✙ Hardcore Conservative ✙
12.6K subscribers
505 photos
483 videos
9 files
5.69K links
Погляд на політику та культуру в країні та світі з консервативної точки зору
Download Telegram
​​Звісно ж 😂
🤣80🤡13🤮3👍1
Березень 2022, Пітун: «Ми вам пакажєм декомунізацію, за Одесу отвєтітє»

Березень 2023, Пітун: «Караул, хахли нас лішають історії і рускаго язика в Брянской області!» 😂
😁184
Forwarded from Джифорсович
Дякуємо всім, хто долучився до збору на пластик для спільноти 3Д Армії, як і обіцяли, надаємо чеки та фотозвіти. 31к пішли з нашої банки, решту оплатили з рахунку Аеророзвідки. Долучитись до збору можна по реквізитах на сайті.
👍50🔥7👏1
Forwarded from Джифорсович
2й звіт.7z
11.2 MB
Forwarded from Джифорсович
чеки.7z
331.7 KB
Breaking! Іван Митрофанович Задунайський став «Чоловіком року в Україні» по версії журналу «No Time».

“Ніхто не знає хто це, де він і що він зараз робить, але ми вирішили як і колеги з журналу Time назвати людиною року в Україні казна-кого, проігнорувавши тисячи чоловіків, які внесли вклад в захист української нації» - повідомили в журналі.
👍102😁44🤯1
Ердоган, якого усі вже поховали, схоже робить камбек. Втім його заслуги тут немає ані граму, все робить сама опозиція.

«Об‘єднана опозиція» більше схоже не зовсім і об‘єднана через кандидатуру єдиного кандидата.

Кемалісти просувають лідера своєї партії Кілічдароглу, абсолютно не рейтингового і не харизматичного кандидата, по-суті єдиного, хто має усі шанси програти Ердогану. Якби вони вибрали дорожній плакат з написом «Ні Ердогану» він би скоріше за все набрав більше голосів за Кілічдароглу.

Пані Акшенер з Хорошої партії вірно зауважує, про те, що і в пожежного гідранта популярності більше за Кілічдароглу і наполягає на кандидатурах Імамоглу або Яваша. Обидва мери (Анкари і Стамбула), обоє теж кемалісти, але на відміну від Кілічдароглу популярні. Але старенькому непопулярному Кілічдароглу власні амбіції важливіші.

Кажуть, що найближчим часом Яваш та Імамоглу напишуть листа на підтримку Кілічдароглу , хоча Акшенер закликає їх «узяти на себе відповідальність».

Якщо ж Яваш та Імамоглу підтримають Кілічдароглу, то що буде робити Акшенер? Виставить свою кандидатуру? По рейтингам вона популярніша за Кілічдароглу і набере більше, проте голоси розпорошуються і переможцем буде все одно Ердоган. Підтримати Кілічдароглу після такого скандалу? Ну фактично серйозний удар по амбіціям партії, до якої проявлено зневагу кемалістами.

Якби там не було, все це грає на руку Ердогану, якому і робити нічого не довелось. Таким чином на президентських виборах відбудеться інтригуючий бій між рейтингом та анти-рейтингом Ердогана, бо хіба що він зможе його побороти.
🤔59😢13👍8🔥3😁2
​​Ось один з полів, ще 2021-го року, але тенденція зберігається досі.

Кілічдароглу єдиний кандидат, проти якого у Ердогана є шанс.

І кого обрала «об‘єднана опозиція»? Потім скажуть, що Ердоган диктатор і в штанці кемалістам наклав 😀
🤡73😁7🤬2🐳2😢1
Зараз усі будуть звинувачувати Акшенер, що вона «розвалила єдність».

Але вона логічно ставить питання: чому вона, популярніша за Кілічдароглу, має його підтримувати? Вона й так згодна була підтримувати кемалістів, але тих, хто популярніше неї. Це чесно.

А підтримувати Паніковського, якього ніхто не любить окрім нього самого, з якого?
👍87
«Згідно з новим опитуванням Telegraph, Хумза Юсаф, етнічний пакистанець і мусульманин, має найкращі позиції, щоб стати наступним лідером Шотландії».

В рамках постмодерністського світу індо-пакистанський конфлікт може набути нового, небувалого вектору.

Для тих, хто не в курсі, прем'єр Британії – індус та сповідує індуїзм.
🤩85😁65🤣22🤔6🤯4👍2🥰2🤮2
До речі Юсаф відбитий на голову лівак. Кейт Форбс більш адекватна, але (о жах) вона віруюча християнка. Для шотландських націоналістів це занадто.

Але це добре, адже чим неадекватнішими ставатимуть шотландські націоналісти, тим менше їх будуть підтримувати. В них і так рейтинг падає, тому щоб вбити цю недолугу партію, Юсаф найкращий варіант
🤔79😁13👍7😢2
​​Було тільки питання часу, коли усе це псевдоправе сміття почне мастурбувати на товаріща Сталіна
💩142😁33🤮24🤡8🥰2👍1🤯1🤬1
А саме смішне, якби Фуентеса схопило ФБР і добряче відпиздило (я вже не кажу, щоб йому кулю в потилицю, як робили справжні сталіністи), уявляєте якби нили усі ці сталіністи про порушення прав? Вони б верещали голосніше, ніж трансгендер, якому переплутали займенник 😂
😁154👍15
​​Сдох гнида
👏149👍22🥰10💯4