поле болото 21 💀
270 subscribers
718 photos
78 videos
2 files
171 links
всяке-різне берлінсько-українське + спорадичні нотатки про Ображіївку
Download Telegram
помню, на Маковія (тобто 14.08) в 2011р. мене (здається, востаннє в житті) зглазили. в церкві під час служби я втратила свідомість і красиво гепнулась -- красиво, бо в брокарівській сорочці, спідниці винного кольору і з червоними стрічками в косах по пояс. і да, булавка* на мені була.
потім, канєшно, хтось шептав наді мною на паперті, тоді баба водила до своєї подруги-ворожки.
про відьом в нашій церкві хочеться написати окремо, хай колись.

*навіть якщо вона не спрацювала один раз, її все одно треба носити на собі заколоту голівкою донизу зі зворотного боку одягу

#Ображіївка
🔥61
#нефольклор а важливе, бо ну вже ніяк

в проклятущій інсті (@felt_zeppelin) нині збираю на шолом для Захисника з 92 бригади та на 6 турнікетів
САТ для Захисників із 77 десантно-штурмової бригади
. це все в рамках гуртового збору, який вчергове організовують @pauline_iks та @christina.jigora. дуже-дуже хотіла б назбирать на більше турнікетів, адже 6 штук -- це майже ні про що, у кожного солдата їх має бути мінімум 5 при собі.

нам треба 16 000 грн (це десь 400 євро).
можете задонатити за реквізитами нижче або купити якусь мою прикрасу -- всі кошти підуть на цей збір. ага, я майже 15 років роблю прикраси в десятках різних технік і ненавиджу їх продавати комусь окрім американців та французів, бо це не співзвучно моїй ідеології містичного анархізму  душі, але з 2022 я вже не горда і беру гроші за все (ну, майже). 
планую розіграти за донати красіве намистечко в народному стилі (бог його зна, шо воно таке), а за найбільший донат подарую чокер, сплетений в техніці човникового мережива. плюси: такого ні в кого не буде, бо орнаменти придумую сама; мінуси: вам може й треба того чокера.

репост, коментар, вподобайка, донат -- сердешно вдячна за будь-яку підтримку!!

--- посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/8mhWSQiC6s
--- PayPal https://www.paypal.com/pools/c/8WLdFjOPI3 або сюди: gamolina@i.ua

💳Номер картки банки
5375 4112 0760 5283

спасібо, харашо, ага (с) -- мої бабусі Марія та Надія, коли добренько наїлися

+++++++++

This is not folklore, but an important fundraising. There are foreigners I know who have subscribed here literally to read about my village and listen to sad songs.
On my instagram @felt_zeppelin we are raising money for 6 CAT tourniquets and a helmet for the defenders. We need 400 euros. If you have extra 5-20 euros, please donate here https://www.paypal.com/pools/c/8WLdFjOPI3 or  on my PayPal gamolina@i.ua
You can also buy one of my jewelry pieces.

[after us, there will be even more sad songs in this world]
3
і прикраси

(дукач @vydymonevydymo)
5
Спас в 2009 році, с. Ображіївка

#Ображіївка
10
розігрую в інстаграмі (@felt_zeppelin) намисто з рожевого кварцу за донат від 50 грн на збір на САТ-турнікети+шолом. тяжолий люкс (баламути чи коралі) колись теж зроблю на розіграш, а поки оце ніжне під ягнусик буде красиво.
подробиці в інстаграмі, збір ось https://send.monobank.ua/jar/8mhWSQiC6s

а поки всі відписуються, послухайте найгарнішу пісню цього сезону (дякую, Маріє!)
2
Audio
Ой з-за гори, з-за лиману

с. Клюшниківка, Миргородський район, Полтавська обл.

@folklore21
7
"Моя прабабця Секлета, прадід Степан та батько моєї матері Андрій. Село Погребки Шосткинського району Сумської області, це кілометрах в 70 від кордону з Росією.
Десь 1930-31 рік."

(в коментарі джерело)
7
#Берлін
сьогодні!
ми співатимемо на демо

беріть із собою дзеркала для перфомансу і прапори
2
Ще не вмерла Україна (із Кубані). Хорея Козацька (official video)
що ми без тебе
для чого без тебе цей світ
вічна вічна сила, непоборна любов, неспинний потік

зі святом!

@hoptsatsa
2