✙ Hardcore Conservative ✙
12.6K subscribers
505 photos
483 videos
9 files
5.69K links
Погляд на політику та культуру в країні та світі з консервативної точки зору
Download Telegram
​​Бля...

Я про це ще напишу, але спойлер: коли представники Північних штатів у 1812 році зібралися на сепаратистський з‘їзд, батько-засновник Монро направив туди армію, щоб вони не прийняли неправильних рішень.

Як може така ТП, що не знає історії своєї країни, бути Конгресменом?
🤮94👍23🤡18😁1
"Ми називаємо різними словами спільні принципи. Сьогодні усі ми республіканці, сьогодні усі ми федералісти. Якщо ж і є серед нас ті, хто хоче розпустити цей союз, то хай такі лишаться монументом безпечності, який символізуватиме, що ми можемо терпіти тих, хто має неправильну думку, але наші мізки відкриті для того, щоб опонувати їм... Давайте ж сміливо слідувати нашим федералістським та республіканським принципам, нашій прихильності цьому союзу та нашому представницькому уряду".

Інагураційна промова Томаса Джефферсона 4 березня 1801.

Начебто батько-засновник, але треба перепитати у Марджорі. Там схоже якийсь свій пантеон 😁
🤣72👍17😁6🤯1
Forwarded from Джифорсович
Всім привіт, друзі, вашими зусиллями ми зібрали уже більше 36к грн, з яких 25к уже пішли на пластик, решта в резерві.

Надаю скріни чеків та накладних по закупівлях та фотозвіти (в архівах).
Чеки заднім числом, тому що деякі закупівлі йшли ще до оголошення збору з особистих рахунків, так як ми не можемо зупиняти конвеєр і чекати з моря погоди.
Зараз наші девелопери працюють над платформою, в яку будуть внесені всі попередні звіти, доти працюємо в ручному режимі.
27👍5
Forwarded from Джифорсович
фотозвіти.7z
7.4 MB
Forwarded from Джифорсович
чеки.7z
3 MB
​​“Бути готовими до війни найкращий спосіб зберегти мир»

З Днем народження, перший президент!
🔥135👍261🫡1
​​Два довбойоби поспілкувались
🤡176😁10🤮3🤬1
​​Я ж кажу Обама-Трамп електорат це найгірше в світі😁
👍75😁15🤡4
​​Кори перестав спілкуватись з лобстерами 😂
😁84👏17
​​Іво Бобул вже прибув в розташування ударного угруповання
😁1131
Forwarded from PolitКраїна
🇺🇦🇨🇳 Україна намагається покращити дипломатичні відносини з Китаєм, але комунікація на рівні керівництва залишається «дуже складною» — заступник очільника МЗС Мельник.

«І уряд, і президент, і вся дипслужба намагалася і до війни (повномасштабного вторгнення, - ред.), і з початку війни, і під час війни відшукати ключик до цієї надважливої для нас держави, для того, щоб її позиція була більш сприятлива, ніж є сьогодні. Щоб це був не лише цей нейтралітет (який, в принципі, ми теж цінуємо). 

Ми не втрачаємо надію достукатися як до розуму, так і до сердець китайського керівництва для того, щоб унеможливити будь-який альянс з путінською Росією», — заявив Мельник.
🤮144👍10🤡6🤬2🥴2
Сміявсь. Наше МЗС б‘є в бубен і намагається зупинити зміну пір року 😀
👍73😁31
​​Наше МЗС, коли коли хтось сказав «Китай»
😁130😢14🥴2
Мельник мав сказати, що Сі Цзінпін «качка по-пекінські», а не вот ето вот всьо 🙁
👍93🤣36😁2