забігла провітрити
атрибуцій ніяких
ну, молодець
в дитинстві покладалася на пам'ять. десь записувала в старих щоденниках. треба б. Валю розпитати.
дитяча сорочка -- то від т.І., я її мала носити в дитинстві. фартушки і спідниці ображіївські. десь ще кілька речей зникло -- запитати у мами. бориславська сорочка така малесенька тепер.
найцікавіше текстильне в мене давно в берліні, бо час від часу працюю з ним. рукав на фото -- з нього в дитинстві відшивала візерунок і подарувала Петрові Бочеку, він кілька років тому помер.
атрибуцій ніяких
ну, молодець
в дитинстві покладалася на пам'ять. десь записувала в старих щоденниках. треба б. Валю розпитати.
дитяча сорочка -- то від т.І., я її мала носити в дитинстві. фартушки і спідниці ображіївські. десь ще кілька речей зникло -- запитати у мами. бориславська сорочка така малесенька тепер.
найцікавіше текстильне в мене давно в берліні, бо час від часу працюю з ним. рукав на фото -- з нього в дитинстві відшивала візерунок і подарувала Петрові Бочеку, він кілька років тому помер.
❤8
поле болото 21 💀
забігла провітрити атрибуцій ніяких ну, молодець в дитинстві покладалася на пам'ять. десь записувала в старих щоденниках. треба б. Валю розпитати. дитяча сорочка -- то від т.І., я її мала носити в дитинстві. фартушки і спідниці ображіївські. десь ще кілька…
Даша її точно носила, хоч і отак зашкварно (ну і я не краще виглядаю), це має бути 2004 чи 2005 рік
боже, який жах, хто нас одягав
боже, який жах, хто нас одягав
❤3