Наш інстаграм: instagram.com/fbu_official
Ілля Сидоров перед контрольним матчем проти Естонії 🇺🇦🇪🇪 #язізбірною
🇺🇦 Збірні України U-21 3х3 у Лізі націй: відеотрансляція 27 липня

🌐 Трансляція
Please open Telegram to view this post
🇺🇦 Україна — 🇨🇾 Кіпр: відеотрансляція чемпіонату Європи U-18

🇺🇦 Чоловіча та жіночі збірні України U21 зіграли свої перші в матчі в рамках групового етапу 5-го стопу Ліги Націй 3х3

Жіноча збірна перемогла Грецію 15:7. Найрезультативнішою у України стала Віра Грималюк з 6 очками 💪🏻

Натомість, чоловіча збірна програла свій матч збірній Греції, провівши невдало кінцівку матчу – 14:6.

#язізбірною
Є перша перемога юнацької збірної України на Євробаскеті 💪

Україна 🇺🇦 93:42 🇨🇾 Кіпр

#язізбірною
Кращим гравцем матчу у складі української збірної став Десмонд Йяму, у якого 14 очок, 9 підбирань та 1 блок-шот в активі (РЕ 16) 💪

#язізбірною
30 хв до матчу

До вашої уваги стартова п’ятірка нашої команди на товариський матч проти збірної Естонії 🇪🇪

📺 Трансляцію матчу дивись на телеканалі XSPORT

#язізбірною
This media is not supported in your browser
💪 Олександр Кобзистий провів потужну першу половину товариського матчу проти збірної Естонії.

За майже 10 проведених хвилин на майданчику, він набрав 15 очок та реалізував 3/3 дальніх кидків 😎

Після першої половини гри, Україна веде у рахунку 42:38

#язізбірною
🔥 Завершуємо літній тренувальний збір перемогою в товариському матчі над збірною Естонією 💪

#язізбірною
Коментар найрезультативнішого гравця матчу проти Естонії Іссуфа Санона 🎤 🇺🇦🇪🇪

#язізбірною
🔥 Юнацька чоловіча збірна України U-18 продовжує свої виступи на чемпіонаті Європи у Дивізіоні В.

На третій день Євробаскету наші хлопці зіграють проти Боснії та Герцеговини, яка теж провела два матчі, розгромивши Кіпр 97:44, та програвши в другий день господарям Північній Македонії 87:99.

Очний матч України і Боснії та Герцеговини стане фактично грою за життя – поразка значно погіршить шанси на перші два місця в групі, які дозволяють вийти в плей-оф, тоді як перемога залишить збірну-переможця в боротьбі.

🏀 Україна 🇺🇦 – Боснія та Герцеговина 🇧🇦
14:30
📍 Скопʼє, Північна Македонія
🔗 #язізбірною #fbu #ukrbasket
Артем Пустовий зіграє у фіналі плей-оф чемпіонату Індонезії

Брітама Пустового на виїзді здолала переможця регулярного чемпіонату Деву Юнайтед 92:85 і виграла півфінальну серію 2:0.

Артем Пустовий відіграв 34 хвилин, набрав 15 очок та зібрав 7 підбирань. РЕ +21.
🇺🇦 Чоловіча збірна України завершила тренувальний збір в Ризі. Після турніру в Тайвані, де наша команда, вигравши шість з восьми матчів, посівши третє місце, національна збірна зіграла заключний контрольний матч — проти Естонії. Наша команда перемогла з рахунком 88:79,завершивши збір на позитивній ноті.

Своїми враженнями від гри проти естонців та літнього збору поділився головний тренер команди — Віталій Степановський.

💭 Інтервʼю ▶️
🇺🇦 Збірні України U-21 3х3 у Лізі націй: відеотрансляція 28 липня

🇺🇦 Україна — 🇧🇦Боснія та Герцеговина: відеотрансляція чемпіонату Європи U-18

Чоловіча збірна поступилась Литві 12:15, а дівчата здобули перемогу над Словаччиною 12:9.

#язізбірною
Потужна друга чверть юнацької збірної U-18, яку вони у Боснії та Герцеговини 24:13 і по ходу якої вели +20 дозволяє на велику перерву піти за переваги 14 очок.

Окрасою десятихвилинки стала швидка атака з данком Луки Лохманчука.

Вмикайте трансляцію другої половини гри та підтримайте наших юнаків!