МІНЕНЕРГО
10.5K subscribers
5.52K photos
600 videos
2.71K links
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Download Telegram
⚡️🏭🌞 Відновлення пошкоджених об’єктів і нарощування потужностей генерації: Герман Галущенко та Кадрі Сімсон провели засідання Міжнародної консультативної ради

Учасники Міжнародної консультативної ради високого рівня (до неї входять міністри енергетики всіх країн ЄС та G7), створеної при Міністерстві енергетики України, обговорили взаємодію партнерів для допомоги енергосектору у підготовці до наступного ОЗП. Засідання відбулося під головуванням Германа Галущенка та європейського комісара з питань енергетики Кадрі Сімсон під час її візиту до Києва. Участь у засіданні взяли понад 30 представників держав та організацій.

▶️Герман Галущенко поінформував учасників засідання про наслідки останніх масованих російських атак, наголосивши, що вони завдали енергосистемі значно більших пошкоджень, ніж атаки 2022 - 2023 років. Особливих втрат зазнала теплова генерація, пошкоджено об’єкти гідрогенерації та системи передачі. Останніми атаками росіяни намагаються пошкодити і об’єкти газової інфраструктури.

▶️Кадрі Сімсон закликала представників міжнародної спільноти використовувати можливості Фонду підтримки енергетики України, який зарекомендував себе як дієвий механізм здійснення закупівель енергетичного обладнання.

▶️Особливо акцентувалося на потребах у газових турбінах, газопоршневих установках, потужних генераторах та автотрансформаторах.

Більше про результати засідання – за посиланням


👥 FACEBOOK
🎞 YouTube
🌐 MinEnergy

Ми завжди на зв’язку!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍11
СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ на 7️⃣ травня

Більшість споживачів Сумщини, знеструмлених через обстріл, – зі світлом; обмежувалася генерація електроенергії з ВДЕ

⚡️ГЕНЕРАЦІЯ, ПЕРЕДАЧА, СПОЖИВАННЯ

Минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією та комерційним імпортом.
Через сонячну погоду та активний виробіток електроенергії СЕС оператор системи передачі впродовж дня обмежував виробництво електроенергії з ВДЕ.

Через мережеві обмеження застосовувалися графіки відключень у Харківській області та для промисловості – у Кривому Розі. Обмеження в цих регіонах діють і сьогодні. В інших регіонах – без обмежень.

⚠️НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ

Енергетики заживили майже всіх споживачів на Сумщині, що вимикалися після удару по високовольтній підстанції. Однак вчора ворог завдав удару по іншому об’єкту області - підстанції обленерго. Відключилась повітряна лінія та шість інших підстанцій, знеструмлювалися побутові споживачі. Наразі на Сумщині без світла 5,4 тисячі абонентів – в основному ті, що довготривало відключені через попередні обстріли.

❗️НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ

У м. Кривий Ріг через загоряння сухої трави відключалось обладнання підстанції одного з підприємств. Знеструмлювалися промислові споживачі. На території іншого підприємства з технологічних причин короткостроково вимикалась повітряна лінія, частково знеструмлювалася підстанція. Знеструмлювалася місцева промисловість, були порушення технологічних процесів.

У Донецькій області на одній із шахт сталося порушення у роботі вентиляційного обладнання. На поверхню було виведено 49 працівників. Упродовж години вентиляцію включили в роботу.

🌨 НАСЛІДКИ НЕГОДИ

Через негоду залишаються знеструмленими 54 населених пункти. Найбільше – 42 – у Чернігівській області.

☢️ СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС

Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 15,39 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.

🔄ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 7395 МВт*год. Експорт відсутній.


👥 FACEBOOK
🎞 YouTube
🌐 MinEnergy

Ми завжди на зв’язку!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏11👍1
ЕНЕРГЕТИЧНА СИТУАЦІЯ В РЕГІОНАХ на 7️⃣ травня

❗️У Харківській області застосовуються графіки відключень – без світла понад 100 тисяч абонентів; через негоду знеструмлені споживачі у Чернігівській, Сумській та Житомирській областях


📍ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Ремонтні бригади повернули світло для 3,7 тисячі абонентів, що вимикалися через ворожі обстріли. Залишаються знеструмленими 26,7 тисячі точок обліку. Через мережеві обмеження продовжують застосовуватися графіки відключень споживачів – знеструмлено 102 тисячі абонентів.

📍КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Енергетики заживили всіх абонентів (понад 10 тисяч), які знеструмлювалися через негоду.

📍ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

Через негоду залишаються знеструмленими понад 1 тисяча абонентів у 7 населених пунктах.

📍СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

Через негоду залишаються знеструмленими понад 600 абонентів у 5 населених пунктах. Загалом на ранок без напруги понад 6,2 тисячі точок обліку у 95 населених пунктах, з них 5,4 тисячі – через бойові дії.

📍ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Через ворожі обстріли знеструмлювалися понад 5,2 тисячі абонентів у 2 населених пунктах. Енергетики заживили 12,5 тисячі точок обліку у 38 населених пунктах. Залишаються без напруги 93 населених пункти, загалом – 45,1 тисячі абонентів.

📍ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Енергетики заживили 101 родину на прифронтових територіях, що були знеструмлені через обстріли. Також заживлено 2,4 тисячі абонентів у 19 населених пунктах, які вимикалися через технологічні порушення. Через бойові дії залишаються без світла 3,8 тисячі абонентів у 52 населених пунктах.

📍ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

У м. Херсон залишаються знеструмленими 2,8 тисячі точок обліку. В області через нові обстріли знеструмлено 10 населених пунктів. Загалом без світла залишаються 27,4 тисячі абонентів у 55 населених пунктах.

📍ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 1,6 тисячі абонентів у 30 населених пунктах. Через негоду знеструмлено 42 населених пункти (загалом 4256 абонентів).


👥 FACEBOOK
🎞 YouTube
🌐 MinEnergy

Ми завжди на зв’язку!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏10👍1
🇧🇬⚡️🔥 Допомога з обладнанням і співпраця у газовій галузі: зустріч міністрів енергетики України та Болгарії


Міністр енергетики України Герман Галущенко провів онлайн-зустріч з міністром енергетики Республіки Болгарія Володимиром Маліновим. Ключові теми зустрічі - допомога українському енергосектору в умовах ворожих атак, розвиток газової інфраструктури регіону для посилення незалежності від російських енергоносіїв, співпраця в атомній галузі.

На зустрічі йшлося про співпрацю в газовій галузі, в тому числі, акцентувалося на необхідності повної відмови європейських країн від російського газу, зокрема LNG.

Також міністри обговорили питання співпраці в атомній енергетиці, зокрема реалізацію проєкту добудови енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької АЕС.


Більше про зустріч
- за посиланням 🔗


👥 FACEBOOK
🎞 YouTube
🌐 MinEnergy

Ми завжди на зв’язку!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
12👍41
Міністр енергетики України Герман Галущенко 🔗:

Ворог не полишає планів позбавити українців світла. Знову масована атака на нашу енергетику!

Атаковані об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано- Франківській, Вінницькій областях.

Наслідки уточнюються. Енергетики вже працюють над їх ліквідацією.

Ворог хоче позбавити нас можливості достатньо виробляти та передавати електроенергію.

Ощадливе використання електроенергії - внесок кожного з нас у перемогу.

Особливо важливим є відповідальне споживання у ранкові та вечірні години.

Світло переможе!💪



👥 FACEBOOK
🎞 YouTube
🌐 MinEnergy

Ми завжди на зв’язку!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍15🤬4😢4🙏43
СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ на 8️⃣ травня


❗️Ворог атакував об’єкти енергетичної інфраструктури у 6 областях; у Харківській області застосовуються обмеження для понад 200 тисяч абонентів


⚡️ГЕНЕРАЦІЯ, ПЕРЕДАЧА, СПОЖИВАННЯ

Минулої доби споживання електроенергії зросло майже на 9% порівняно з обсягом, спожитим у понеділок.

Через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі вчора застосовувалися графіки відключень у Харківській області та для промисловості – у Кривому Розі. Обмеження в цих регіонах діють і сьогодні (у Харкові для 200 тисяч абонентів). В інших регіонах споживачі не обмежувалися.

У південних регіонах для недопущення перевантаження обладнання однієї з високовольтних підстанцій оператор системи передачі з 10:30 до 16:00 обмежував виробництво електроенергії з ВДЕ.

Минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією та комерційним імпортом. Також на запит Польщі у вечірні години Україна в екстреному порядку постачала електроенергію до цієї країни.

Сьогодні у години ранкового піку на запит України здійснюється аварійне постачання електроенергії з енергосистем Польщі, Румунії та Словаччини.

У вечірні години можливе застосування обмеження споживачів електроенергії.

🌧 НАСЛІДКИ НЕГОДИ

Через негоду залишається знеструмленим 31 населений пункт. Найбільше – у Чернігівській та Сумській областях.

☢️ СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС

Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 15,39 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.

🔄ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 7600 МВт*год. Експорту не передбачається.


👥 FACEBOOK
🎞 YouTube
🌐 MinEnergy

Ми завжди на зв’язку!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏14👍31
🛑🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️ НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ ✈️


Ворог масовано атакував об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях. Наслідки уточнюються.

Також є пошкодження газової інфраструктури у західній області.

❗️ Жертв та постраждалих немає. Енергетики спільно з ДСНС працюють над ліквідацією наслідків.


🛑🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️ СПОЖИВАЙМО ВІДПОВІДАЛЬНО


Враховуючи значні пошкодження, завдані енергосистемі, просимо споживачів зменшити використання енергоємних приладів у пікові години (особливо ввечері з 17:00 до 22:00).

Промисловість – переглянути виробничі процеси для зменшення навантаження на енергосистему, а також максимально залучати імпорт для гарантованого уникнення відключень та посилення стійкості енергосистеми.


👥 FACEBOOK
🎞 YouTube
🌐 MinEnergy

Ми завжди на зв’язку!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏172👍2
❗️СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ НА 8️⃣ ТРАВНЯ. Оновлення

Після чергової масованої атаки на енергосистему (зокрема, на об’єкти генерації) сьогодні можливе застосування обмежень для промислових споживачів у період з 18-ї до 23-ї години.

▶️Застосування обмежень для побутових споживачів (окрім Харківщини) не передбачається.

У той же час Міністерство енергетики вкотре звертається до громадян з проханням ощадливо використовувати електроенергію в години пік (з 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 22:00). Це необхідно для стабільної роботи енергосистеми, яка суттєво постраждала під час останніх обстрілів, та дасть можливість не обмежувати споживання побутовим споживачам.


👥 FACEBOOK
🎞 YouTube
🌐 MinEnergy

Ми завжди на зв’язку!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏27👍42🙉2🤬1
ЕНЕРГЕТИЧНА СИТУАЦІЯ В РЕГІОНАХ на 8️⃣ травнячастина 1

Енергетики заживили понад 50 тисяч абонентів, знеструмлених внаслідок масованої атаки ворога


📍ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Внаслідок масованого обстрілу відключалися 45,2 тисячі абонентів. Усіх заживлено.

У м. Іллінці під час обслуговування підземного газопроводу середнього тиску виявлено витік газу. Припинено газопостачання 187 побутовим споживачам.

📍ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

Під час повітряної тривоги вимикалися 6,5 тисячі точок обліку у 35 населених пунктах. Станом на ранок усіх споживачів заживлено.

У м. Луцьк автомобілем пошкоджено надземний газопровід високого тиску. Від газопостачання відключено місцеву котельню.

📍КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Внаслідок ворожих обстрілів вимикалась повітряна лінія, знеструмлювалися 1023 абоненти. Всіх споживачів заживили. З технологічних причин залишаються знеструмленими 1649 абонентів.

Внаслідок пошкоджень газових мереж припинено газопостачання 13 споживачам.

📍ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Під час ракетної атаки було пошкоджено повітряні лінії, знеструмлено 234 точки обліку.

📍ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

З технологічних причин знеструмлено 769 абонентів. Тривають відновлювальні роботи.

📍ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Через ворожі обстріли минулої доби було знеструмлено 12,9 тисячі абонентів у 21 населеному пункті. Енергетики заживили 11,6 тисячі абонентів у 12 населених пунктах, у тому числі тих, що знеструмлювалися раніше. На ранок залишаються без напруги 102 населених пункти, загалом – 46,5 тисячі абонентів.

📍ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Енергетики заживили 10,1 тисячі точок обліку, що знеструмлювалися через технологічне порушення. Залишаються знеструмленими через бойові дії 3750 абонентів у 52 населених пунктах.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏10
ЕНЕРГЕТИЧНА СИТУАЦІЯ В РЕГІОНАХ на 8️⃣ травнячастина 2

📍КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

Через негоду залишаються знеструмленими 590 абонентів.

📍МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Через негоду залишаються знеструмленими 3659 побутових та 267 юридичних споживачів у 9 населених пунктах. Також з технологічних причин немає світла у 2151 домогосподарства та 139 юридичних осіб у 7 населених пунктах – тривають відновлювальні роботи.

📍ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

Внаслідок ворожого обстрілу залишаються знеструмленими 28 юридичних споживачів.

📍СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

Внаслідок негоди знеструмлено 907 абонентів у 10 населених пунктах. Станом на ранок залишаються відключеними 4,7 тисячі точок обліку у 76 населених пунктах, з них 3,8 тисячі – через бойові дії.

📍ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Енергетики заживили всіх абонентів, які знеструмлювалися через негоду. Через обстріли на ранок залишаються знеструмленими 26,7 тисячі точок обліку. Через мережеві обмеження застосовуються графіки відключень для близько 205 тисяч абонентів.

В одному з населених пунктів Богодухівського району внаслідок обстрілу пошкоджено підземний газопровід високого тиску. Без газопостачання залишилось 12 абонентів.

📍ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

У м. Херсон через бойові дії залишаються знеструмленими 2840 точок обліку. В області за вчора – 1656 абонентів у 10 населених пунктах. Однак внаслідок повторних обстрілів знеструмлено 3558 точок обліку у 7 населених пунктах. Загалом на ранок без напруги 29,3 тисячі абонентів у 52 населених пунктах.


👥 FACEBOOK
🎞 YouTube
🌐 MinEnergy

Ми завжди на зв’язку!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
11🙏7
🇬🇧🤝🇺🇦 Для відновлення після атак: Велика Британія внесе до Фонду підтримки енергетики 23 мільйони євро

Велика Британія оголосила про додатковий внесок до Фонду підтримки енергетики України на суму 20 мільйонів фунтів стерлінгів (23 млн євро). Кошти від чергового гранту Сполученого Королівства найближчим часом надійдуть на рахунок Фонду. Вони будуть спрямовані на закупівлю обладнання для ремонту пошкодженої енергетичної інфраструктури, посилення фізичного захисту та забезпечення резервного живлення, включаючи генератори та розподілену генерацію.

«Дякуємо Уряду Великої Британії за цю важливу підтримку. Ворог продовжує нищити українську енергетику. Допомога партнерів є вкрай потрібною для проведення ремонтів, відновлення пошкоджених об’єктів і збільшення маневрових потужностей до наступного опалювального сезону»,

– зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

▶️Новий грант доповнює попередні внески Великої Британії, сума яких уже складає 50 мільйонів євро. Загальна сума внесків до Фонду сягнула понад 433 мільйони євро.

▶️Нагадаємо: Фонд підтримки енергетики України було створено у 2022 році за ініціативи міністра енергетики Германа Галущенка та єврокомісарки з питань енергетики Кадрі Сімсон. Це унікальний механізм для консолідації допомоги від партнерів, які хочуть підтримати українських енергетиків у забезпеченні стабільного енергопостачання під час військової агресії рф.

▶️Зазначимо також, що днями у Києві відбулася зустріч міністра закордонних справ Великої Британії Девіда Кемерона та Германа Галущенка. Під час зустрічі сторони оголосили про початок реалізації перших 13 інноваційних проєктів в енергетиці у межах програми InnovateUkraine. Фінансування відповідних проєктів на суму 16 мільйонів фунтів стерлінгів забезпечить Уряд Сполученого Королівства.


👥 FACEBOOK
🎞 YouTube
🌐 MinEnergy

Ми завжди на зв’язку!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
22👍3🙏2🤝1
СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ на 9️⃣ травня

❗️Внаслідок ворожої атаки і значних пошкоджень енергооб’єктів обмежувалося електропостачання промислових споживачів; застосування обмежень для промисловості можливе і сьогодні


⚡️ГЕНЕРАЦІЯ, ПЕРЕДАЧА, СПОЖИВАННЯ

Минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією, комерційним імпортом та аварійною допомогою, що залучалася з енергосистем Польщі, Румунії та Словаччини. Сумарний обсяг екстреного постачання склав близько 3% від добового споживання електроенергії.

Також у денні години Україна на запит Польщі в екстреному порядку отримувала надлишки електроенергії

Сьогодні на запит України вже здійснювалося аварійне постачання електроенергії від Польщі, Румунії та Словаччини. Залучення аварійної допомоги передбачається і у години вечірнього максимуму споживання електроенергії.

Через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі вчора застосовувалися графіки відключень у Харківській області та для промисловості – у Кривому Розі. Обмеження в цих регіонах діють і сьогодні. Також з 18:00 до 23:00 в години вечірнього піку у всіх регіонах, крім Херсонської області, застосовувалися обмеження промислових споживачів. При цьому електропостачання побутових споживачів не обмежувалося.

У південних регіонах для недопущення перевантаження обладнання однієї з високовольтних підстанцій оператор системи передачі з 10:35 до 16:05 обмежував виробництво електроенергії з ВДЕ.

☢️ СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС

Рівень води у ставку-охолоджувачі незначною мірою знизився і становить 15,39 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.

🔄ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 16 699 МВт*год. Експорту не передбачається.


👥 FACEBOOK
🎞 YouTube
🌐 MinEnergy

Ми завжди на зв’язку!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏12👍42
‼️‼️‼️‼️СПОЖИВАЙМО ВІДПОВІДАЛЬНО!

Враховуючи значні пошкодження, завдані енергосистемі, просимо споживачів зменшити використання енергоємних приладів у пікові години (особливо ввечері з 17:00 до 22:00).

Промисловість – переглянути виробничі процеси для зменшення навантаження на енергосистему, а також максимально залучати імпорт для гарантованого уникнення відключень та посилення стійкості енергосистеми.


👥 FACEBOOK
🎞 YouTube
🌐 MinEnergy

Ми завжди на зв’язку!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍144🗿2🙏1
ЕНЕРГЕТИЧНА СИТУАЦІЯ В РЕГІОНАХ на 9️⃣ травня

Енергетики заживили всі населені пункти, що знеструмлювалися через негоду; у Харкові через мережеві обмеження без світла понад 100 тисяч абонентів


📍ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Ремонтні бригади повернули світло 1157 абонентам, що знеструмлювалися через обстріли. Залишаються без напруги 27,7 тисячі точок обліку. Через мережеві обмеження застосовуються графіки відключень для близько 104 тисяч абонентів.

📍ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

Через ворожі обстріли знеструмлювалися 4,3 тисячі абонентів – усіх заживлено.
У м. Дніпро з технологічних причин тимчасово припинено газопостачання мешканцям 14 багатоквартирних будинків.

📍ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Через ворожі обстріли минулої доби було знеструмлено 4,1 тисячі абонентів у 4 населених пунктах. Енергетики заживили 3,5 тисячі абонентів. На ранок залишаються без напруги 102 населених пункти, загалом – 47 тисяч абонентів.

📍ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Енергетики заживили 102 родини на прифронтових територіях. Знеструмленими залишаються 34 домівки. Також відновлено електропостачання 6,8 тисячі абонентів, що знеструмлювалися через технологічні порушення. На ранок через обстріли залишаються без напруги 3784 точки обліку. З технологічних причин знеструмлено 80 абонентів, відновлювальні роботи тривають.

📍СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

Енергетики заживили 952 абоненти у 7 населених пунктах. На ранок без електропостачання залишаються 3,8 тисячі точок обліку у 70 населених пунктах.

📍ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

У м. Херсон залишаються без напруги 2840 точок обліку. Ремонтні бригади заживили 3,3 тисячі абонентів у 7 населених пунктах. Залишаються без світла 26 тисяч абонентів у 45 населених пунктах.

📍ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 1823 абоненти у 29 населених пунктах. З технологічних причин відключено 292 абоненти.


👥 FACEBOOK
🎞 YouTube
🌐 MinEnergy

Ми завжди на зв’язку!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
10🙏4🔥1
🇩🇪💶⚡️ Німеччина надасть Україні грант на 45 млн євро для відновлення енергетики


Для якомога швидшого відновлення після атак. Саме на цю потребу буде спрямовано грант на суму 45 мільйонів євро, Угоду про надання якого було підписано у Міненерго під час зустрічі міністра енергетики Германа Галущенка з федеральним міністром економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свеньї Шульце. Відповідний документ підписав голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький та керівництво Німецького банку розвитку KfW.

Загалом, завдяки підтримці Німецького банку розвитку KfW за період військової агресії рф НЕК «Укренерго» залучено понад 177 млн євро кредитних та грантових коштів для відновлення та розбудови мережі передачі електроенергії.

Окремо очільник Міненерго подякував німецькій стороні за найбільший внесок до Фонду підтримки енергетики України – 225 млн євро.


Більше деталей - за посиланням 🔗


👥 FACEBOOK
🎞 YouTube
🌐 MinEnergy

Ми завжди на зв’язку!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
15👍4🤣1