поле болото 21 💀
upd: зібрали!! 💀це збір-розіграш на засоби РЕБ для 116 ОМБр🖤 точніше: - РЕБ Синиця 3.2 - 2 шт DJI MAVIC 3 PRO - АКБ до мавіків 6шт + додатковий зарядний пристрій - Starlink - зарядна станція 700Вт - генератор бензиновий 1000Вт - виносна антена - запасні…
тут лишається трохи менше 8000 грн, і збір закриється повністю
UPD: трохи менше 3000
ще одна хвиля репостів (можна в інстаграмі, можна в тг чи чатах -- де вам зручніше), і буде РЕБ, мавіки і все, що треба
🖤🌷🖤💀🖤🕷🖤
UPD: трохи менше 3000
ще одна хвиля репостів (можна в інстаграмі, можна в тг чи чатах -- де вам зручніше), і буде РЕБ, мавіки і все, що треба
🖤🌷🖤💀🖤🕷🖤
❤5
Ксюша Кальмус запропонувала підписати 7 дронів з минулого збору, і я обрала 7 з 10 кар єгипетських. а далі планую перейти до римських табличок з прокльонами (шумерські теж будуть, але це треба дочекатися рандеву з IX).
тут ми знов збираємо на fpv, які робляться в її дрономайстерні. мабуть, зачаровування жінками і кілька слів одна одній -- то всі мої нинішні втіхи.
мені страшеннннно потрібні репости і всяка імітація життя під рилзом. або репости в телеграмі, поки я його до біса не видалила. словом, байдуже, де, бо я знову перестала розуміти, від чого взагалі ще є користь.
монобанка тут
мій пейпал gamolina@i.ua
тут ми знов збираємо на fpv, які робляться в її дрономайстерні. мабуть, зачаровування жінками і кілька слів одна одній -- то всі мої нинішні втіхи.
мені страшеннннно потрібні репости і всяка імітація життя під рилзом. або репости в телеграмі, поки я його до біса не видалила. словом, байдуже, де, бо я знову перестала розуміти, від чого взагалі ще є користь.
монобанка тут
мій пейпал gamolina@i.ua
❤10
#Берлін!
завтра благодійна барахолка ось тут: Boxhagener Str. 73, 10245. я продаватиму свої прикраси в псевдоукраїнському стилі (пажалуста, не знецінюйте мої шутки юмора, як каже дядя Андрій Гузь). частина грошей піде на збір Віки Теплової, а частина -- НУ КАНЄШНО НА FPV Ксюші Кальмус.
🖤також завтра 19:00 -- 20:30 традиційні танці з Марією Устенко тут: Prenzlauer Allee 227-228, 10405 Berlin, Haus A, 3 OG, Aula
🖤окопні свічки! моя приятелька Юля в минулому році організувала тут штаб окопних свічок. треба: віск, парафін, консервні банки, ваші руки та час (пишіть мені @gamolina -- сконтактую)
🖤дитячі малюнки для військових! я збираю і передаю на фронт (і вже малюю сама 0_0). треба завжди!
🖤3.10 о 14:30 біля Siegessäule @vitsche_berlin проводить контрдемонстрацію (про постачання зброї, див. їх інсту). будь ласочка, давайте будемо zahlreich, а не як минулої осені! це дуже важливо.
якщо хочете підтримувати військо активніше, але не знаєте як -- запитайте мене🫀
завтра благодійна барахолка ось тут: Boxhagener Str. 73, 10245. я продаватиму свої прикраси в псевдоукраїнському стилі (пажалуста, не знецінюйте мої шутки юмора, як каже дядя Андрій Гузь). частина грошей піде на збір Віки Теплової, а частина -- НУ КАНЄШНО НА FPV Ксюші Кальмус.
🖤також завтра 19:00 -- 20:30 традиційні танці з Марією Устенко тут: Prenzlauer Allee 227-228, 10405 Berlin, Haus A, 3 OG, Aula
🖤окопні свічки! моя приятелька Юля в минулому році організувала тут штаб окопних свічок. треба: віск, парафін, консервні банки, ваші руки та час (пишіть мені @gamolina -- сконтактую)
🖤дитячі малюнки для військових! я збираю і передаю на фронт (і вже малюю сама 0_0). треба завжди!
🖤3.10 о 14:30 біля Siegessäule @vitsche_berlin проводить контрдемонстрацію (про постачання зброї, див. їх інсту). будь ласочка, давайте будемо zahlreich, а не як минулої осені! це дуже важливо.
якщо хочете підтримувати військо активніше, але не знаєте як -- запитайте мене🫀
❤6
#Берлін!
🖤1.10, завтра, о 7:50 біля Бранденбурзьких воріт буде хвилина мовчання -- вшанування пам'яті загиблих захисників та захисниць України
🖤3.10 о 14:30 контрдемонстрація "Ваш мир -- наш смертний вирок" біля Siegessäule
🖤6.10 демонстрація перед Staatsoper (Unter den Linden): анна нетребко вчергове приїздить туди виступати
🖤17.10 в Інституті Пілецького відкриття виставки, присвяченої Василю Стусу. ми з Марією Устенко співатимемо колядки з Вінниччини -- як перегукування з минулорічним вертепом @vitsche_berlin (реж. Єва Якубовська) із текстами Арештованої коляди 1972.
поширюйте і приходьте, це дуже важливо
🖤1.10, завтра, о 7:50 біля Бранденбурзьких воріт буде хвилина мовчання -- вшанування пам'яті загиблих захисників та захисниць України
🖤3.10 о 14:30 контрдемонстрація "Ваш мир -- наш смертний вирок" біля Siegessäule
🖤6.10 демонстрація перед Staatsoper (Unter den Linden): анна нетребко вчергове приїздить туди виступати
🖤17.10 в Інституті Пілецького відкриття виставки, присвяченої Василю Стусу. ми з Марією Устенко співатимемо колядки з Вінниччини -- як перегукування з минулорічним вертепом @vitsche_berlin (реж. Єва Якубовська) із текстами Арештованої коляди 1972.
поширюйте і приходьте, це дуже важливо
❤7🔥2
Ой не стій, вербо (купальська)
Гуртоправці
люблю своєчасність.
[просто після демо проти виступу блядотної анни нетребко, згадуючи зараз в дорозі додому перегавкування з культурними бюргерами, я вибісилася по другому колу, а чим себе ще заспокоїти, як не збороспамом під справді гарну музику.
щоб вам вуха повідсихали, поціновувачі опери_на_крові. і вашим дітям. і щоб ваші сьогоднішні глузливі пики стали вашими посмертними посмішками. ]
[просто після демо проти виступу блядотної анни нетребко, згадуючи зараз в дорозі додому перегавкування з культурними бюргерами, я вибісилася по другому колу, а чим себе ще заспокоїти, як не збороспамом під справді гарну музику.
щоб вам вуха повідсихали, поціновувачі опери_на_крові. і вашим дітям. і щоб ваші сьогоднішні глузливі пики стали вашими посмертними посмішками. ]
🔥3😢2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
upd: зібрали! дякую!!
тут я в образі недостиглої лялечки
соснового бражника допомагаю зібрати 15 000 на РЕБ для одного з підрозділів ССО (Харківський та Луганський напрямки).
будь ласка, зробіть репост кудись, куди не жаль🖤💀🕷🕸🖤 ІНАКШЕ Я НІКОЛИ НЕ ПЕРЕТВОРЮСЬ НА МЕТЕЛИКА [і не кину палити].
БАНКА ОСЬДЕЧКИ
або: 5375 4112 1874 6944
PayPal gamolina@i.ua
основний збір у Альони Буряченко (звіти за попередні в мене і в неї в закріплених сторіз в інсті -- питайте, якщо шо).
тут я в образі недостиглої лялечки
соснового бражника допомагаю зібрати 15 000 на РЕБ для одного з підрозділів ССО (Харківський та Луганський напрямки).
будь ласка, зробіть репост кудись, куди не жаль🖤💀🕷🕸🖤 ІНАКШЕ Я НІКОЛИ НЕ ПЕРЕТВОРЮСЬ НА МЕТЕЛИКА [і не кину палити].
БАНКА ОСЬДЕЧКИ
або: 5375 4112 1874 6944
PayPal gamolina@i.ua
основний збір у Альони Буряченко (звіти за попередні в мене і в неї в закріплених сторіз в інсті -- питайте, якщо шо).
❤6
#Берлін!
у четвер о 18:00 відкриття виставки "Стус" в Pilecki-Institut. цієї осені це подія над подіями. а в музичному перформансі "tobimuruiumur" Юрія Гуржи о 19:45 звучатиме, зокрема, колискова, яку за легендою співала мати маленькому Василю, і там її співаю я. легенду мені розказала Єва Якубовська, авторка всього цього.
виставка триватиме до 31.05.2025.
словом, ходіть!
у четвер о 18:00 відкриття виставки "Стус" в Pilecki-Institut. цієї осені це подія над подіями. а в музичному перформансі "tobimuruiumur" Юрія Гуржи о 19:45 звучатиме, зокрема, колискова, яку за легендою співала мати маленькому Василю, і там її співаю я. легенду мені розказала Єва Якубовська, авторка всього цього.
виставка триватиме до 31.05.2025.
словом, ходіть!
❤4
це тепер збір для одного з любимих підрозділів 119 бригади (Чернігів тому що, связі) на щось, що називається 🖤Toughbook CF 33🖤, шо то таке -- вопше не панімаю, але воно дуже треба "для виконання завдань з ураження ворога та
проведення розвідки, дорозвідки та програмування дронів-камікадзе на лінії бойового зіткнення". в інсті проголосували за готичні прикраси -- і от я їх розігрую: мереживний та трояндовий чокери в техніці фриволіте + гематитове намистечко. як завжди, за донат від 50 грн (умови участі отут)
банка осьдечки
PayPal gamolina@i.ua
проведення розвідки, дорозвідки та програмування дронів-камікадзе на лінії бойового зіткнення". в інсті проголосували за готичні прикраси -- і от я їх розігрую: мереживний та трояндовий чокери в техніці фриволіте + гематитове намистечко. як завжди, за донат від 50 грн (умови участі отут)
банка осьдечки
PayPal gamolina@i.ua
❤4
upd: зібрали!
ця нікотинозалежна гадюка знов збирає свою часточку для 116 ОМБр! мені мало що в житті так треба, як репости цього збору. я навіть заміж хочу не так сильно, як бачити +30 репостів.
тут ще розігруються хвартушок (шила Лариса Смашнюк), намисто та чокер♡
БАНКА ОСЬДЕЧКИ
PayPal gamolina@i.ua
(звіти за попередні збори у Дар'ї тут)
ця нікотинозалежна гадюка знов збирає свою часточку для 116 ОМБр! мені мало що в житті так треба, як репости цього збору. я навіть заміж хочу не так сильно, як бачити +30 репостів.
тут ще розігруються хвартушок (шила Лариса Смашнюк), намисто та чокер♡
БАНКА ОСЬДЕЧКИ
PayPal gamolina@i.ua
(звіти за попередні збори у Дар'ї тут)
🔥6
Forwarded from поле болото 21 💀
NB!
епіграфом тут мала би бути "Ітака" Кавафіса, але я не знаю, чи перекладена вона українською.
коли ми повернемось в Ображіївку, окрім психогеографічних експериментів, вчинимо там мікрореволюцію і, надихнувшись кращими з утопічних текстів, створимо осередок спротиву міщанству і глобалізму. і хай він лишиться невидимим.
День села у нас святкували 9 серпня -- не пам'ятаю, з яких часів, але все моє дитинство точно. мама згадує, що запровадила його Катя Юдичева, однокласниця мого покійного діда (і наша родичка).
це завжди вранішня служба в Михайлівській церкві, денні концерти і нічні танці в центрі біля пам'ятника Івану Кожедубу (здається, він колись вважатиметься не-християнським патроном села, мов святий Патрік чи святий Христофор). може, за енергетикою (простибоже!) трохи схоже на День Незалежності в центрі Києва.
позаминулого літа нова предсєдатєлька перейменувала День села на "гарбуз-паті" і перенесла це дійство на кінець серпня, бо якась шосткинська чи районна пліснява (aka представники влади) не встигала чи то повернутися з відпусток, чи то поїздити по інших районних пунктах і попромовляти там свої недолугі заяложені привітання на камеру. тоді спротив селян був недостатнім, і "гарбуз-паті" відбулася з усіма атрибутами сільського кринжу. особливо засмучує швидкість, з якою наші болота поглинають нововпроваджені симулякри, ці імітації імітацій.
менше з тим.
найперше — ми розмалюємо автобусну зупинку біля баби Валі, як планували на теє літо. а тоді запросимо фольклористів, аби вчили нас нашим пісням, і відновимо День села. питання "як повернути селу території біля озера Спольного", котрі місцевий депутат привласнив і вже почав був загорожувати бетоном, а також "як не пускати приїжджих з всього району купатися на Земснаряді, бо вони натуральні свині" — все ще питання.
епіграфом тут мала би бути "Ітака" Кавафіса, але я не знаю, чи перекладена вона українською.
коли ми повернемось в Ображіївку, окрім психогеографічних експериментів, вчинимо там мікрореволюцію і, надихнувшись кращими з утопічних текстів, створимо осередок спротиву міщанству і глобалізму. і хай він лишиться невидимим.
День села у нас святкували 9 серпня -- не пам'ятаю, з яких часів, але все моє дитинство точно. мама згадує, що запровадила його Катя Юдичева, однокласниця мого покійного діда (і наша родичка).
це завжди вранішня служба в Михайлівській церкві, денні концерти і нічні танці в центрі біля пам'ятника Івану Кожедубу (здається, він колись вважатиметься не-християнським патроном села, мов святий Патрік чи святий Христофор). може, за енергетикою (простибоже!) трохи схоже на День Незалежності в центрі Києва.
позаминулого літа нова предсєдатєлька перейменувала День села на "гарбуз-паті" і перенесла це дійство на кінець серпня, бо якась шосткинська чи районна пліснява (aka представники влади) не встигала чи то повернутися з відпусток, чи то поїздити по інших районних пунктах і попромовляти там свої недолугі заяложені привітання на камеру. тоді спротив селян був недостатнім, і "гарбуз-паті" відбулася з усіма атрибутами сільського кринжу. особливо засмучує швидкість, з якою наші болота поглинають нововпроваджені симулякри, ці імітації імітацій.
менше з тим.
найперше — ми розмалюємо автобусну зупинку біля баби Валі, як планували на теє літо. а тоді запросимо фольклористів, аби вчили нас нашим пісням, і відновимо День села. питання "як повернути селу території біля озера Спольного", котрі місцевий депутат привласнив і вже почав був загорожувати бетоном, а також "як не пускати приїжджих з всього району купатися на Земснаряді, бо вони натуральні свині" — все ще питання.
❤5
новості:
1. моя тітка стала предсєдатєлькою села
2. сьогодні в Ображіївці Свято гарбуза
1. моя тітка стала предсєдатєлькою села
2. сьогодні в Ображіївці Свято гарбуза
❤10
https://www.youtube.com/shorts/NqMTiIvWxIw
Берлін! 30.11 в Die Weisse Rose буде наш концерт ("Отакої", "панна вмерла", "East Sludge"). традиційні пісні в нашій обробці, просто пісні, таке-сяке, а найголовніше -- ми збиратимемо донати. якщо хочете -- приходьте♡
Берлін! 30.11 в Die Weisse Rose буде наш концерт ("Отакої", "панна вмерла", "East Sludge"). традиційні пісні в нашій обробці, просто пісні, таке-сяке, а найголовніше -- ми збиратимемо донати. якщо хочете -- приходьте♡
YouTube
Концерт трьох українських гуртів в Берліні! #berlin #rockmusic #ukrainian #ukrainianrock
30 листопада в молодіжному центрі Die Weisse Rose в Берліні пройде концерт трьох українських гуртів: Панна вмерла, East Sludge і Отакої.
🔥6❤1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
не можу не зберегти це собі усюди, де є ймовірність, що воно таки збережеться
https://www.instagram.com/reel/DB8vqdKIy7T/?igsh=MW92eTh2c21rM3pwZg==
https://www.instagram.com/reel/DB8vqdKIy7T/?igsh=MW92eTh2c21rM3pwZg==
❤4