2 files
9.2K links
🧡 Ласкаво просимо на канал новин про футбольний клуб «Шахтар»! 🇺🇦

Долучайтеся також до каналу @fcshakhtar та слідкуйте за матчами команди онлайн.
🇬🇪 Зичимо успіхів Георгію Гочолеішвілі та збірній Грузії U21 у чвертьфіналі з Ізраїлем U21 на молодіжному Євро-2023 🙏

⚽️ #ГрузіяІзраїль
19:00
📍 «Динамо Арена» імені Бориса Пайчадзе, Тбілісі
🏆 Молодіжне Євро-2023

#U21Euro
Дякуємо, Олексію! 🧡

Голкіпер Олексій Шевченко залишає «Шахтар». Напередодні сплив термін дії контракту з футболістом, тож 1 липня він став вільним агентом.

Нагадаємо, воротар виступав у складі «оранжево-чорних» від липня 2018 року. Разом з «гірниками» тричі ставав чемпіоном України (2019, 2020, 2023), вигравав Кубок України (2019) і Суперкубок України (2021).

«Шахтар» дякує Олексієві за високий професіоналізм, відданість команді та внесок у перемоги й досягнення клубу. Бажаємо успіхів і нових звершень у подальшій кар’єрі!

🧡 Дякуємо, Ігоре!

ФК «Шахтар» оголошує про припинення дії контракту з головним тренером Ігором Йовічевічем. Разом з наставником клуб залишає тренерський штаб.

Ігор Йовічевіч очолював «гірників» від липня 2022 року. Протягом цього часу команда провела 40 офіційних матчів, у яких здобула 24 перемоги за 10 нічиїх та 6 поразок. Під керівництвом Йовічевіча донеччани 14-й раз в історії стали чемпіонами України. Для хорватського наставника це був перший титул у тренерській кар’єрі.

Дякуємо Ігору Йовічевічу та його асистентам за якісну роботу і високий професіоналізм, за красиві перемоги й незабутні емоції. Це був яскравий сезон, яким ви назавжди вписали свої імена в історію «Шахтаря». Окрема подяка за активну громадянську позицію в підтримці України та українців.

Бажаємо нових досягнень і великих звершень у майбутньому!

💙💛 День суперматчу! Чвертьфінал молодіжного чемпіонату Європи 🇫🇷 Франція 🆚 Україна 🇺🇦

⚽️ #ФранціяУкраїна
22:00 📍 «Клуж Арена», Клуж-Напока
📺 Трансляція: регіональні телеканали «Суспільного» та сайт «Суспільне Спорт»

#U21Euro
🙌 Уперед, Україно! 🇺🇦

💙💛 Склад збірної України на чвертьфінальний матч молодіжного Євро-2023 з Францією 🇫🇷

🧡 Трубін 🧡 Бондаренко 🧡 Криськів 🧡 Судаков 🧡 Кащук

22:00 ⚽️ #ФранціяУкраїна 📺 Трансляція: регіональні телеканали «Суспільного» та сайт «Суспільне Спорт»

#U21Euro
🇺🇦 З ПЕРЕМОГОЮ, УКРАЇНО! 👏 ПИШАЄМОСЯ КОМАНДОЮ! 🙌

💙💛 Молодіжна збірна України перемогла Францію 3:1 завдяки дублю Судакова та голу Бондаренка і вийшла у півфінал Євро-2023! 😍

У наступному раунді наша команда зіграє з Іспанією 5 липня в Бухаресті.