Forwarded from яворова лавичка
довго стіснялась це писати. колись старий Снігур (він наш родич) сказав про Л.: "ні циці, ні піздиці". не при Л. як нам всім було соромно і смішно.
(Л. красіва і класна, але в них якась кланова вражда)
(Л. красіва і класна, але в них якась кланова вражда)
🔥4
-- Катю, знаєш, що таке варцап?
-- ба, whatsapp, це як вайбер, шоб говорити.
-- ні. варцап -- це пудоконнік.
(і не поспориш)
-- ба, whatsapp, це як вайбер, шоб говорити.
-- ні. варцап -- це пудоконнік.
(і не поспориш)
❤13