upd: ЗІБРАЛИ!
це все ще збір на авто для 22 ОМПБ 92 ОМБр на Харківщину, і ось частина допоміжних банок, в яких за донат від 50 грн можна виграти мої прикраси:
1. мереживний чокер + ланцюжок з підвісом -- банка Валерії (писати їй в інстаграм сюди)
2. намисто-імітація шелестів -- банка Тані (писати їй в інстаграм сюди)
3. борщівський язик + 3 книжки за найбільші донати -- банка Іванни (писати їй в інстаграм сюди)
4. мереживний чокер + дерев'яне намисто з дзвіночками -- банка Діани (писати їй в інстаграм сюди)
5. силянка -- банка Валерії (писати їй в інстаграм сюди)
6. фартушок vikhastaclothing та чокер ПОЛІССЯ -- моя банка (писати мені тут)
умови участі в розіграшах у кожної з дівчат в інстаграмі під дописами про збір.
все це добро підійде вам під вишиту сорочку і залетить на рейв. все це добро плелося-вишивалося-низалося під відео Третьої штурмової і подекуди в сльозах. окрім фартушка.
це все ще збір на авто для 22 ОМПБ 92 ОМБр на Харківщину, і ось частина допоміжних банок, в яких за донат від 50 грн можна виграти мої прикраси:
1. мереживний чокер + ланцюжок з підвісом -- банка Валерії (писати їй в інстаграм сюди)
2. намисто-імітація шелестів -- банка Тані (писати їй в інстаграм сюди)
3. борщівський язик + 3 книжки за найбільші донати -- банка Іванни (писати їй в інстаграм сюди)
4. мереживний чокер + дерев'яне намисто з дзвіночками -- банка Діани (писати їй в інстаграм сюди)
5. силянка -- банка Валерії (писати їй в інстаграм сюди)
6. фартушок vikhastaclothing та чокер ПОЛІССЯ -- моя банка (писати мені тут)
умови участі в розіграшах у кожної з дівчат в інстаграмі під дописами про збір.
все це добро підійде вам під вишиту сорочку і залетить на рейв. все це добро плелося-вишивалося-низалося під відео Третьої штурмової і подекуди в сльозах. окрім фартушка.
❤3
Берлін! з важким сполоханим серцем повідомляю, що наступної суботи, 30.11, в нас концерт.
♡МІСЦЕ: Die Weiße Rose (Martin-Luther-Str. 77, 10825 Berlin)
♡початок о 18.00
♡подробиці тут
із хорошого: 1. збиратимемо донати; 2. співатимемо любимі пісні з Полтавщини і не тільки, а ще повстанські; 3. аукціон!
із поганого: 1. я досі не обрала сукню+прикраси; 2. першим буде виступ гурту "панна вмерла", де я співаю сама, тож не запізнюйтесь, якщо цікаво почути, як я фальшивлю і кричу вірші Стуса (як сказав Дмитро Стус, його син: "Ну, його кладуть на музику. Зазвичай це не дуже якісні пісні, але...").
[боже, таке враження, ніби я знову пішла на побачення і переконую вас/його в тому, в чому сама не впевнена]
♡МІСЦЕ: Die Weiße Rose (Martin-Luther-Str. 77, 10825 Berlin)
♡початок о 18.00
♡подробиці тут
із хорошого: 1. збиратимемо донати; 2. співатимемо любимі пісні з Полтавщини і не тільки, а ще повстанські; 3. аукціон!
із поганого: 1. я досі не обрала сукню+прикраси; 2. першим буде виступ гурту "панна вмерла", де я співаю сама, тож не запізнюйтесь, якщо цікаво почути, як я фальшивлю і кричу вірші Стуса (як сказав Дмитро Стус, його син: "Ну, його кладуть на музику. Зазвичай це не дуже якісні пісні, але...").
❤5🔥4
Старовинна колядка від сестер Бондар
"Пресвятая Діва, де Христа діла", колядка
Вінницька обл., Гайсинський район, село Тимар
сестри Бондар
@chornytsi
Вінницька обл., Гайсинський район, село Тимар
сестри Бондар
@chornytsi
❤4
upd: ЗІБРАЛИ!
мені шкода, що зам'ючене сповіщення роздратує вас зайвий раз, але це знову збір, дуже терміновий.
моїм знайомим з 78 полку (Курахівський напрямок) потрібні Мавіки, тому що їх у них майже нема. поки збираю на один вживаний дрон, він коштує 40 000 грн.
в інстаграмі розігрую текстильні сережки-маківки, які, як і минулого разу, зроблю індивідуально для вас.
♡ посилання на банку тут
♡ номер картки 4441 1111 2818 7170
♡ PayPal gamolina@i.ua
будь ласка, якщо ви є в інсті, зробіть репост! в мене все ще триває великий збір на авто, і я з більшою радістю писала би тут ображіївські діалоги, які роками фіксував мій диктофон, але не на часі.
мені шкода, що зам'ючене сповіщення роздратує вас зайвий раз, але це знову збір, дуже терміновий.
моїм знайомим з 78 полку (Курахівський напрямок) потрібні Мавіки, тому що їх у них майже нема. поки збираю на один вживаний дрон, він коштує 40 000 грн.
в інстаграмі розігрую текстильні сережки-маківки, які, як і минулого разу, зроблю індивідуально для вас.
♡ посилання на банку тут
♡ номер картки 4441 1111 2818 7170
♡ PayPal gamolina@i.ua
будь ласка, якщо ви є в інсті, зробіть репост! в мене все ще триває великий збір на авто, і я з більшою радістю писала би тут ображіївські діалоги, які роками фіксував мій диктофон, але не на часі.
❤11
конопельки
с.Петрівка,Бобровицький р-н, Чернігівська обл.
оце треба ставити на будильник, а не Компаніченка.
[чим довше живу, тим більш більше ціную коментарі і розмови під час співу, а не, власне, сам спів. бо я все далі і далі від безпосереднього проживання сільських перформансів в природному середовищі. "бабо Валю, заспівайте мені" -- це щось геть інше, ніж як коли заходиш в хату посеред пісні і тут чарки звенять коти вищать баба штурсає діда під руку "Льоню, хвате тобі вже, я сказала!" і баба Ніна своїм контральто покриває це все загальнолюбимим в дев'яності хітом (не буду писать, яким. кому треба, той знає).]
@folklore21
[чим довше живу, тим більш більше ціную коментарі і розмови під час співу, а не, власне, сам спів. бо я все далі і далі від безпосереднього проживання сільських перформансів в природному середовищі. "бабо Валю, заспівайте мені" -- це щось геть інше, ніж як коли заходиш в хату посеред пісні і тут чарки звенять коти вищать баба штурсає діда під руку "Льоню, хвате тобі вже, я сказала!" і баба Ніна своїм контральто покриває це все загальнолюбимим в дев'яності хітом (не буду писать, яким. кому треба, той знає).]
@folklore21
❤4
поле болото 21 💀
Photo
не добираю тих самих слів, як завжди, але неймовірно вдячна за поширення тут! Мавік у хлопців, ось Євген із ним♡
🔥4
дивовижно (хто розуміє, той розуміє): знову подарували книжку. вона відкинула на 20+ років назад в Ображіївку, коли я з першого дня зимових канікул не робила вже нічого, окрім сніжинок, перечитувала всі свої книжки з колядками, створюючи сценарій для нас з Дашою, і мріяла про справжній, великий вертеп.
справжні великі вертепи з'явилися вже в Берліні, але зникла дитяча радість та очікування Різдва.
в мене давно немає свят, якщо вони не збігаються з поїздкою в Ображіївку. а зараз -- тобто оці майже 3 роки -- я борюся зі злістю на світ, який сміє зупинятись і співати-танцювати-вітати-мислити поза контекстом "запит-збір-відправка". сміє зберігати риси нормальності, а не жити війною 24/7.
відчуваю себе отруйною квіткою, і те життя з любові, яке в мені ще лишається, пов'язане з Ображіївкою та фронтом.
словом, взяла в руки книжку (ну звісно, вона пов'язана з фронтом) і довго думала про методологію, лицемірство берлінських гуманітарних факультетів, артефакти VS речі, 1968 рік, цензуру і роль передмови.
справжні великі вертепи з'явилися вже в Берліні, але зникла дитяча радість та очікування Різдва.
в мене давно немає свят, якщо вони не збігаються з поїздкою в Ображіївку. а зараз -- тобто оці майже 3 роки -- я борюся зі злістю на світ, який сміє зупинятись і співати-танцювати-вітати-мислити поза контекстом "запит-збір-відправка". сміє зберігати риси нормальності, а не жити війною 24/7.
відчуваю себе отруйною квіткою, і те життя з любові, яке в мені ще лишається, пов'язане з Ображіївкою та фронтом.
словом, взяла в руки книжку (ну звісно, вона пов'язана з фронтом) і довго думала про методологію, лицемірство берлінських гуманітарних факультетів, артефакти VS речі, 1968 рік, цензуру і роль передмови.
❤6
#Берлін! завтра разом з @vitsche_berlin в Інституті Пілецького о 18.00 граємо вертеп-алюзію на Арештовану коляду 1972 р.
треба зареєструватися тут
Чортиці та Смерть вже готові вершити суд над Іродом, приходьте! 💀🫀🖤
треба зареєструватися тут
Чортиці та Смерть вже готові вершити суд над Іродом, приходьте! 💀🫀🖤
❤3