⚡️Telegram мессенжерида узилишлар кузатилмоқда
Telegram мессенжери ишида носозликлар кузатилмоқда. Бу ҳақда Teleuz.info хабар бермоқда.
Telegram расмийлари муаммо мессенжер томонидан бўлмаётганини маълум қилишди.
“Бир оз муддат Telegram’да алоқа узилишлари кузатилди. Муаммо Telegram’да эмас.. Жамоа алоқани сақлаб қолишга ҳаракат қилмоқда”, — дейилади хабарда.
Downdetector’га кўра, ҳозирда Telegram тармоғида: серверга уланишда (65 фоиз), хабар юборишда (19 фоиз), Telegram дастурида кузатилаётган узилишлар (18 фоиз) аниқланган.
Тарбиячими ёки қийноқ «машина»си? Намангандаги болалар уйида ногирон қиз калтаклангани айтилмоқда
Кузатув камераларидан олинган видеоларда Ясминанинг парваришига масъул бўлган тарбиячи 29 сентябрь куни қизга мажбуран овқат едиргани кўринган бўлса, бошқа кунда олинган видеода тарбиячи болани ухлатиш мақсадида бошига зарба бераётганини кўриш мумкин.
🤬12👍11😱4
Янги таҳрирдаги Меҳнат кодексига кўра, иш вақти режимининг турли хил вариантларини белгилаш механизми жорий этилмоқда. Жумладан, иш кунини қисмларга бўлиш, сменали иш, мослашувчан иш графиги сингари турлар ходимларга қулайликлар туғдириш мақсадида киритилди.
👍5❤1😱1
Форум иштирокчилари марказ билан яқиндан танишиб, “Ислом хаттотлиги” кўргазмасини томоша қилишди.