поле болото 21 💀
270 subscribers
718 photos
78 videos
2 files
171 links
всяке-різне берлінсько-українське + спорадичні нотатки про Ображіївку
Download Telegram
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
тут я збираю на авто Mitsubishi Shogun для 22 ОМПБ 92 ОМБр на Харківщину і розігрую отакий фартушок та бісерний чокер "ПОЛІССЯ" за донат від 50 грн. будь ласка, будь ласка, не дайте потонути в морі інших зборів🖤 коментар, вподобайка, поширення в інстаграмі й деінде творять дива♡

4441 1111 2898 1408
https://send.monobank.ua/jar/98dpeskj7t
PayPal gamolina@i.ua

ЯКЩО ВИ З ПОЛІССЯ ТО САМ БОГ ВЕЛІВ СОЛІДАРИЗУВАТИСЯ
6
upd: ЗІБРАЛИ!
це все ще збір на авто для 22 ОМПБ 92 ОМБр на Харківщину, і ось частина допоміжних банок, в яких за донат від 50 грн можна виграти мої прикраси:
1. мереживний чокер + ланцюжок з підвісом -- банка Валерії (писати їй в інстаграм сюди)
2. намисто-імітація шелестів -- банка Тані (писати їй в інстаграм сюди)
3. борщівський язик + 3 книжки за найбільші донати -- банка Іванни (писати їй в інстаграм сюди)
4. мереживний чокер + дерев'яне намисто з дзвіночками -- банка Діани (писати їй в інстаграм сюди)
5. силянка -- банка Валерії (писати їй в інстаграм сюди)
6. фартушок vikhastaclothing та чокер ПОЛІССЯ -- моя банка (писати мені тут)

умови участі в розіграшах у кожної з дівчат в інстаграмі під дописами про збір.
все це добро підійде вам під вишиту сорочку і залетить на рейв. все це добро плелося-вишивалося-низалося під відео Третьої штурмової і подекуди в сльозах. окрім фартушка.
3
Берлін! з важким сполоханим серцем повідомляю, що наступної суботи, 30.11, в нас концерт.

♡МІСЦЕ: Die Weiße Rose (Martin-Luther-Str. 77, 10825 Berlin)
♡початок о 18.00
♡подробиці тут

із хорошого: 1. збиратимемо донати; 2. співатимемо любимі пісні з Полтавщини і не тільки, а ще повстанські; 3. аукціон!

із поганого: 1. я досі не обрала сукню+прикраси; 2. першим буде виступ гурту "панна вмерла", де я співаю сама, тож не запізнюйтесь, якщо цікаво почути, як я фальшивлю і кричу вірші Стуса (як сказав Дмитро Стус, його син: "Ну, його кладуть на музику. Зазвичай це не дуже якісні пісні, але...").

[боже, таке враження, ніби я знову пішла на побачення і переконую вас/його в тому, в чому сама не впевнена]
5🔥4
Старовинна колядка від сестер Бондар
"Пресвятая Діва, де Христа діла", колядка

Вінницька обл., Гайсинський район, село Тимар

сестри Бондар

@chornytsi
4
Це неймовірно! ЯК БАБУСІ СПІВАЮТЬ! Чуттєво до сліз!!!
Ukraine folks songs
"По садочку я ходила"
🖤💀🫀🥀
сестри Ліна і Галина Кириллівни

@chornytsi
2
upd: ЗІБРАЛИ!
мені шкода, що зам'ючене сповіщення роздратує вас зайвий раз, але це знову збір, дуже терміновий.

моїм знайомим з 78 полку (Курахівський напрямок) потрібні Мавіки, тому що їх у них майже нема. поки збираю на один вживаний дрон, він коштує 40 000 грн.

в інстаграмі розігрую текстильні сережки-маківки, які, як і минулого разу, зроблю індивідуально для вас.

посилання на банку тут
♡ номер картки 4441 1111 2818 7170
♡ PayPal gamolina@i.ua

будь ласка, якщо ви є в інсті, зробіть репост! в мене все ще триває великий збір на авто, і я з більшою радістю писала би тут ображіївські діалоги, які роками фіксував мій диктофон, але не на часі.
11
конопельки
с.Петрівка,Бобровицький р-н, Чернігівська обл.
оце треба ставити на будильник, а не Компаніченка.

[чим довше живу, тим більш більше ціную коментарі і розмови під час співу, а не, власне, сам спів. бо я все далі і далі від безпосереднього проживання сільських перформансів в природному середовищі. "бабо Валю, заспівайте мені" -- це щось геть інше, ніж як коли заходиш в хату посеред пісні і тут чарки звенять коти вищать баба штурсає діда під руку "Льоню, хвате тобі вже, я сказала!" і баба Ніна своїм контральто покриває це все загальнолюбимим в дев'яності хітом (не буду писать, яким. кому треба, той знає).]

@folklore21
4
поле болото 21 💀
Photo
не добираю тих самих слів, як завжди, але неймовірно вдячна за поширення тут! Мавік у хлопців, ось Євген із ним♡
🔥4
"Ой, у полі, полі" Колядки нашого села вик. сестри Бондар ( Ксенія…
Вінницька обл., Гайсинський район, село Тимар

сестри Бондар

@chornytsi