✙ Hardcore Conservative ✙
12.6K subscribers
505 photos
483 videos
9 files
5.69K links
Погляд на політику та культуру в країні та світі з консервативної точки зору
Download Telegram
​​Іво Бобул вже прибув в розташування ударного угруповання
😁1131
Forwarded from PolitКраїна
🇺🇦🇨🇳 Україна намагається покращити дипломатичні відносини з Китаєм, але комунікація на рівні керівництва залишається «дуже складною» — заступник очільника МЗС Мельник.

«І уряд, і президент, і вся дипслужба намагалася і до війни (повномасштабного вторгнення, - ред.), і з початку війни, і під час війни відшукати ключик до цієї надважливої для нас держави, для того, щоб її позиція була більш сприятлива, ніж є сьогодні. Щоб це був не лише цей нейтралітет (який, в принципі, ми теж цінуємо). 

Ми не втрачаємо надію достукатися як до розуму, так і до сердець китайського керівництва для того, щоб унеможливити будь-який альянс з путінською Росією», — заявив Мельник.
🤮144👍10🤡6🤬2🥴2
Сміявсь. Наше МЗС б‘є в бубен і намагається зупинити зміну пір року 😀
👍73😁31
​​Наше МЗС, коли коли хтось сказав «Китай»
😁130😢14🥴2
Мельник мав сказати, що Сі Цзінпін «качка по-пекінські», а не вот ето вот всьо 🙁
👍93🤣36😁2
​​Ну що ми все про одних, давайте пропісочемо й імбіцилів з Демпартії
🤮60🤡10👍5🤬2
Forwarded from PolitКраїна
🇨🇳🇺🇸 Китай, найімовірніше, дозволив китайським компаніям надавати Росії нелетальні засоби «подвійного призначення» для її війни в Україні — держсекретар США Блінкен.
🤮92🤬47
На задньому фоні лунають звуки стуку у китайські серця від нашого МЗС
🤬94😁19👍1
​​Іво Бобул перекинутий до кордонів ПМР і переведений у режим радіомовчання.

В 4:13 24 лютого він відкриє конверт…
🤣111👍74👏2😁1🐳1
​​Бабушкі Пріднєстров‘я, вам не устоять! Сносітє своїх наркоманов і бєрітє власть в своі рукі. Нам с вамі будєт легчє договорітся
😁131🙏42🤡2🐳1🤣1
​​Шпігель каже, що Китай та Росія ведуть перемовини про поставку 100 бойових дронів, які будуть поставлені Китаєм в квітні.
🤬122🥴6🗿3
​​З колонок лунає: «А липи цвітуть духмяні-духмяні»
😁122👏5🔥3🌚1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ексклюзив! Унікальні кадри з-під кордону на Приднострв'я. Історичний момент вмикання того самого прожектора!
😁109🤯1
​​Документи готові. Прожектор працює
😁119👍74🔥3❤‍🔥1👎1
Давайте щось і я напишу до річниці варварського вторгнення росії.

Відомий військовий теоретик Ліддел Гарт виділяв військові аксіоми:

1. Обирайте ціль за своїми засобами.
2. Не забувайте про свої цілі, коли змінюєте план зі зміною обастановки
3. Обирайте для своїх дій такий напрям удару, який супротивник менше всього очікує.
4. Дійте по лінії найменшого спротиву.
5. Обирайте напрям удару, який буде загрожувати декільком сферам.
6. Забезпечте гнучкість свого плану з урахуванням можливості зміни обставин.
7. Не наносите удар усіма силами поки противник на варті.
8. Не відновлюйте наступ на тому ж напрямку, після того як він зазнав поразки.

Якби Путін прочитав більше двох книг в житті, я міг би подумати, що він прочитав «Страрегію непрямих дій» і зробив усе навпаки, бо «хіба можна вірити цим англо-саксам»?

Через рік війни Путін все ще має багато зброї, багато м‘яса і здатен принести значні трагедії, яких ще буде багато на жаль.

Але в Путіна більше немає реальних і досяжних цілей, в нього немає і досяжної стратегії виходу з війни. Війна стала просто певним «лімбо», де тиняється псих, який не здатен прийняти реальність і тікає від неї в свій бункер, щоб «радитись» з вже давно померлими персонажами, як казав Лавров.

Насправді я не додам оптимізму. Я думаю, що ситуація в цілому, в світі, наближається до періоду конфліктів та війн. Так Росія вже програла і зараз ми бачемо процес поховання Росії як великої геополітичної сили.

Але є великий ризик, що вона лишиться як величезний КНДР, який буде виконувати роль дестабілізатора та тарана для того ж Пекіна. Перемога в цій війні не значить ліквідацію безпекових ризиків, оскільки ризики зникнуть лише з дезінтеграцією Росії, добитись чого, а потім ще й стабілізувати вигідну конфігурацію, буде дуже нелегко і на грані неможливого.

І це все буде забирати великі ресурси та час. Маленька Україна, яка хоче лишатись осторонь процесів і живе логікою «каби чого не вийшло» остаточно загинула 24 лютого 2022 року. Зараз народжується нова. І це буде складна поїздка для усіх.
👍1218💯7❤‍🔥2🔥1👏1😁1💩1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
На даний час збираємо кошти на покупку пікапа Toyota Hilux , для хлопців з 100 батальйону 61 омбр. Після деокупаціі частини Херсонськоі та Миколаївської області батальйон перекинули на донецький напрямок . Хлопці 26-ого січня вийшли з бахмутського напрямку понісши великі втрати , брали участь у боях під Соледаром та в його околицях . Зараз знаходяться на доукомплектаціі особового складу , та знов вірвуться на Донецький напрямок🇺🇦💪🫡

🔗Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/2oQX6XfdYd

💳Номер картки банки:
5375 4112 0219 4143

Друга картка :

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/5HhKQACSbx

💳Номер картки банки
5375 4112 0285 9745
👍31🔥1
​​Судячи з плану китайців, ChatGPT розумніший за них 😂
😁132🤣23👍6
Forwarded from PolitКраїна
🇺🇦🇨🇳 Зеленський заявив, що хотів би провести двосторонню зустріч з лідером Китаю Сі Цзіньпіном.

«Перш за все я планую зустрітися з Сі Цзіньпіном. І вважаю, що це буде на користь нашим державам і безпеці у світі. У нас з Китаєм великий товарообіг. Питання не тільки у війні, питання у тому, що ми держава, яка зацікавлена зберегти економічні відносини», — сказав президент.
🤡141🤔36🤮9👍7😁1
- Куме, що то за гуркіт?

- Та то ми в китайські серця стукаємось 😂
😁126😢7🤡3💩2👍1
​​Замість курва тепер шайзе.

Арбайтен, брудери 😂
😁162👍9🥰6