розігрую в інстаграмі (@felt_zeppelin) намисто з рожевого кварцу за донат від 50 грн на збір на САТ-турнікети+шолом. тяжолий люкс (баламути чи коралі) колись теж зроблю на розіграш, а поки оце ніжне під ягнусик буде красиво.
подробиці в інстаграмі, збір ось https://send.monobank.ua/jar/8mhWSQiC6s
а поки всі відписуються, послухайте найгарнішу пісню цього сезону (дякую, Маріє!)
подробиці в інстаграмі, збір ось https://send.monobank.ua/jar/8mhWSQiC6s
а поки всі відписуються, послухайте найгарнішу пісню цього сезону (дякую, Маріє!)
❤2
Audio
❤7
Ще не вмерла Україна (із Кубані). Хорея Козацька (official video)
що ми без тебе
для чого без тебе цей світ
вічна вічна сила, непоборна любов, неспинний потік
зі святом!
@hoptsatsa
для чого без тебе цей світ
вічна вічна сила, непоборна любов, неспинний потік
зі святом!
@hoptsatsa
❤2
-- пашлі розпишемось!
-- пашлі, он, у Коришевої на заборі розпишемось!
як б. Надя відшивала хлопців
#Ображіївка
-- пашлі, он, у Коришевої на заборі розпишемось!
як б. Надя відшивала хлопців
#Ображіївка
🔥7
Forwarded from яворова лавичка
#нефольклор
трохи нотаток з села Ображіївка і міста Шостка
я ніби всередині досліджень з Kommunikationstheorien. мої берлінські друзі і, як виявилося, багато хто з тутешніх знайомих не з Сумщини не знають, що тут відбувається. коли тут прилітає, в новинах про це не пишуть, в місцевих новинах теж. люди одне одному переказують: куди, що і скільки жертв.
по місту і селу говорять отаке:
-- у вівторок дрон збили над #
-- ні, то не там, а біля ₴
-- так Р. з вікна хати бачила, то ж інша частина
-- і не всі збили, а тільки один збили. а другий впав, двоє військових поранено
"да так летів низько, над хатою, думала, точно по хаті. а я оце лежу одечки тут в сорочці з голой сракой, да як витягнуть мене потім -- стидно"
"приходе малий додому, розстроєний, каже:
-- ми дрони палками збивали і я програв.
я йому: -- а чого? це він палку кидав, а ти збивав і не попав? -- нє, то уявний дрон був.
-- так а як можна було не збить уявний дрон? і як можна було понять, шо ти його не збив?"
трохи нотаток з села Ображіївка і міста Шостка
я ніби всередині досліджень з Kommunikationstheorien. мої берлінські друзі і, як виявилося, багато хто з тутешніх знайомих не з Сумщини не знають, що тут відбувається. коли тут прилітає, в новинах про це не пишуть, в місцевих новинах теж. люди одне одному переказують: куди, що і скільки жертв.
по місту і селу говорять отаке:
-- у вівторок дрон збили над #
-- ні, то не там, а біля ₴
-- так Р. з вікна хати бачила, то ж інша частина
-- і не всі збили, а тільки один збили. а другий впав, двоє військових поранено
"да так летів низько, над хатою, думала, точно по хаті. а я оце лежу одечки тут в сорочці з голой сракой, да як витягнуть мене потім -- стидно"
"приходе малий додому, розстроєний, каже:
-- ми дрони палками збивали і я програв.
я йому: -- а чого? це він палку кидав, а ти збивав і не попав? -- нє, то уявний дрон був.
-- так а як можна було не збить уявний дрон? і як можна було понять, шо ти його не збив?"
❤4
хто ще тут любителі цього романсу -- сільвуплє
берлінським співачкам приготуватись! беремо це в репертуар
берлінським співачкам приготуватись! беремо це в репертуар
❤5