Про жабочок - Настя Зеленько(1939 р.н.) с.Розумівка Олександрівського…
Баба Єлька
🖤🖤🖤
Настя Зеленько(1939 р.н.) с.Розумівка Олександрівського району
Із записів проекту "Баба Єлька". Експедиція у с.Розумівка Олександрівського району Кіровоградської обл. 24.04.2019 р.
@folklore21
Настя Зеленько(1939 р.н.) с.Розумівка Олександрівського району
Із записів проекту "Баба Єлька". Експедиція у с.Розумівка Олександрівського району Кіровоградської обл. 24.04.2019 р.
@folklore21
❤5
Як ми наступали темненької нічки – повстанська (Гуцульщина с. Космач…
Українська традиційна музика «Карпати»
а скиньте хтось любимі повстанські+стрілецькі пісні, будь ласка! (@gamolina)
спасібо, харашо, ага, як казала покійна бабуся
@chornytsi
спасібо, харашо, ага, як казала покійна бабуся
@chornytsi
❤7
Forwarded from східний поліщук (Maxym Zaliskyi)
Жителька села Шведчина (сьогодні вже ліквідоване) на городі, Корюківського р-ну, Чернігівщина, 60-ті роки.
Тут можна побачити, яким традиційний одяг був у будні дні – без зайвих деталей та оздоб. Та й пошитий, по суті, зі звичайної тогочасної тканини.
Фото було знайдене на сайті Вікіпедії.
Тут можна побачити, яким традиційний одяг був у будні дні – без зайвих деталей та оздоб. Та й пошитий, по суті, зі звичайної тогочасної тканини.
Фото було знайдене на сайті Вікіпедії.
❤10
Forwarded from яворова лавичка
батько п'яний, а я нє, нахуя вано мінє
[sic! фонетично]
тато, теж щось ображіївське
[sic! фонетично]
тато, теж щось ображіївське
🔥7
в мене клечання в цьому році не буде, бо трава тут посохла, то й кленів і всьої зелені шкода. а чим у вас на Трійцю хату клечали?
🤔2
мама все питала: тобі шити рівно чи як баби шили?
канєшно, як баби. шоб кінці лєнт не сходилися, десь чогось не хватало, шоб її можна було носити і на +10 і на -10 кг, і шоб наче дорого, а водночас понятно, шо я з села.
в дитинстві-юності я носила ображіївські спідниці до церкви: незабутнє відчуття, що вміти шити -- не головне, головне -- мать красіву тканину.
зберігаю синю спадницу прабаби Насті -- рясні складочки, синя бавовна, схоже на набивну, але це не точно. моя любима подруга Настя (вопще вона хірург) мені для виступів пошила чорну 5 років тому, її я заносила і на концерти, і на художні майстерки, і на демонстрації. сама ж страшезно боюся шити великі речі на машинці, бо раптом машинка зламається (це з тої ж серії, шо найдорожчим сервізом не можна користуватись ніколи, бо ж щось розіб'ється. хай стоїть в сєрванті). да, вміти шить -- діло десяте, важливіше вміти маніпулювати людьми, які тебе люблять ♡♡
канєшно, як баби. шоб кінці лєнт не сходилися, десь чогось не хватало, шоб її можна було носити і на +10 і на -10 кг, і шоб наче дорого, а водночас понятно, шо я з села.
в дитинстві-юності я носила ображіївські спідниці до церкви: незабутнє відчуття, що вміти шити -- не головне, головне -- мать красіву тканину.
зберігаю синю спадницу прабаби Насті -- рясні складочки, синя бавовна, схоже на набивну, але це не точно. моя любима подруга Настя (вопще вона хірург) мені для виступів пошила чорну 5 років тому, її я заносила і на концерти, і на художні майстерки, і на демонстрації. сама ж страшезно боюся шити великі речі на машинці, бо раптом машинка зламається (це з тої ж серії, шо найдорожчим сервізом не можна користуватись ніколи, бо ж щось розіб'ється. хай стоїть в сєрванті). да, вміти шить -- діло десяте, важливіше вміти маніпулювати людьми, які тебе люблять ♡♡
❤5