поле болото 21 💀
270 subscribers
719 photos
78 videos
2 files
171 links
всяке-різне берлінсько-українське + спорадичні нотатки про Ображіївку
Download Telegram
далеко ходить не треба. р*сія привласнювала приблизно все, до чого дотягувалась -- від рукописів до намист, від фотографій до археологічних знахідок, від наших народних пісень до наших вчених та художників. я не певна, що ця довгочасна р*сійська імітація не-існування інших культур взагалі буде зруйнована, але я певна, що до її руйнування докладатися необхідно.
"Пливе човен" - Ніна Ониськівна Хоменко (1949 р.н.) й Ганна Ониськівна…
Баба Єлька
"Пливе човен"
виконують Ніна Ониськівна Хоменко (1949 р.н.) й Ганна Ониськівна Рябко (1941 р.н.), с. Соснівка

@folklore21
Як ходила баба до церкви
Прилипчани
йой мой боже, єк це 🖤

то ніби ми з кумою за хатою курили

@folklore21
1946 рік, знайдено на фб

Кролевецький рушник -- то є любов (і дитинство)

#Сумщина
вирване з контексту нагадування (але контекст і не потрібен):

"Немає виправдання людям, які співають українською, але при цьому підтримують війну".

я би ще додала "мразоти кончені" і вже подумки побажала би оцим сидіти разом з дітьми/батьками в підвалах півроку.
це пишуть мої знайомі українки з московії, ну і я теж на схожих "співаків і співачок" надивилась тут за ці півроку. наскрізно -- двоєдушність і ницість, але найбільше в них усе ж тупості. завжди дивуюсь цій трухлявій, нездоланній тупості в людях, що вчились в університетах (і московитських, і європейських, інтєліґєнция ж). коли людина просто посилає у простір звуки, ретранслює повторені тисячі разів слова і фрази, копіює синтаксичні каркаси (це, звісно, постмодерне прокляття усім нам) і стає в позу "оригінальної думки". хоча за весь час у спілкуванні з вами не вимовила жодного звуку, який можна було б навіть умовно вважати думкою.
Боже, Ти послав мому народові ту несамовито прекрасну поліфонію, аби ми множили красу, то збав нас від цєї погані і всєї русні.

(ЗСУ, звісно, збавить)
1
світлина у дописі Улясі про День української державності
поле болото 21 💀
с.Липняжка, Добровелечківського р-ну, Кіровоградщина, - історична – А вже років 200 як козак в неволі
а ще її зараз переспівують київські гурти, та так незвично і красиво, но немає ще запису, тілько етери в інстаграмові

не забути десь таки виловити сучасну фольклорну версію, бо пісня дуже-дуже сильна та помічна
сучасні репліки українських прикрас