поле болото 21 💀
270 subscribers
718 photos
78 videos
2 files
171 links
всяке-різне берлінсько-українське + спорадичні нотатки про Ображіївку
Download Telegram
розігрую в інстаграмі (@felt_zeppelin) намисто з рожевого кварцу за донат від 50 грн на збір на САТ-турнікети+шолом. тяжолий люкс (баламути чи коралі) колись теж зроблю на розіграш, а поки оце ніжне під ягнусик буде красиво.
подробиці в інстаграмі, збір ось https://send.monobank.ua/jar/8mhWSQiC6s

а поки всі відписуються, послухайте найгарнішу пісню цього сезону (дякую, Маріє!)
2
Audio
Ой з-за гори, з-за лиману

с. Клюшниківка, Миргородський район, Полтавська обл.

@folklore21
7
"Моя прабабця Секлета, прадід Степан та батько моєї матері Андрій. Село Погребки Шосткинського району Сумської області, це кілометрах в 70 від кордону з Росією.
Десь 1930-31 рік."

(в коментарі джерело)
7
#Берлін
сьогодні!
ми співатимемо на демо

беріть із собою дзеркала для перфомансу і прапори
2
Ще не вмерла Україна (із Кубані). Хорея Козацька (official video)
що ми без тебе
для чого без тебе цей світ
вічна вічна сила, непоборна любов, неспинний потік

зі святом!

@hoptsatsa
2
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
це День Незалежності

(вибачте ще раз, хай це буде і тутечки)
2
"всє так кажуть"

#Ображіївка
1
Вирядилась, як свиня в наритники.

#Ображіївка
"пранці б його взяли"

#Ображіївка
7
-- пашлі розпишемось!
-- пашлі, он, у Коришевої на заборі розпишемось!


як б. Надя відшивала хлопців

#Ображіївка
🔥7
я би з ним на одному гектарі срать не сіла
🔥8
Forwarded from яворова лавичка
#нефольклор
трохи нотаток з села Ображіївка і міста Шостка

я ніби всередині досліджень з Kommunikationstheorien. мої берлінські друзі і, як виявилося, багато хто з тутешніх знайомих не з Сумщини не знають, що тут відбувається. коли тут прилітає, в новинах про це не пишуть, в місцевих новинах теж. люди одне одному переказують: куди, що і скільки жертв.
по місту і селу говорять отаке:

-- у вівторок дрон збили над #
-- ні, то не там, а біля ₴
-- так Р. з вікна хати бачила, то ж інша частина
-- і не всі збили, а тільки один збили. а другий впав, двоє військових поранено


"да так летів низько, над хатою, думала, точно по хаті. а я оце лежу одечки тут в сорочці з голой сракой, да як витягнуть мене потім -- стидно"

"приходе малий додому, розстроєний, каже:
-- ми дрони палками збивали і я програв.
я йому: -- а чого? це він палку кидав, а ти збивав і не попав? -- нє, то уявний дрон був.
-- так а як можна було не збить уявний дрон? і як можна було понять, шо ти його не збив?
"
4
fuck yeah

в нас в селі теж співали романс про Катю-пастушку

#Ображіївка
Forwarded from катря
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
7
хто ще тут любителі цього романсу -- сільвуплє

берлінським співачкам приготуватись! беремо це в репертуар
5