Студія диванної аналітики 🧐
54 subscribers
23 photos
3 videos
24 links
Download Telegram
Студія диванної аналітики 🧐
Рецепт пасти, який згадував автор однієї з історій з випуску: https://cooking.nytimes.com/recipes/12965-spaghetti-carbonara
Ніколи не думала, що буду скидати посилання на рецептіки 👩‍🍳😅

Фан факт - ненавиджу готувати. Я краще буду сверлити стіни, крутити гайки, збивати плитку 👹

Не знаю, можливо це пов'язано з тим, що моя мама обожнює кулінарити, а брат взагалі шеф кухарем працював, то куди мені до цих двох асів!

Пам'ятаю, як в підлітковому віці я вирішила приготувати чукулядний кекс у чашці в мікрохвильовці (за рецептом із інтернету, звісно ж). Так вся сім'я збіглась зі своїми цінними порадами! Влаштували "раду старійшин" із прогнозами мого невідворотного провалу. Кекс на смак вийшов і справді не дуже, а бажання щось готувати (особливо в їхній присутності) зникло назавжди 😂

Не подумайте, готувати я все ж вмію (чулувіку он навіть довелося худнути, так уплітав каклєти і борщі), але не йде мені той прикол, не лежить душа 😁
4👍1
Реддіт прислав мені сповіщення з оцим:

Сьогодні я облажався, назвавши дівчину "Цицьки" при її батьках

У нас із дівчиною є милі грайливі прізвиська з сексуальним підтекстом, якими ми називаємо одне одного. Ми використовуємо їх майже постійно, за винятком, звісно, тих випадків, коли перебуваємо в компанії інших людей.

Ну і от, кілька тижнів тому вона запросила своїх батьків до себе додому на вечерю. Ми всі чудово проводили час. У якийсь момент дівчина щось у мене запитала, і я відповів: «Так, Цицьки».

Я миттєво усвідомив, що бовкнув. Моя дівчина, її мама й тато — всі просто вибухнули сміхом. Я почервонів як рак, мені було неймовірно ніяково.

Моя дівчина, яка має просто приголомшливе почуття гумору, сказала: «Чудово, тепер усі про них знають».

Я навіть не знав, що робити. Просто без упину вибачався. Усі поставилися до цього з розумінням і ніхто не образився. Мені довелося взяти волю в кулак і висидіти до кінця вечора. Але насправді мені хотілося просто втекти.

P.S. (Апдейт): Оскільки всі запитують — вона називає мене «Великий Прутень».


Добре, що хоч не малий 😂😂😂
😁10
Привіт підписникам з телеграму 🖖🏻
Тут таке діло… У головного диванного експерта весь тиждень пройшов як потяг (який проїхався по мені 🤭)

В нас і котел зламався - відповідно, треба було виглядати майстра, бо миття в тазіку нікого не робить щасливим. І знайшли підрядника, який робитиме ремонт на нашій іншій квартирі, тож треба було їздити підписувати купу паперів… Сценарій і зйомки взагалі ніяк не вміщались у цей графік 🫠

Але не переживайте. Кантєнт все одно буде, але не за звичним графіком, а в неділю об 11:00
🔥122👍1
Гляньте яка прикольна цифра 😊

Відео на завтра уже змонтувала - воно на рендері Далі останні приготування і відос піде у доступ спонсорам рівня Диванний експерт. А для широкого загалу, як і обіцяла, побачимось завтра об 11:00 🕚

P.S.: Дякую, що ви зі мною 🤞🏻 Даю краба кожному із цих 2323 людей🦀
❤‍🔥13👍1🤝1
Розкажу вам за свій вчорашній день 😁

Вчора у мене був такий день, що називається ДЕНЬ-ПЕРДЕНЬ

Почалося все з того, що нам позапланово (добре хоч з вечора попередили) треба було терміново їхати на квартиру, де робимо ремонт. Причина? У майстра не виходить відкрити двері на поверх у під’їзді. Минулого разу він бідний просив сусідів, щоб запустили 🥲

Коротше, підйом о 6 ранку, щоб на 8 уже бути в Києві (ми ж зараз живемо в області). І головне - я ж знаю, що той дублікат ключа, який ми віддали (як і оригінал, власне), просто заїдає в замку! Там треба знати особливий підхід і просто наловчитися його відкривати…

Взагалі, мені трохи соромно перед майстрами за наш квест-рум замість під'їзду:
1️⃣ Ключ заїдає.
2️⃣ Маленький ліфт на наш поверх принципово не їде і треба підніматися поверхом вище і йти пішки.
3️⃣ Вантажний ліфт працює тільки за попередньою домовленістю з головою кооперативу. А, і вишенька на торті - щоб він взагалі їхав, треба впродовж усієї поїздки тримати кнопку пальцем 😂😂😂

Але менше з тим, місію виконано - майстрів усередину впустили. Прийшов такий кремезний дядько з купою інструментів, мішків і ще якоїсь фігні. Виглядав максимально серйозно, битися б я з ним точно не пішла 😅 Він якраз займатиметься демонтажем.

І що мені окремо сподобалось - коли головний по ремонту (менеджер? власник контори? хто він взагалі? 😂) давав йому завдання і показував фронт робіт, цей суворий дядько брав і викреслював усе, що буде зносити... рожевою крейдою 👌🏻 Демонтаж має бути стильним! 💅🏻

На цьому наші пригоди не закінчилися. На зворотному шляху додому ми якраз розрулювали в телефоні цілий мільйон питань: узгоджували той нещасний вантажний ліфт, попереджали сусідів про майбутній апокаліпсис (гучні роботи), а паралельно ще й дзвонив майстер, бо він... не міг вийти! Уточнював, під яким саме кутом і з яким заклинанням треба провернути той проклятий ключ 😅

Градус напруги зростав, і тут на дорозі ще й якийсь поганець мене нахабно підрізає. Я зі злості як забібікала його на всю вулицю, то аж полегшало, терапевтичний ефект 10 із 10, рекомендую 😁

Далі за планом були зйомки та монтаж. Під кінець дня я задовбалася так, що це просто не передати словами.

А «найкраще» чекало сьогодні зранку - прокинулася з болем у горлі 😩 Зараз просто панічно сподіваюся, що це не повноцінна застуда, бо як записувати відео з сиплим голосом - я уявлення не маю...

Коротше, тримаюся на чаї та силі волі 😐
❤‍🔥82👍1😢1
Здається, окрім болю в горлі, у мене зараз буде інфаркт так званого мі акорда 😂

Це нам скинули фотозвіт… Вчора там був паркет, двері і бляха там була СТІНА 😱
👍6😱3😁1
Кажуть, що не обовʼязково потрібна причина, щоб запостити фото кота. Тож… нічого не питайте. Просто фотка кота моїх батьків ноу контекст 😅
🥰14😁21
Зайшла на Reddit шукати історії для нового випуску, а в мене вся стрічка в палаючій Масквє 🔥🤭😍

Хтось знає як перестати це переглядати й почати шукати історії? 😈
❤‍🔥13😁2
Уже можна приступати до перегляду 😌

https://youtu.be/n3IoNaYLLnw?si=V2xvx2X3IzhJImH5
❤‍🔥7👍1