2.86K photos
213 videos
676 links
«Рятувальник» — суперник «Фаворита» у 1/8 фіналу Другої ліги
28 березня визначився переможець сумської Суперліги, який стане суперником сєвєродонецького «Фаворита» у 1/8 фіналу Другої ліги Чемпіонату України. Команда «Рятувальник» (Ромни) впевнено перегравши «Lex VSK-СумБуд» з рахунком 4:0 здобула золоті нагороди змагань. Зазначимо, що на другому етапі чемпіонату команда з Ромен виграла п’ять матчів з п’яти.

Перший матч лугансько-сумського протистояння відбудеться на домашньому майданчику команди «Рятувальник». Базові дати проведення — 2-4 квітня. Матч-відповідь у Сєвєродонецьку заплановано на 9-11 квітня.
Пресслужба Асоціації футзалу Луганської області.

#fanclub12igrok #fan12 #АФЛО #футзал #futsal #FutsalUKR #Фаворит
Перший матч 1/8 фіналу Другої ліги «Фаворит» — «Рятувальник» пройде в Сєвєродонецьку

Перший матч 1/8 фіналу Другої ліги Чемпіонату України з футзалу «Фаворит» — «Рятувальник» (Ромни) відбудеться у Сєвєродонецьку, в п’ятницю, 2 квітня в Льодовому палаці спорту, початок гри о 12:00. Через карантинні обмеження матч пройде без глядачів. Місце проведення першого матчу було змінено за домовленністю команд-учасниць.

Відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Асоціації футзалу Луганської області
31 березня в бізнес-центрі «Green town» відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Громадської спілки «Асоціація футзалу Луганської області. В ході засідання були затверджені пропозиції заявкових періодів для команд-учасниць Чемпіонату Луганської області сезону 2021-2022 а саме :
-перший заявковий період: 1 жовтня – 6 грудня 2020 року;
-трансферне вікно: 17 січня – 1 лютого 2021 року.
Пропозиції після погодження з Луганською обласною асоціацією футболу будуть надіслані до Асоціації футзалу України відповідно до листа Асоціації футзалу України від 26.03.2021 р.

#fanclub12igrok #fan12 #АФЛО #футзал #futsal #FutsalUKR
2-3 квітня «СКВ-Комфортне місто» і «Мілове» зіграють у Чемпіонаті України серед ветеранів 40+
2 та 3 квітня у житомирському ФОК відбудуться матчі другого етапу чемпіонату України серед ветеранів 40+. Пропонуємо вашій увазі розклад поєдинків, які відбудуться впродовж цих днів.

2 квітня

12:00. 8-9. «U-40» – «Мілове»
12:50. 7-1. «Динамо» – «Чорне море»
13:40. 2-3. «АРПИ» – «ТВД»
14:30. 8-6. «U-40» – «СКВ-Комфортне місто»
15:20. 7-5. «Динамо» – «Глорія»
16:10. 4-2. «Володимирівка» – «АРПИ»
17:00. 3-6. «ТВД» – «СКВ-Комфортне місто»
17:50. 9-5. «Мілове» – «Глорія»

3 квітня

10:00. 8-7. «U-40» – «Динамо»
10:50. 9-8. «Мілове» – «ТВД»
11:40. 4-7. «Володимирівка» – «Динамо»
12:30. 1-2. «Чорне море» – «СКВ-Комфортне місто»
13:20. 5-6. «Глорія» – «СКВ-Комфортне місто»
14:10. 1-9. «Чорне море» – «Мілове»
15:00. 8-2. «U-40» – «СКВ-АРПИ»
15:50. 4-6. «Володимирівка» – «СКВ-Комфортне місто»
#fanclub12igrok #fan12 #АФЛО #футзал #futsal #FutsalUKR #скв_комфортне_місто
Розклад матчів Чемпіонату Луганської області з футзалу 2020/2021 на 3-4 квітня 2021року.

#fanclub12igrok #fan12 #АФЛО #футзал #СКОлімпія #ЛедовыйДворец #futsal #FutsalUKR
Сьогодні в Льодовому палаці спорту відбувся матч 1/8 фіналу Другої ліги Чемпіонату України з футзалу «Фаворит» — «Рятувальник» Ромни. Матч розпочався з рівної боротьби, але свої моменти вдаліше реалізували гості — після першого тайму рахунок 1:2. Гол на рахунку Микити Лазикіна. На початку другого тайму «Рятувальник» збільшив перевагу до 3:1, після чого ініціативою повністю заволоділи господарі майданчику, які мали безліч моментів для взяття воріт, але везіння цього дня було не на користь «Фаворита».
Все ж таки, під завісу зустрічі гол Сергія Макаренка скоротив розрив у рахунку до мінімального — 2:3. Коли залишилося грати дві хвилини «Фаворит» зняв з гри воротаря, розігруючи п’ятого і це дало результат! Комбінацію завершив Артем Шелестинський — 3:3. Але, майже в наступній атаці, на останній хвилині матчу «Рітувальник» ударом в самісінький кут воріт зробив рахунок — 3:4.

Підсумки матчів Чемпіонату Луганської області з футзалу 2020/2021 за 3 квітня 2021року.

Чемпіонат України серед ветеранів 40+. Підсумки другого етапу

Результати матчів другого дня другого етапу чемпіонату України серед ветеранів 40+, який завершився у Житомирі і турнірну таблицю перед заключним туром.
«U-40» – «Динамо» – 0:3
«Мілове» – «ТВД» – 2:7
«Володимирівка» – «Динамо» – 3:1
«Чорне море» – «АРПИ» – 5:2
«Глорія» – «СКВ-Комфортне місто» – 1:1
«Чорне море» – «Мілове» – 8:2
«U-40» – «АРПИ» – 2:3
«Володимирівка» – «СКВ-Комфортне місто» – 4:2