поле болото 21 💀
270 subscribers
719 photos
78 videos
2 files
171 links
всяке-різне берлінсько-українське + спорадичні нотатки про Ображіївку
Download Telegram
Калина, й малина, чом не розцвітаєш /// polyphonyproject.com
polyphonyproject.com
А вже мій миленький, ой, по казармі ходе...

#Харківська обл., с. Вишнева

@chornytsi
🔥2
UPD: зібрали!

доброго здоровлячка! поки мене остаточно не розмазало від новин, некрологів і фази_очікування, ось наш черговий збір.
-- на ПНБ для 79 ДШБ в Мар'їнку
-- моя банка -- 15 000 грн (всього 193 000 грн)

щоночі уві сні бачу війну чи Ображіївку, чи війну+Ображіївку, тому тримаюсь, як той останній листочок в зрозуміло-якій новелі: намальована, але наче жива. все ще роблю прикраси, аби не йобнутись остаточно і змотивувати всіх навколо донатити саме на наші збори.
ось розігрую 2 намиста -- буде 2 переможців.
за донат від 50 грн (більший донат -- більше номерків). подробиці в інстаграмі, посилання тут в коментарях.

золоте намисто з бронзовими дзвіночками схоже на традиційне намисто-шелести, але я не настільки смілива, аби його так називати. блакитне -- просте, на шовкових нитках, з вінтажного бісеру та скляних намистин. фурнітуру з дроту кручу сама, бо це нагадує, як ми в селі самі собі робили прикраси.

https://send.monobank.ua/jar/8bzGudcD6s
PayPal gamolina@i.ua
Номер картки 5375411210011230
поле болото 21 💀
Photo
додала коментарі, бо голова мов решето

це на відео наш берлінський гурт "Отакої" і майже імпровізація, на жаль, без любимих дівчат, Соломії та Марії
3
а там Таня Осінь з гурту "Вільце" в їбаному (ненавиджу ненавиджу його) інстаграмі показує Шосткинський район

якщо тут є його фанат*ки, ходіть слухати!

https://www.instagram.com/reel/CzcDezztQu1/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

#Сумщина
3
Audio
співаємо з бабою Вальою Коришевою, обидві не в голосі (і я не спала кілька ночей), але це ось знов про
..важливість співу з моїми любимими будь-коли [допоки ми всі живі. це одна з найгостріших форм любові]
..-->безкінечну любов кожної миті в Ображіївці [чи була я хоч колись там глибинно нещасною? ні, навіть в свої трагічні 19, навіть посеред війни, навіть на цвинтарі]

°шкода, що до 2021 не записувала, як співаємо з бабами і як вони самі співають (але ще є час)
°шкода, що нічого не встигаю (і дивно, як багато встигаю щоразу там)

щастя, що маю звичку записувати спогади про село ще з тих часів, коли вони були недалеким минулим
щастя, що на маленькому клаптику землі ще проявляється стільки недоторканого золота -- і мені, і всім, хто там бував
`щастя, зрештою, що я народилася саме там і усвідомлювала, що це щастя з тої самої миті, як почала усвідомлювати будь-що зовнішнє [рекурсія!]

алхімічна робота ось.

#Ображіївка

@folklore21
7
#нефольклор
Берлін! завтра вранці ходіть під Бундестаґ на демо.

ми
маємо
бути
гучними
🔥32
UPD. ЗІБРАЛИ 14000 ГРН!
не знаю, що дістало більше: вибачатися, коли пощу збори, чи просити репостів і вибачатися ще й за це. сорян, карочє, село не на проводє (інсайдерська шутка про покращення інфраструктури Ображіївки в 2000х).

маю новий допоміжний збір на Мавік 3Т для 13 ДШБ на Бахмутський напрямок (моя ціль 20 000 ₴). за донат від 50 грн розігрую два намиста, які зробила собі на придане, но все так несеться, шо скоро розігруватиму одруження з собою чи арфу, яку вкраду в муз.школі (аутсайдерська шутка про відчай з нотками оптимізму).
https://send.monobank.ua/jar/8a6pi7hFqn
PayPal gamolina@i.ua
номер картки 5375411210384058

ПРО НАМИСТЕЧКА (їх до строю можна, я приміряла):
1. намисто з вінтажного скла, чеських, металевих намистин (скарби з берлінських барахолок -- все перемила). +залізна фурнітура
2. бісерне було колись в одну нитку -- то покійний дідусь бабусі звідкілясь привіз. перенизала його по-іншому. чехословацький бісер на товстих шовкових нитках.

в коментарях мій інстаграм -- там подробиці
6
"я даже їє не кляла!"

резистентність ображунів до зовнішніх подразників інколи вражає.
🔥3
013 Ой у пана, пана, там стояла сосна щедрівка с Хороше №37
всім, хто готується до свят (і не забуває донатити, звісно)

Дніпропетровщина
@chornytsi
2
#нефольклор

Берлін! от правда, дуже хочу цієї неділі побачити на демо більше знайомих. на минулій #taurusforukraine там була лише моя колишня сусідка-американка (це приємно, але).

це зараз був троха токсік-режим, звиняйте. беріть чай в термосі, загортайтеся в бабусині вовняні хустки і ходіть нагадати, що пазури війни -- це до біса багато чого, окрім зброї, газу, обвалу валюти і "біженців, що живуть на наші податки".

[а до речі, якщо ми знайомі і вам треба хустка (з похоронного вузла моєї баби Слави, оті радянські з 1970х, здається), щоправда, літня бавовняна, -- можу подарувати. не за донат, нє, я ще не настільки меркантильна. за умови, що ви будете там. просто більше любові давайте, нуу!]
1