260 links
Офіційний Telegram-канал ФК "Кудрівка"
"Кудрівка" 1:2 "Чайка"😢
Гол: Вовк Роман⚽️

Два різні тайми провела команда. У першому наші футболісти виглядали краще за суперника й цілком заслужено забили наприкінці тайму. Склад, що вийшов на другий тайм не виправдав сподівань тренерів на гру. Пропустили вже на 1 хвилині, як тільки пролунав стартовий свисток. Другий гол "Чайка" забила ближче до середини тайму ,а потім у "Кудрівки" сталося вилучення. Шанси забити другий гол були, але не меншими були шанси пропустити третій. Тож маємо першу поразку на зборах, але на те вони й збори☝️
Деталі на сайті👇
"Кудрівка-VETERANS" 3:2 "Вимпел-Кудрівка"
Голи: Круковець Валентин -2, Чепурненко Євген - Кузьменко Сергій -2⚽️

Сьогодні ввечері наші команди зіграли перенесений матч 7 туру "Зимової іскри 35 +". В запеклій боротьбі перемогу здобули чернігівські ветерани🎉
12 лютого головна команда "Кудрівки" стартує на Меморіалі Щанова🎉
У 1 турі команда зіграє проти "Межигір'я" з Нових Петрівців. Початок матчу о 11 годині на полі СШ №256 у Києві🏟
Детальніше про турнір, суперників та завдання "Кудрівки" дізнавайтесь за посиланням👇
"Межигір'я" 2:2 "Кудрівка"🤝
Голи: Кулик Дмитро, Хохлов Вадим⚽️

У 1 турі меморіалу Щанова граємо у нічию⚡️
Сьогодні наші команди відіграли 10 тур "Зимової іскри 35+"

"Кудрівка-Veterans" 8:4 "Ветеран" (Сновськ)
Голи: Валько Євген -3, Круковець Валентин -3, Полончак Михайло, Проха Олег⚽️

"Вимпел-Кудрівка" 1:4 "Конді"🙁

Першою грала наша чернігівська команда, у складі якої сьогодні не було багатьох гравців. 1 тайм завершився мінімальною перевагою 4-3, а вже у другому зіграли більш надійно в обороні й довели гру до логічної перемоги😉
Сосницька команда також сьогодні не дорахувалась кількох гравців, можливо це і вплинуло на результат, який сьогодні не на нашу користь
⚽️"Кудрівка" - "Нива-2"
❗️ Меморіал Щанова, 2 тур
🏟 Стадіон Бузова-Арена, с. Бузова
Початок о 14:00, 13.02.22
"Кудрівка" 3:1 "Нива-2"🎉
Голи: Зубашівський Володимир (пен.), Мирослав Сердюк, Продан Василь⚽️

У 2 турі меморіалу Щанова переграємо "Ниву-2". Вже на 9 хвилині "Кудрівка" відкрила рахунок завдяки реалізованому пенальті від Зубашівського. Більше до перерви команди не забивали й тільки на початку другої половини гри "Ниві-2" вдалось зрівняти рахунок. Але нічийний рахунок довго не протримався і згодом Мирослав Сердюк точним ударом у нижній кут вивів нашу команду вперед. За кілька хвилин до закінчення забили втретє. Продан прорвався по лівому флангу й з гострого кута пробив повз голкіпера бузівчан - 3:1😉
Про підсумки 1 кола аматорів, цілі на сезон 2022 та кращих гравців команди дізнавайтесь за посиланням🔥👇
Деталі на сайті⚙️
⚽️ "Будівельник" (Лисичанськ) - "Кудрівка"
❗️ Меморіал Щанова, 3 тур
🏟 Стадіон у м. Вишневе
Початок о 11:00, 20.02.22
"Кудрівка-Veterans" - чемпіон "Зимової іскри 35+"🔥🏆🥇

Сьогодні наша команда здобула дві перемоги та стала недосяжною для переслідувачів😎

"Десна" 3:7 "Кудрівка-Veterans"
Голи: Валько Євген -4, Круковець Валентин -2, Щедраков Павло⚽️

"Кудрівка-Veterans" 7:2 "Галерея" (перенесена гра 13 туру)
Голи: Валько Євген -3, Бабор Олександр, Щедраков Павло, Полончак Михайло , Круковець Валентин⚽️
"Будівельник" 0:2 "Кудрівка"👌
Голи: Назар Волошин -2⚽️