заодно знайшла собі робочого-меморіальського матеріалу по остарбайтерам
NB! наших переважно відправляли в Любенау на пороховий завод (зайнятися цим в Берліні з колегами)
NB! наших переважно відправляли в Любенау на пороховий завод (зайнятися цим в Берліні з колегами)
❤3
четирє дождіка в маю і нам засуха пахую
я щітаю, це треба вишити золотом на шовкових стягах Ображіївки
я щітаю, це треба вишити золотом на шовкових стягах Ображіївки
🔥4