далеко ходить не треба. р*сія привласнювала приблизно все, до чого дотягувалась -- від рукописів до намист, від фотографій до археологічних знахідок, від наших народних пісень до наших вчених та художників. я не певна, що ця довгочасна р*сійська імітація не-існування інших культур взагалі буде зруйнована, але я певна, що до її руйнування докладатися необхідно.
"Пливе човен" - Ніна Ониськівна Хоменко (1949 р.н.) й Ганна Ониськівна…
Баба Єлька
"Пливе човен"
виконують Ніна Ониськівна Хоменко (1949 р.н.) й Ганна Ониськівна Рябко (1941 р.н.), с. Соснівка
@folklore21
виконують Ніна Ониськівна Хоменко (1949 р.н.) й Ганна Ониськівна Рябко (1941 р.н.), с. Соснівка
@folklore21
вирване з контексту нагадування (але контекст і не потрібен):
"Немає виправдання людям, які співають українською, але при цьому підтримують війну".
я би ще додала "мразоти кончені" і вже подумки побажала би оцим сидіти разом з дітьми/батьками в підвалах півроку.
це пишуть мої знайомі українки з московії, ну і я теж на схожих "співаків і співачок" надивилась тут за ці півроку. наскрізно -- двоєдушність і ницість, але найбільше в них усе ж тупості. завжди дивуюсь цій трухлявій, нездоланній тупості в людях, що вчились в університетах (і московитських, і європейських, інтєліґєнция ж). коли людина просто посилає у простір звуки, ретранслює повторені тисячі разів слова і фрази, копіює синтаксичні каркаси (це, звісно, постмодерне прокляття усім нам) і стає в позу "оригінальної думки". хоча за весь час у спілкуванні з вами не вимовила жодного звуку, який можна було б навіть умовно вважати думкою.
Боже, Ти послав мому народові ту несамовито прекрасну поліфонію, аби ми множили красу, то збав нас від цєї погані і всєї русні.
(ЗСУ, звісно, збавить)
"Немає виправдання людям, які співають українською, але при цьому підтримують війну".
я би ще додала "мразоти кончені" і вже подумки побажала би оцим сидіти разом з дітьми/батьками в підвалах півроку.
це пишуть мої знайомі українки з московії, ну і я теж на схожих "співаків і співачок" надивилась тут за ці півроку. наскрізно -- двоєдушність і ницість, але найбільше в них усе ж тупості. завжди дивуюсь цій трухлявій, нездоланній тупості в людях, що вчились в університетах (і московитських, і європейських, інтєліґєнция ж). коли людина просто посилає у простір звуки, ретранслює повторені тисячі разів слова і фрази, копіює синтаксичні каркаси (це, звісно, постмодерне прокляття усім нам) і стає в позу "оригінальної думки". хоча за весь час у спілкуванні з вами не вимовила жодного звуку, який можна було б навіть умовно вважати думкою.
Боже, Ти послав мому народові ту несамовито прекрасну поліфонію, аби ми множили красу, то збав нас від цєї погані і всєї русні.
(ЗСУ, звісно, збавить)
❤1
поле болото 21 💀
с.Липняжка, Добровелечківського р-ну, Кіровоградщина, - історична – А вже років 200 як козак в неволі
а ще її зараз переспівують київські гурти, та так незвично і красиво, но немає ще запису, тілько етери в інстаграмові
не забути десь таки виловити сучасну фольклорну версію, бо пісня дуже-дуже сильна та помічна
не забути десь таки виловити сучасну фольклорну версію, бо пісня дуже-дуже сильна та помічна