Forwarded from яворова лавичка
довго стіснялась це писати. колись старий Снігур (він наш родич) сказав про Л.: "ні циці, ні піздиці". не при Л. як нам всім було соромно і смішно.
(Л. красіва і класна, але в них якась кланова вражда)
(Л. красіва і класна, але в них якась кланова вражда)
🔥4