ЁНҒИН-ҚУТҚАРУВЧИЛАРНИНГ РУҲИЙ ТАЙЁРГАРЛИГИ СИНОВДАН ЎТКАЗИЛДИ.
Фарғона вилояти Фавқулодда вазиятлар бошқармасининг барча Ёнғин-қутқарув қисмлари шахсий таркибининг содир бўлиши мумкин бўлган фавқулодда вазиятлар шунингдек, ёнғинларни ўчиришда жангавор ҳаракатларини қийинлаштириштирувчи турли шароит ва вазиятларда ҳар бир ёнғин қутқарувчининг кучли руҳий хаяжонларини келтириб чиқарувчи барча омилларни енгишга, руҳан тайёрлаш, шахсий таркибни бевосита ёнғин ўчоғи худудидаги қийин шароитларда узоқ муддатли ишларни бажаришга тайёрлаш ва билим савиясини ошириш мақсадида, ЁНҒИН-ҚУТҚАРУВЧИЛАРНИНГ РУҲИЙ ТАЙЁРГАРЛИГИ СИНОВДАН ЎТКАЗИЛДИ
Янги йил байрамини хавфсиз ўтказиш бўйича олиб борилаётган профилактик тадбирлар Қува тумани мисолида!
ВИЛОЯТ ҲУДУДИДА ФАОЛИЯТ ОЛИБ БОРАЁТГАН БАРЧА ОАВ ВАКИЛЛАРИ, АХБОРОТ ХИЗМАТЛАРИ РАҲБАРЛАРИ, ЖУРНАЛИСТЛАР ВА БЛОГЕРЛАР ДИҚҚАТИГА!
Ўзбекистон Республикаси Президент Админстратцияси ҳузуридаги Ахборот ва оммавий коммуникатциялар агентлиги ҳамда Фарғона вилояти ҳакимлиги тоионидан тасдиқланган 2021 йил IV-чорак "Медиа-ражаси"га асосан, Фарғона вилояти Фавқулодда вазиятлар бошқармасида 2021 йил IV-чорагида ўтказиладиган медиа тадбирлар режасига асосан, Йил якунига қадар тизимда олиб борилган ишлар, эришилган ютуқлар ва камчиликлар ҳамда келгуси йилда амалга оширилиши кўзда тутилган масалалар шунингдек, бугунги куннинг долзарб масаласи бўлиб турган “2021-2022 йилги Куз-қиш мавсуми олдидан содир бўлиши мумкин бўлган фавқулодда вазиятлар, ёнғинларни олини олишга қаратилган “Мавсумни беталофат ўтказайлик” мавзусида матбуот анжумани бўлиб ўтади.
Вақти: 2021 йил 29 декабрь куни соат 10-00.
Манзил: Фарғона шаҳар Мўстақиллик кўчаси 185-А уй, мўлжал ТАТУ Фарғона филиали ёнида.
🎤 ОАВ ходимлари ва блогерлар матбуот анжуманида иштирок этиб, ўзларини қизиқтирган саволларига жавоб олишлари мумкин.
❗️ОАВ ходимлари ва блогерларни матбуот анжуманига таклиф қиламиз.
ФАРҒОНА ВИЛОЯТФАВҚУЛОДДА ВАЗИЯТЛАР БОШҚАРМАСИ МАТБУОТ ХИЗМАТИ!
Шавкат Мирзиёев: Uzbekistan GTL заводи ва Шўртан газ-кимё мажмуасини кенгайтириш бўйича лойиҳалар Янги Ўзбекистонда янги саноат даврини яратиш йўлидаги илк йирик қадамларимиздан биридир
Шавкат Мирзиёев: Проекты строительства завода Uzbekistan GTL и расширения Шуртанского газохимического комплекса – это важный этап формирования новой промышленной эпохи Нового Узбекистана
Ижтимоий тармоқларда тарқалган "Фарғонадаги хонадонда газ портлаши оқибатида оиланинг 4 нафар аъзоси куйиш жароҳати билан шифохонага ётқизилди" деб номланган хабарга нисбатан #расмий муносабат.