поле болото 21 💀
забігла провітрити атрибуцій ніяких ну, молодець в дитинстві покладалася на пам'ять. десь записувала в старих щоденниках. треба б. Валю розпитати. дитяча сорочка -- то від т.І., я її мала носити в дитинстві. фартушки і спідниці ображіївські. десь ще кілька…
Даша її точно носила, хоч і отак зашкварно (ну і я не краще виглядаю), це має бути 2004 чи 2005 рік
боже, який жах, хто нас одягав
боже, який жах, хто нас одягав
❤3