поле болото 21 💀
270 subscribers
718 photos
78 videos
2 files
171 links
всяке-різне берлінсько-українське + спорадичні нотатки про Ображіївку
Download Telegram
завдяки Максиму я колись вивчила інакший мотив оцієї "Бил я льотчіком, льотчіком хвізічєскім, а она касіршею била", і в одній з нічних пригод з подругою-докторкою філолологічних наук (це важливо!) ми 3 години записували свої варіації, які почалися з "був я льотчиком, льотчиком хвізічєскім, а она штурмфюрером була", а закінчилися романом у віршах, і враховуючи наше почуття гумору, вийшов такий треш, що ми покажемо це лише онукам.

спасибі, Максиме! відтоді в моєму репертуарі "заспівати на побаченні" ще одна перлинна пісня, що додає загадковості
🚬💀🖤🥀

https://www.youtube.com/watch?v=Is5VQ9IQfhA
🔥53
це третій репост цієї пісні тут, ох
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
upd: зібрали!
збираємо на автомобільні РЕБи для підрозділу РУБпАК 119 бригади, Східний напрямок. звіти за попередні збори для цього підрозділу в мене в закріплених в інстаграмі.

🖤💀🥀за донат від 50 грн розігрую хвартушок, створений майстринею Ларисою Смашнюк. він пречудово пасуватиме до строю.

PayPal gamolina@i.ua
Монобанка

УМОВИ РОЗІГРАШУ в мене в інстаграмі (або ж надсилайте скріншоти донатів тут @gamolina)
6
Це було на Сумщині - українська народна пісня * Ukrainian folk song…
а тут вона несла віночок не на Ворсклу, а на Сейм🖤🖤🖤💀🥀

село Мутин, Кролевецький район

@folklore21
3🔥1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
upd: зібрали!!

💀це збір-розіграш на засоби РЕБ для 116 ОМБр🖤
точніше:
- РЕБ Синиця 3.2
- 2 шт DJI MAVIC 3 PRO
- АКБ до мавіків 6шт + додатковий зарядний пристрій
- Starlink
- зарядна станція 700Вт
- генератор бензиновий 1000Вт
- виносна антена
- запасні пропелери

а я за донат від 100 грн розігрую хвартушок майстрині Лариси Смашнюк, намисто-лускавки paciorka.etno та свою інтерпретацію борщівського язика. і таємну прикрасу подарую за найбільший донат

УМОВИ РОЗІГРАШУ в інсті 🌷

донатити тут:
https://send.monobank.ua/jar/8cSa5UaqH9
PayPal gamolina@i.ua

у відео використана пісня "Ти дівчино, розовий цвіточок" з с. Липняжка Кіровоградської обл.

за репост розцілую
9
поле болото 21 💀
upd: зібрали!! 💀це збір-розіграш на засоби РЕБ для 116 ОМБр🖤 точніше: - РЕБ Синиця 3.2 - 2 шт DJI MAVIC 3 PRO - АКБ до мавіків 6шт + додатковий зарядний пристрій - Starlink - зарядна станція 700Вт - генератор бензиновий 1000Вт - виносна антена - запасні…
тут лишається трохи менше 8000 грн, і збір закриється повністю
UPD: трохи менше 3000

ще одна хвиля репостів (можна в інстаграмі, можна в тг чи чатах -- де вам зручніше), і буде РЕБ, мавіки і все, що треба
🖤🌷🖤💀🖤🕷🖤
5
Ксюша Кальмус запропонувала підписати 7 дронів з минулого збору, і я обрала 7 з 10 кар єгипетських. а далі планую перейти до римських табличок з прокльонами (шумерські теж будуть, але це треба дочекатися рандеву з IX).

тут ми знов збираємо на fpv, які робляться в її дрономайстерні. мабуть, зачаровування жінками і кілька слів одна одній -- то всі мої нинішні втіхи.

мені страшеннннно потрібні репости і всяка імітація життя під рилзом. або репости в телеграмі, поки я його до біса не видалила. словом, байдуже, де, бо я знову перестала розуміти, від чого взагалі ще є користь.

монобанка тут
мій пейпал gamolina@i.ua
10
#Берлін!
завтра благодійна барахолка ось тут: Boxhagener Str. 73, 10245. я продаватиму свої прикраси в псевдоукраїнському стилі (пажалуста, не знецінюйте мої шутки юмора, як каже дядя Андрій Гузь). частина грошей піде на збір Віки Теплової, а частина -- НУ КАНЄШНО НА FPV Ксюші Кальмус.

🖤також завтра 19:00 -- 20:30 традиційні танці з Марією Устенко тут: Prenzlauer Allee 227-228, 10405 Berlin, Haus A, 3 OG, Aula

🖤окопні свічки! моя приятелька Юля в минулому році організувала тут штаб окопних свічок. треба: віск, парафін, консервні банки, ваші руки та час (пишіть мені @gamolina -- сконтактую)

🖤дитячі малюнки для військових! я збираю і передаю на фронт (і вже малюю сама 0_0). треба завжди!

🖤3.10 о 14:30 біля Siegessäule @vitsche_berlin проводить контрдемонстрацію (про постачання зброї, див. їх інсту). будь ласочка, давайте будемо zahlreich, а не як минулої осені! це дуже важливо.

якщо хочете підтримувати військо активніше, але не знаєте як -- запитайте мене🫀
6
"Привіт, може бачила це про Шостку, з альбомів Івана Гончара" -- пише Іванна, і я складірую це тута.

от би краще роздивитись сорочку, бо питав знайомий військовий з Шостки.
6
Максиме, уточни джерела, якщо пам'ятаєш.
#зробити
Forwarded from Maksym Zaliskyi
🤔1
#Берлін!
🖤1.10, завтра, о 7:50 біля Бранденбурзьких воріт буде хвилина мовчання -- вшанування пам'яті загиблих захисників та захисниць України

🖤3.10 о 14:30 контрдемонстрація "Ваш мир -- наш смертний вирок" біля Siegessäule

🖤6.10 демонстрація перед Staatsoper (Unter den Linden): анна нетребко вчергове приїздить туди виступати

🖤17.10 в Інституті Пілецького відкриття виставки, присвяченої Василю Стусу. ми з Марією Устенко співатимемо колядки з Вінниччини -- як перегукування з минулорічним вертепом @vitsche_berlin (реж. Єва Якубовська) із текстами Арештованої коляди 1972.

поширюйте і приходьте, це дуже важливо
7🔥2
Ой не стій, вербо (купальська)
Гуртоправці
люблю своєчасність.

[просто після демо проти виступу блядотної анни нетребко, згадуючи зараз в дорозі додому перегавкування з культурними бюргерами, я вибісилася по другому колу, а чим себе ще заспокоїти, як не збороспамом під справді гарну музику.

щоб вам вуха повідсихали, поціновувачі опери_на_крові. і вашим дітям. і щоб ваші сьогоднішні глузливі пики стали вашими посмертними посмішками. ]
🔥3😢2