поле болото 21 💀
270 subscribers
718 photos
78 videos
2 files
171 links
всяке-різне берлінсько-українське + спорадичні нотатки про Ображіївку
Download Telegram
Старовинна колядка від сестер Бондар
"Пресвятая Діва, де Христа діла", колядка

Вінницька обл., Гайсинський район, село Тимар

сестри Бондар

@chornytsi
4
Це неймовірно! ЯК БАБУСІ СПІВАЮТЬ! Чуттєво до сліз!!!
Ukraine folks songs
"По садочку я ходила"
🖤💀🫀🥀
сестри Ліна і Галина Кириллівни

@chornytsi
2
upd: ЗІБРАЛИ!
мені шкода, що зам'ючене сповіщення роздратує вас зайвий раз, але це знову збір, дуже терміновий.

моїм знайомим з 78 полку (Курахівський напрямок) потрібні Мавіки, тому що їх у них майже нема. поки збираю на один вживаний дрон, він коштує 40 000 грн.

в інстаграмі розігрую текстильні сережки-маківки, які, як і минулого разу, зроблю індивідуально для вас.

посилання на банку тут
♡ номер картки 4441 1111 2818 7170
♡ PayPal gamolina@i.ua

будь ласка, якщо ви є в інсті, зробіть репост! в мене все ще триває великий збір на авто, і я з більшою радістю писала би тут ображіївські діалоги, які роками фіксував мій диктофон, але не на часі.
11
конопельки
с.Петрівка,Бобровицький р-н, Чернігівська обл.
оце треба ставити на будильник, а не Компаніченка.

[чим довше живу, тим більш більше ціную коментарі і розмови під час співу, а не, власне, сам спів. бо я все далі і далі від безпосереднього проживання сільських перформансів в природному середовищі. "бабо Валю, заспівайте мені" -- це щось геть інше, ніж як коли заходиш в хату посеред пісні і тут чарки звенять коти вищать баба штурсає діда під руку "Льоню, хвате тобі вже, я сказала!" і баба Ніна своїм контральто покриває це все загальнолюбимим в дев'яності хітом (не буду писать, яким. кому треба, той знає).]

@folklore21
4
поле болото 21 💀
Photo
не добираю тих самих слів, як завжди, але неймовірно вдячна за поширення тут! Мавік у хлопців, ось Євген із ним♡
🔥4
"Ой, у полі, полі" Колядки нашого села вик. сестри Бондар ( Ксенія…
Вінницька обл., Гайсинський район, село Тимар

сестри Бондар

@chornytsi
дивовижно (хто розуміє, той розуміє): знову подарували книжку. вона відкинула на 20+ років назад в Ображіївку, коли я з першого дня зимових канікул не робила вже нічого, окрім сніжинок, перечитувала всі свої книжки з колядками, створюючи сценарій для нас з Дашою, і мріяла про справжній, великий вертеп.
справжні великі вертепи з'явилися вже в Берліні, але зникла дитяча радість та очікування Різдва.
в мене давно немає свят, якщо вони не збігаються з поїздкою в Ображіївку. а зараз -- тобто оці майже 3 роки -- я борюся зі злістю на світ, який сміє зупинятись і співати-танцювати-вітати-мислити поза контекстом "запит-збір-відправка". сміє зберігати риси нормальності, а не жити війною 24/7.
відчуваю себе отруйною квіткою, і те життя з любові, яке в мені ще лишається, пов'язане з Ображіївкою та фронтом.
словом, взяла в руки книжку (ну звісно, вона пов'язана з фронтом) і довго думала про методологію, лицемірство берлінських гуманітарних факультетів, артефакти VS речі, 1968 рік, цензуру і роль передмови.
6
#Берлін! завтра разом з @vitsche_berlin в Інституті Пілецького о 18.00 граємо вертеп-алюзію на Арештовану коляду 1972 р.

треба зареєструватися тут

Чортиці та Смерть вже готові вершити суд над Іродом, приходьте! 💀🫀🖤
3
upd: зібрали!
збір на РЕБи для 43 ОМБр та 116 ОМБр -- аби допомогти Яні та Дар'ї.

мені сьогодні 30. мабуть, нічого важливішого за збори зараз не існує. я ненавиджу сам факт свого народження, але бог сотворив Ображіївку, і її існування виправдовує все. хоча я навіть поїхати туди не можу. до чого це тут.

в інстаграмі розігрую 13 прикрас за донат від 50 грн -- все як завжди, там умови.

PayPal gamolina@i.ua
банка тут
4441 1111 2874 3758

дякую, що якимось дивом щось тут виходить.
зробіть репост, будь ласка♡
або не робіть. все всіх давно заїбало, розумію.
12
"Шлях-доріженька" ще два дні в Берліні -- це по-перше

у Соломії був дебют на басолі -- по-друге

"баламут" танцювала з Анною, і це було так прекрасно, як мало коли буває -- по-третє

я вкрашилася в Маргариту, божечки! -- по-четверте
🔥65