хто ще тут любителі цього романсу -- сільвуплє
берлінським співачкам приготуватись! беремо це в репертуар
берлінським співачкам приготуватись! беремо це в репертуар
❤5
до речі, можете відписуватись, бо тутечки буде толькі хуже
ображіївський спам зараз пойдьоть
ображіївський спам зараз пойдьоть
❤2🔥2
це наш ансамбль "Чарівниці"
кінець 1980х (бо в 1990х оцього чоловіка вже не було)
тут як мінімум дві мої родички (мам, хелп, хто там ще?)
кінець 1980х (бо в 1990х оцього чоловіка вже не було)
тут як мінімум дві мої родички (мам, хелп, хто там ще?)
❤6
заодно знайшла собі робочого-меморіальського матеріалу по остарбайтерам
NB! наших переважно відправляли в Любенау на пороховий завод (зайнятися цим в Берліні з колегами)
NB! наших переважно відправляли в Любенау на пороховий завод (зайнятися цим в Берліні з колегами)
❤3
четирє дождіка в маю і нам засуха пахую
я щітаю, це треба вишити золотом на шовкових стягах Ображіївки
я щітаю, це треба вишити золотом на шовкових стягах Ображіївки
🔥4