✙ Hardcore Conservative ✙
12.6K subscribers
505 photos
483 videos
9 files
5.69K links
Погляд на політику та культуру в країні та світі з консервативної точки зору
Download Telegram
​​Уйомбер каже, що таки не всьо так однозначно. Такі вєчний польот 😂
😁140🤡13
Гарна підбірка висловлювань покійного консервативного інтелектуала Чарльза Краутхаммера щодо вторгнення Росії в Україну в 2014-2017 роках.

На жаль, титани консервативної думки йдуть, а їм на заміну йде бездарне хайпуюче лайно

«Справжній президент США надав би Києву усю зброю, що він потребує, наклав би на Москву нищівні секторальні санкції, відновив би нашу ракетну оборонну систему у Центральній Європі, виступив би з рейганівською промовою, пояснюючи чому він це зробив»
👍120🔥6😁1
Forwarded from ВЧК-ОГПУ
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
На видео, которое оказалось в распоряжении ВЧК-ОГПУ, заместитель главнокомандуюшего Сухопутными войсками, экс-полпред президента РФ Александр Матовников, который является старшим оперативной группы Сухопутных войск Вооруженных Сил РФ в Белоруссии. Заядлый ценитель минских ресторанов и дам генерал Матовников любит перекладывать отвественность за принятие решений на подчиненных ему офицеров. Генерал больше увличен созданием подобного видеоконтента для своих подруг.

Россия отправила  на поддержку Александра Григорьевича "лучших" представителей генералитета.
Поэтому случившемуся на аэродроме Мачулищи в Белоруссии удивляться не стоит.
🤣104😁10🤡3
За нашою інформацію, це головний по сімейним цінностям і боротьбі з гендерами 😂
🤣94😁9
Він таки показав Лукашенку звідки насправді готувалось «нападєніє» 😂
😁82🤣23
​​Я прийшов сюди включити прожектор і захопити Тирасполь. І як бачиш цей довбаний прожектор вже світить 😎
😁96😈16👍4
​​І вірно. Рахуйте свої гендери в Києві, Іво треба висуватись у Бессарабію 😂
😁133🔥16💯4👍2👏1🤡1
Журавець-2. Було б ще якусь приспособу йому, щоб пердів в них під вікнами як Шахід 😀
😁70🤡1
Іво Бобул частина української культури. Так лубочної та совіцької, але тої, яка могла якось існувати в тих умовах. І вона виживала в тому числі в епатажному і лубочному Бобулі.

Одна справа, коли він став мемом, що і я використовував доволі добродушно, хай і саркастично. Інша справа це нинішня спроба кенселу з потоками жовчі і ненависті. І це бридко. І це від людей, що взагалі окрім інтернет карго-культів лівацького дискурсу нічим не запам‘ятаються в світі.

Нахуй cancel culture з України. Залиште діда в спокої. Бо через 50 років усі ці радфемки з модними трендами будуть таким же викопним артефактом як і Бобул. Тільки без жодного позитиву. Навіть на меми не згодяться.
👍261👎14🔥96💯61🖕1
​​Гоу кенселити за cultural appropriation 😂
😁192👍7🤮4👎1🥰1
Діючий мер Чикаго Лорі Лайтфут програла праймеріз і вперше за 40 років діючий мер Чікаго не зможе переобратися.

Лайтфут обиралася як «прогресистка», однак розчарувала як поміркованого виборця, так і лівих радикалів. В той час, як помірковані переймаються зростом злочинності і погіршенням міської інфраструктури, ліві невдоволені, що «прогресивні» реформи просувались занадто «повільно».

Тепер вибір між двома кандидатами - Полом Волласом, який є поміркованим і зробив боротьбу зв злочинністю центральною темою повістки, заручившись підтримкою профспілки поліцейських, та «прогресистом» Брендоном Джонсоном, який має підтримку профспілки вчителів і позиціонує себе опонентом Лайтфут зліва.

Результат буде цікавим. В світлі ситуації в Нью-Йорку, де поміркований Адамс став мером, а демократка доволі невпевнено перемогла на губернаторських виборах, відкликанням «прогресивних» прокурорів в Лос-Анджелесі, чи стане в один ряд Чикаго? Якщо переможе Воллас, це може свідчити про значне ослаблення лівих радикалів в своїх стронхолдах - великих містах, і запит на поміркованих, якщо ж переможе Джонсон це свідчитиме, що у радикалів ще є потуги задавати повістку в ліберальному таборі.
🌚36👍20🔥5🤔3
Forwarded from Бабель
🦠 Директор ФБР Крістофер Рей заявив, що США вважають причиною COVID-19 витік із лабораторії в китайському Ухані. За його словами, Бюро вже давно так вважає. CNN зауважує, що це перша подібна публічна заява Рея про лабораторне походження коронавірусу. Рей додав, що Китай робить усе можливе, щоб заплутати розслідування.

@babel
👍90👏7🤔5🔥2🤬21😁1
​​Ну шо там, панове зі ЗМІ?
😁88🎉5🤬1🤩1
Для ліберальних ЗМІ в той час, куди важливіше було боротись з Трампом ніж доносити до людей інформацію. Тому замість дискусії, доволі таки конвенційну версію про витік з лабораторії вирішили таврувати «теорію змови» і прирівняти до «теорії» пласкої землі.

Реальні конспірологи зараз можуть радіти, бо «чергова конспірологічна теорія» виявилася правдою, а мейнстрімні ЗМІ сіли в калюжу. А хто винен? Алекси Джонси та Марджорі Тейлори Грін? Ні. Журналісти, які забули, що журналісти та активісти різні речі.
👍110😁6💯532💩1
Комітет палати представників США із закордонних справ схвалив двопартійний закон щодо блокування TikTok у США

Тепер закон має схвалити Конгрес, а потім підписати президент.

До речі, у нас ніколи не було сторінки в цій комуністичній шпигунській мережі.)

@OstanniyCapitalist
👍14012🔥4🥰4
Давно пора. В нас теж таке треба
👍1224🤔2
​​Звісно ж 😂
🤣80🤡13🤮3👍1
Березень 2022, Пітун: «Ми вам пакажєм декомунізацію, за Одесу отвєтітє»

Березень 2023, Пітун: «Караул, хахли нас лішають історії і рускаго язика в Брянской області!» 😂
😁184
Forwarded from Джифорсович
Дякуємо всім, хто долучився до збору на пластик для спільноти 3Д Армії, як і обіцяли, надаємо чеки та фотозвіти. 31к пішли з нашої банки, решту оплатили з рахунку Аеророзвідки. Долучитись до збору можна по реквізитах на сайті.
👍50🔥7👏1