поле болото 21 💀
270 subscribers
718 photos
78 videos
2 files
171 links
всяке-різне берлінсько-українське + спорадичні нотатки про Ображіївку
Download Telegram
а в інстаграмі @vse_zapleteno розігрується (майбутній!) пояс за донат: @ralphinana збирає на рації для 79 бригади ДШВ

плетений пояс -- це розкішно, красиво і довго робиться. як в кого ще нема до строю поясочку, то гайда!
в мене колись давно не було -- стрічкою перев'язувалась 0_0 (кринж)
🔥2
спадниці шила й носила баба Грачиха (а потім я)

перша -- то прям поліська туга за японською естетикою

#Ображіївка
🔥5
Берлін! (останнє на сьогодні)

vitsche запрошують:

"22 червня (четвер) відсвяткувати літнє сонцестояння.

Беріть снеки, напої, спортивний інвентар, друзів, тварин і приходьте з 17:00 на Schlachtensee.
Точну локацію надішлемо в день пікніка🌞

З нас музика, трошки снеків та напоїв (безалкогольних👀) і ще пару сюрпризів :)
Рекомендуємо вдягатись автентично, у білі сорочки чи вишиті сорочки задля загальної атмосфери❤️‍🩹"

кому зараз тужно, тривожно і хочеться заснути (чи прокинутись) -- ходімо туди обійматися!

2 світлина: 6.07.2021 отако моя мама перемогла в ображіївському конкурсі вінків. стоїть біля хатки-клубу-музею-світлиці (a propos, всередині хатки знімає відео з кринжовезними піснями один з гуртів нашого села. але там співає моя тьотя, тому я вам цього не казала)
🔥3
поле болото 21 💀
Photo
тільки не вдягайте старі вишиті сорочки на такі заходи! сорочки і наші нащадки за це не подякують.
1
Audio
Ображіївка, 16.04.2023: моя двоюрідна б. Валя Гузь (в дівоцтві Осипенко) згадує пісню, що її співала її мати, наша прабаба Галя, поки дядя Андрій (син б. Валі і солдат ЗСУ, в той день п'яний, як завжди у відпустці) не заважає

важливість збирати й зберігати (і в собі, і в фізичних формах, і в ідейних) -- це я усвідомлювала приблизно все життя. мені не треба було війни в середньому дитинстві, аби почати записувати і хапатися за уламки спогадів старших. я займаюся тим самим в німецькому "Меморіалі", в університеті, в дружбах й любові, в своїй кімнаті і в своїх художніх роботах.
але ось вчорашній день (чомусь саме він, і це дивно, адже смерті щодня, а моє душевне заціпеніння -- ні) -- гостре й болюче нагадування про крихкість нашу і нашого, про свавільну випадковість остаточного кінця, про те, що фізично згаслий вогонь, -- скільки б ми його не пам'ятали і не свідчили його присутність, -- це вогонь, що вже не зігріє фізично. але -- так, він здатен запалювати вже інакше, він сам інакший.

#Ображіївка

@folklore21
3
"Сьогодні під час штурмової операції на Південному фронті, прикриваючи відхід своєї бойової групи, вічне життя в бою здобув наш Друг і Брат, один із лідерів Івано-Франківського осередку Карпатської Січі та фанатського сектору ФК "Прикарпаття" Святослав Кондрат."
КС

тобто вже вчора.

Честь!
😢10
Track02 / Track02
Track01
с. Зарічне, Рівненської обл.
(спасибі Марії)

Ой за валом за валочком
Грім гримить
Там хлопчина коміроньку
Становить

Ставляй ставляй коміроньку
Високо
Рубай рубай віконечко
Широко

Щоб до тебе соловейки
Прилітали
Щоб тобі пісеньку
Співали

@folklore21
3
Борова ⧸ Forest song
співає Таня Осінь (любов-любов)
с. Переброди, Дубровицького р-ну Рівненської обл.

ми з сестрою в дитинстві, коли щось у лісі збирали, теж співали, але переважно придумували ці пісні самі і вони були ситуативними замовляннями
(життя без інтернету урізноманітнювало способи подолати тривожність, ага)

@folklore21
2
Audio
послухайте всі три нон-стоп!


@folklore21
#Берлін

всі поїхали на Літню школу Рисі, а ми не поїхали((

хто хоче повчитися танцювати?
скрипки та бубна ми не маємо (точніше, маємо, та не те шоб граємо), але є колонка, записи тих самих мелодій, від яких ноги дригаються самі, і є прекрасна Соломія, котра вміє і танцювати, і вчити, як дригатися красиво.

це буде у сю неділю о 17й годині, точне місце -- потім (десь біля Potsdamer Platz / Tiergarten)

приходьте, бо ми, звісно, можемо і вдвох потанцювати, але це не так весело, як втрьох чи взагалі гуртом!

(пишіть, якщо що, мені @gamolina)
3