він і що він зараз робить, але ми вирішили як і колеги з журналу Time назвати людиною року в Україні казна-кого, проігнорувавши тисячи чоловіків, які внесли вклад в захист української нації» - повідомили в журналі.
“Ніхто не знає хто це, де він і що він зараз робить, але ми вирішили як і колеги з журналу Time назвати людиною року в Україні казна-кого, проігнорувавши тисячи чоловіків, які внесли вклад в захист української нації» - повідомили в журналі.
👍102😁44🤯1
Ердоган, якого усі вже поховали, схоже робить камбек. Втім його заслуги тут немає ані граму, все робить сама опозиція.
«Об‘єднана опозиція» більше схоже не зовсім і об‘єднана через кандидатуру єдиного кандидата.
Кемалісти просувають лідера своєї партії Кілічдароглу, абсолютно не рейтингового і не харизматичного кандидата, по-суті єдиного, хто має усі шанси програти Ердогану. Якби вони вибрали дорожній плакат з написом «Ні Ердогану» він би скоріше за все набрав більше голосів за Кілічдароглу.
Пані Акшенер з Хорошої партії вірно зауважує, про те, що і в пожежного гідранта популярності більше за Кілічдароглу і наполягає на кандидатурах Імамоглу або Яваша. Обидва мери (Анкари і Стамбула), обоє теж кемалісти, але на відміну від Кілічдароглу популярні. Але старенькому непопулярному Кілічдароглу власні амбіції важливіші.
Кажуть, що найближчим часом Яваш та Імамоглу напишуть листа на підтримку Кілічдароглу , хоча Акшенер закликає їх «узяти на себе відповідальність».
Якщо ж Яваш та Імамоглу підтримають Кілічдароглу, то що буде робити Акшенер? Виставить свою кандидатуру? По рейтингам вона популярніша за Кілічдароглу і набере більше, проте голоси розпорошуються і переможцем буде все одно Ердоган. Підтримати Кілічдароглу після такого скандалу? Ну фактично серйозний удар по амбіціям партії, до якої проявлено зневагу кемалістами.
Якби там не було, все це грає на руку Ердогану, якому і робити нічого не довелось. Таким чином на президентських виборах відбудеться інтригуючий бій між рейтингом та анти-рейтингом Ердогана, бо хіба що він зможе його побороти.
«Об‘єднана опозиція» більше схоже не зовсім і об‘єднана через кандидатуру єдиного кандидата.
Кемалісти просувають лідера своєї партії Кілічдароглу, абсолютно не рейтингового і не харизматичного кандидата, по-суті єдиного, хто має усі шанси програти Ердогану. Якби вони вибрали дорожній плакат з написом «Ні Ердогану» він би скоріше за все набрав більше голосів за Кілічдароглу.
Пані Акшенер з Хорошої партії вірно зауважує, про те, що і в пожежного гідранта популярності більше за Кілічдароглу і наполягає на кандидатурах Імамоглу або Яваша. Обидва мери (Анкари і Стамбула), обоє теж кемалісти, але на відміну від Кілічдароглу популярні. Але старенькому непопулярному Кілічдароглу власні амбіції важливіші.
Кажуть, що найближчим часом Яваш та Імамоглу напишуть листа на підтримку Кілічдароглу , хоча Акшенер закликає їх «узяти на себе відповідальність».
Якщо ж Яваш та Імамоглу підтримають Кілічдароглу, то що буде робити Акшенер? Виставить свою кандидатуру? По рейтингам вона популярніша за Кілічдароглу і набере більше, проте голоси розпорошуються і переможцем буде все одно Ердоган. Підтримати Кілічдароглу після такого скандалу? Ну фактично серйозний удар по амбіціям партії, до якої проявлено зневагу кемалістами.
Якби там не було, все це грає на руку Ердогану, якому і робити нічого не довелось. Таким чином на президентських виборах відбудеться інтригуючий бій між рейтингом та анти-рейтингом Ердогана, бо хіба що він зможе його побороти.
🤔59😢13👍8🔥3😁2
Ось один з полів, ще 2021-го року, але тенденція зберігається досі.
Кілічдароглу єдиний кандидат, проти якого у Ердогана є шанс.
І кого обрала «об‘єднана опозиція»? Потім скажуть, що Ердоган диктатор і в штанці кемалістам наклав 😀
Кілічдароглу єдиний кандидат, проти якого у Ердогана є шанс.
І кого обрала «об‘єднана опозиція»? Потім скажуть, що Ердоган диктатор і в штанці кемалістам наклав 😀
🤡73😁7🤬2🐳2😢1
Зараз усі будуть звинувачувати Акшенер, що вона «розвалила єдність».
Але вона логічно ставить питання: чому вона, популярніша за Кілічдароглу, має його підтримувати? Вона й так згодна була підтримувати кемалістів, але тих, хто популярніше неї. Це чесно.
А підтримувати Паніковського, якього ніхто не любить окрім нього самого, з якого?
Але вона логічно ставить питання: чому вона, популярніша за Кілічдароглу, має його підтримувати? Вона й так згодна була підтримувати кемалістів, але тих, хто популярніше неї. Це чесно.
А підтримувати Паніковського, якього ніхто не любить окрім нього самого, з якого?
👍87
Forwarded from ✙Над пропастью кринжи✙
«Згідно з новим опитуванням Telegraph, Хумза Юсаф, етнічний пакистанець і мусульманин, має найкращі позиції, щоб стати наступним лідером Шотландії».
В рамках постмодерністського світу індо-пакистанський конфлікт може набути нового, небувалого вектору.
Для тих, хто не в курсі, прем'єр Британії – індус та сповідує індуїзм.
В рамках постмодерністського світу індо-пакистанський конфлікт може набути нового, небувалого вектору.
Для тих, хто не в курсі, прем'єр Британії – індус та сповідує індуїзм.
🤩85😁65🤣22🤔6🤯4👍2🥰2🤮2
До речі Юсаф відбитий на голову лівак. Кейт Форбс більш адекватна, але (о жах) вона віруюча християнка. Для шотландських націоналістів це занадто.
Але це добре, адже чим неадекватнішими ставатимуть шотландські націоналісти, тим менше їх будуть підтримувати. В них і так рейтинг падає, тому щоб вбити цю недолугу партію, Юсаф найкращий варіант
Але це добре, адже чим неадекватнішими ставатимуть шотландські націоналісти, тим менше їх будуть підтримувати. В них і так рейтинг падає, тому щоб вбити цю недолугу партію, Юсаф найкращий варіант
🤔79😁13👍7😢2
Було тільки питання часу, коли усе це псевдоправе сміття почне мастурбувати на товаріща Сталіна
💩142😁33🤮24🤡8🥰2👍1🤯1🤬1
А саме смішне, якби Фуентеса схопило ФБР і добряче відпиздило (я вже не кажу, щоб йому кулю в потилицю, як робили справжні сталіністи), уявляєте якби нили усі ці сталіністи про порушення прав? Вони б верещали голосніше, ніж трансгендер, якому переплутали займенник 😂
😁154👍15
Трампон надрочує на соціалочку. Берні на віагрі 😂
NBC News
Trump trolls Ron DeSantis in CPAC speech while vowing 'retribution' for his enemies
Trump did not mention the Florida governor by name, but his potential rival was the subject of some thinly veiled shots in a speech that promised a "final battle" for America."
😁66🤡18
Ну той що? Воно вже і так перетворилося на фрік-шоу. Одним більше, одним менше. Питання що там ще роблять одиниці нормальних
😁38🤡9👍3💅1
Forwarded from Останній Капіталіст ✙
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
18+
Російські терористи вбили українського військовополоненого.
Вічна пам’ять тобі воїне. Ти мав гідність до кінця.
Зробіть, будь ласка, ретвіт, на Заході мають вже нарешті зрозуміти справжню сутність росіян – https://twitter.com/ostanniycap/status/1632739121666899971
На знищення цих мразот кидайте гривні сюди на Бахмут – https://t.me/OstanniyCapitalist/24484
@OstanniyCapitalist
Російські терористи вбили українського військовополоненого.
Вічна пам’ять тобі воїне. Ти мав гідність до кінця.
Зробіть, будь ласка, ретвіт, на Заході мають вже нарешті зрозуміти справжню сутність росіян – https://twitter.com/ostanniycap/status/1632739121666899971
На знищення цих мразот кидайте гривні сюди на Бахмут – https://t.me/OstanniyCapitalist/24484
@OstanniyCapitalist
🤬147🫡17👍1
Думаю скоро ми дізнаємось ім'я героя, який загинув від рук шакалів за слова "Слава Україні".
Його ім'я буде знати кожен українець і ми будемо його шанувати.
А хто буде знати обісцяних ваньок, що валяються м'ясом в лісопосадках? Ніхто. Як не знають обісцяних окупантів в снігах Фінляндії чи пісках Афганістану. Нахуй нікому не потрібне м'ясо, розкидане по всьому світу.
Русаки, ви ж це знаєте. Ваших ваньок забудуть ваші ж ваньки, а в нас будуть герої. В нас герої, а у вас пєтухи, алкашня і здрисня вонюча, яку ніхто не знає, і навіть уся ця підарасня з тєлєка, обвішана зетками, їх не згадає через декілька років, коли дадуть команду розповідати про щось інше. Отож.
Слава Україні!
Його ім'я буде знати кожен українець і ми будемо його шанувати.
А хто буде знати обісцяних ваньок, що валяються м'ясом в лісопосадках? Ніхто. Як не знають обісцяних окупантів в снігах Фінляндії чи пісках Афганістану. Нахуй нікому не потрібне м'ясо, розкидане по всьому світу.
Русаки, ви ж це знаєте. Ваших ваньок забудуть ваші ж ваньки, а в нас будуть герої. В нас герої, а у вас пєтухи, алкашня і здрисня вонюча, яку ніхто не знає, і навіть уся ця підарасня з тєлєка, обвішана зетками, їх не згадає через декілька років, коли дадуть команду розповідати про щось інше. Отож.
Слава Україні!
👍174🫡61😢6🔥3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Продовжуємо збір на покупку пікапа Toyota Hilux , для хлопців з 100 батальйону 61 омбр.
За інформацією від людини, яка просила поширити збір: Авто вже ремонтується , там 3-оє хлопців скинулись аби забрати та швидше придбати це авто щоб воно швидше доїхало до нас . Тому що у найближчі сроки ми виїжджаємо знов до Донецька , а часу чекати взагалі не було та немає, тому збір аби відшкодувати саму автівку , а ремонт за свої, колеса болотні купляють також за свої.
Відео додаю.
В кого є можливість, давайте допоможемо
🔗Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/2oQX6XfdYd
💳Номер картки банки:
5375 4112 0219 4143
Друга картка :
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/5HhKQACSbx
💳Номер картки банки
5375 4112 0285 9745
Відповідальний за збір @Alena_menedger
За інформацією від людини, яка просила поширити збір: Авто вже ремонтується , там 3-оє хлопців скинулись аби забрати та швидше придбати це авто щоб воно швидше доїхало до нас . Тому що у найближчі сроки ми виїжджаємо знов до Донецька , а часу чекати взагалі не було та немає, тому збір аби відшкодувати саму автівку , а ремонт за свої, колеса болотні купляють також за свої.
Відео додаю.
В кого є можливість, давайте допоможемо
🔗Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/2oQX6XfdYd
💳Номер картки банки:
5375 4112 0219 4143
Друга картка :
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/5HhKQACSbx
💳Номер картки банки
5375 4112 0285 9745
Відповідальний за збір @Alena_menedger
👍26❤4🔥1
Турецька опозиція таки домовилась і Акшенер підтримає Кілічдароглу. Яваш та Імамоглу стануть віце-президентами «з конкретними повноваженнями».
Але чи купить це виборець? Виглядає як непопулярний дід хоче виїхати на шиях популярних Яваша та Імамоглу, щоб потім зробити їх фунтами.
Звісно у Ердогана рейтинг не дуже, але і Кіліч не популярний. Забавні вибори: турки обиратимуть кого більше вони терпіти не можуть.
До речі, ця історія дуже добре демонструє, що у кемалістів своєрідні уявлення про демократію.
Але чи купить це виборець? Виглядає як непопулярний дід хоче виїхати на шиях популярних Яваша та Імамоглу, щоб потім зробити їх фунтами.
Звісно у Ердогана рейтинг не дуже, але і Кіліч не популярний. Забавні вибори: турки обиратимуть кого більше вони терпіти не можуть.
До речі, ця історія дуже добре демонструє, що у кемалістів своєрідні уявлення про демократію.
❤51👍21😁7🤔6
Forwarded from Корчинський
Годину тому міністр культури ткаченко вирішив, що наші загиблі бійці диверсійної групи БРАТСТВА не гідні бути відспівані в Успенському соборі Лаври й скасував свій дозвіл.
Православна Церква України одразу прийшла на допомогу й організувала відспівування у Михайлівському Золотоверхому соборі.
11.30 Михайлівський Золотоверхий, вулиця Трьохсвятительська, 8.
Ткаченко плюнув на їхні тіла.
(будь ласка, розмістіть інформацію про зміну місця відспівування на своїх сторінках у соцмережах)
Православна Церква України одразу прийшла на допомогу й організувала відспівування у Михайлівському Золотоверхому соборі.
11.30 Михайлівський Золотоверхий, вулиця Трьохсвятительська, 8.
Ткаченко плюнув на їхні тіла.
(будь ласка, розмістіть інформацію про зміну місця відспівування на своїх сторінках у соцмережах)
🤬180👍2