Forwarded from яворова лавичка
#нефольклор
трохи нотаток з села Ображіївка і міста Шостка
я ніби всередині досліджень з Kommunikationstheorien. мої берлінські друзі і, як виявилося, багато хто з тутешніх знайомих не з Сумщини не знають, що тут відбувається. коли тут прилітає, в новинах про це не пишуть, в місцевих новинах теж. люди одне одному переказують: куди, що і скільки жертв.
по місту і селу говорять отаке:
-- у вівторок дрон збили над #
-- ні, то не там, а біля ₴
-- так Р. з вікна хати бачила, то ж інша частина
-- і не всі збили, а тільки один збили. а другий впав, двоє військових поранено
"да так летів низько, над хатою, думала, точно по хаті. а я оце лежу одечки тут в сорочці з голой сракой, да як витягнуть мене потім -- стидно"
"приходе малий додому, розстроєний, каже:
-- ми дрони палками збивали і я програв.
я йому: -- а чого? це він палку кидав, а ти збивав і не попав? -- нє, то уявний дрон був.
-- так а як можна було не збить уявний дрон? і як можна було понять, шо ти його не збив?"
трохи нотаток з села Ображіївка і міста Шостка
я ніби всередині досліджень з Kommunikationstheorien. мої берлінські друзі і, як виявилося, багато хто з тутешніх знайомих не з Сумщини не знають, що тут відбувається. коли тут прилітає, в новинах про це не пишуть, в місцевих новинах теж. люди одне одному переказують: куди, що і скільки жертв.
по місту і селу говорять отаке:
-- у вівторок дрон збили над #
-- ні, то не там, а біля ₴
-- так Р. з вікна хати бачила, то ж інша частина
-- і не всі збили, а тільки один збили. а другий впав, двоє військових поранено
"да так летів низько, над хатою, думала, точно по хаті. а я оце лежу одечки тут в сорочці з голой сракой, да як витягнуть мене потім -- стидно"
"приходе малий додому, розстроєний, каже:
-- ми дрони палками збивали і я програв.
я йому: -- а чого? це він палку кидав, а ти збивав і не попав? -- нє, то уявний дрон був.
-- так а як можна було не збить уявний дрон? і як можна було понять, шо ти його не збив?"
❤4
хто ще тут любителі цього романсу -- сільвуплє
берлінським співачкам приготуватись! беремо це в репертуар
берлінським співачкам приготуватись! беремо це в репертуар
❤5
до речі, можете відписуватись, бо тутечки буде толькі хуже
ображіївський спам зараз пойдьоть
ображіївський спам зараз пойдьоть
❤2🔥2
це наш ансамбль "Чарівниці"
кінець 1980х (бо в 1990х оцього чоловіка вже не було)
тут як мінімум дві мої родички (мам, хелп, хто там ще?)
кінець 1980х (бо в 1990х оцього чоловіка вже не було)
тут як мінімум дві мої родички (мам, хелп, хто там ще?)
❤6