✙ Hardcore Conservative ✙
12.6K subscribers
505 photos
483 videos
9 files
5.69K links
Погляд на політику та культуру в країні та світі з консервативної точки зору
Download Telegram
Іво Бобул частина української культури. Так лубочної та совіцької, але тої, яка могла якось існувати в тих умовах. І вона виживала в тому числі в епатажному і лубочному Бобулі.

Одна справа, коли він став мемом, що і я використовував доволі добродушно, хай і саркастично. Інша справа це нинішня спроба кенселу з потоками жовчі і ненависті. І це бридко. І це від людей, що взагалі окрім інтернет карго-культів лівацького дискурсу нічим не запам‘ятаються в світі.

Нахуй cancel culture з України. Залиште діда в спокої. Бо через 50 років усі ці радфемки з модними трендами будуть таким же викопним артефактом як і Бобул. Тільки без жодного позитиву. Навіть на меми не згодяться.
👍261👎14🔥96💯61🖕1
​​Гоу кенселити за cultural appropriation 😂
😁192👍7🤮4👎1🥰1
Діючий мер Чикаго Лорі Лайтфут програла праймеріз і вперше за 40 років діючий мер Чікаго не зможе переобратися.

Лайтфут обиралася як «прогресистка», однак розчарувала як поміркованого виборця, так і лівих радикалів. В той час, як помірковані переймаються зростом злочинності і погіршенням міської інфраструктури, ліві невдоволені, що «прогресивні» реформи просувались занадто «повільно».

Тепер вибір між двома кандидатами - Полом Волласом, який є поміркованим і зробив боротьбу зв злочинністю центральною темою повістки, заручившись підтримкою профспілки поліцейських, та «прогресистом» Брендоном Джонсоном, який має підтримку профспілки вчителів і позиціонує себе опонентом Лайтфут зліва.

Результат буде цікавим. В світлі ситуації в Нью-Йорку, де поміркований Адамс став мером, а демократка доволі невпевнено перемогла на губернаторських виборах, відкликанням «прогресивних» прокурорів в Лос-Анджелесі, чи стане в один ряд Чикаго? Якщо переможе Воллас, це може свідчити про значне ослаблення лівих радикалів в своїх стронхолдах - великих містах, і запит на поміркованих, якщо ж переможе Джонсон це свідчитиме, що у радикалів ще є потуги задавати повістку в ліберальному таборі.
🌚36👍20🔥5🤔3
Forwarded from Бабель
🦠 Директор ФБР Крістофер Рей заявив, що США вважають причиною COVID-19 витік із лабораторії в китайському Ухані. За його словами, Бюро вже давно так вважає. CNN зауважує, що це перша подібна публічна заява Рея про лабораторне походження коронавірусу. Рей додав, що Китай робить усе можливе, щоб заплутати розслідування.

@babel
👍90👏7🤔5🔥2🤬21😁1
​​Ну шо там, панове зі ЗМІ?
😁88🎉5🤬1🤩1
Для ліберальних ЗМІ в той час, куди важливіше було боротись з Трампом ніж доносити до людей інформацію. Тому замість дискусії, доволі таки конвенційну версію про витік з лабораторії вирішили таврувати «теорію змови» і прирівняти до «теорії» пласкої землі.

Реальні конспірологи зараз можуть радіти, бо «чергова конспірологічна теорія» виявилася правдою, а мейнстрімні ЗМІ сіли в калюжу. А хто винен? Алекси Джонси та Марджорі Тейлори Грін? Ні. Журналісти, які забули, що журналісти та активісти різні речі.
👍110😁6💯532💩1
Комітет палати представників США із закордонних справ схвалив двопартійний закон щодо блокування TikTok у США

Тепер закон має схвалити Конгрес, а потім підписати президент.

До речі, у нас ніколи не було сторінки в цій комуністичній шпигунській мережі.)

@OstanniyCapitalist
👍14012🔥4🥰4
Давно пора. В нас теж таке треба
👍1224🤔2
​​Звісно ж 😂
🤣80🤡13🤮3👍1
Березень 2022, Пітун: «Ми вам пакажєм декомунізацію, за Одесу отвєтітє»

Березень 2023, Пітун: «Караул, хахли нас лішають історії і рускаго язика в Брянской області!» 😂
😁184
Forwarded from Джифорсович
Дякуємо всім, хто долучився до збору на пластик для спільноти 3Д Армії, як і обіцяли, надаємо чеки та фотозвіти. 31к пішли з нашої банки, решту оплатили з рахунку Аеророзвідки. Долучитись до збору можна по реквізитах на сайті.
👍50🔥7👏1
Forwarded from Джифорсович
2й звіт.7z
11.2 MB
Forwarded from Джифорсович
чеки.7z
331.7 KB
Breaking! Іван Митрофанович Задунайський став «Чоловіком року в Україні» по версії журналу «No Time».

“Ніхто не знає хто це, де він і що він зараз робить, але ми вирішили як і колеги з журналу Time назвати людиною року в Україні казна-кого, проігнорувавши тисячи чоловіків, які внесли вклад в захист української нації» - повідомили в журналі.
👍102😁44🤯1
Ердоган, якого усі вже поховали, схоже робить камбек. Втім його заслуги тут немає ані граму, все робить сама опозиція.

«Об‘єднана опозиція» більше схоже не зовсім і об‘єднана через кандидатуру єдиного кандидата.

Кемалісти просувають лідера своєї партії Кілічдароглу, абсолютно не рейтингового і не харизматичного кандидата, по-суті єдиного, хто має усі шанси програти Ердогану. Якби вони вибрали дорожній плакат з написом «Ні Ердогану» він би скоріше за все набрав більше голосів за Кілічдароглу.

Пані Акшенер з Хорошої партії вірно зауважує, про те, що і в пожежного гідранта популярності більше за Кілічдароглу і наполягає на кандидатурах Імамоглу або Яваша. Обидва мери (Анкари і Стамбула), обоє теж кемалісти, але на відміну від Кілічдароглу популярні. Але старенькому непопулярному Кілічдароглу власні амбіції важливіші.

Кажуть, що найближчим часом Яваш та Імамоглу напишуть листа на підтримку Кілічдароглу , хоча Акшенер закликає їх «узяти на себе відповідальність».

Якщо ж Яваш та Імамоглу підтримають Кілічдароглу, то що буде робити Акшенер? Виставить свою кандидатуру? По рейтингам вона популярніша за Кілічдароглу і набере більше, проте голоси розпорошуються і переможцем буде все одно Ердоган. Підтримати Кілічдароглу після такого скандалу? Ну фактично серйозний удар по амбіціям партії, до якої проявлено зневагу кемалістами.

Якби там не було, все це грає на руку Ердогану, якому і робити нічого не довелось. Таким чином на президентських виборах відбудеться інтригуючий бій між рейтингом та анти-рейтингом Ердогана, бо хіба що він зможе його побороти.
🤔59😢13👍8🔥3😁2