обличчям до себе
59 subscribers
273 photos
58 videos
43 links
Download Telegram
Порівняльні свотчі Блиск-тінт для губ Patricia Ledo Trend Water
Cream, тон 03 та rom&nd Glasting Water Tint 04
😍71
А огляд на rom&nd Glasting Water Tint вже є на сторінці ☀️
4
На відео тінт на мені видає якусь червонинку, я аж тільки що пішла перепровірила чи воно так само в житті, бо на руці він прям коричневий, так от в житті він теж видає на мені цю краснинку.
😍4
Була у своїх, пила джус і засмагала (ужасно згоріло лице) 🫠


(насправді їздила допомагати на сезон, працювала в теплиці, і на базарі) зараз два дні перекуру і знову до праці)

А вчора порадувала себе новими румʼянами (дададдадада ще одними 😂) ну дуже хотіла новинку від зола) такі вони кайф) сьогодні зніму огляд)
🎉8
А ви як? Як проходить ваш травень?)
3
*потри сторінку і відчуй аромат* 😂
😍13
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Сьогодні я обрала найкращу погоду шо б нагулять кроки
4
Хочте прикол? Тут нуль стайлінгу) помила голову тільки з Schwarzkopf Gliss Scalp Balance deep cleansing та кислотний пілінг Estima і об’єм на чубчику ваууууу) але по довжині вже сама важкість волосся не дає такого результату) пора стригти каскад)))
🥰53👍2
Нарешті освіжили колір) зараз ще довкладусь і покажу фінально 🙃
3
Forwarded from A
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😍4
Шось з укладкою сьогодні не задалось і з фоткою теж
От шо значіть фоткать на авто режимі, все засвітило(((

Фарбуюсь на 3% оксиду, по суті це тонування, тому рівномірного кольору немає, але я його і не добиваюсь, мені важливіше якість полотна, чим колір) все одно воно буде вимиватися і вигорати на сонці)

Фарба клас, мінеральна олія від цього ж бренду, ще краще) вже неодноразово ними користувалась і з упевненістю можу радити)
😍7
Ось така олійка) наношу на вологе волосся одразу з упаковки, тримаю хвилин пару і змиваю) мені вже однієї ампули на раз мало, як було коротше волосся то і однієї було забагато навіть)

Беру в архітекторі краси у фіз магазині поштучно, на сайті поштучно в них не знаходжу, а на мейкапі поки немає в наявності((

Я ще пошукаю де можна брати поштучно і поділюсь з вами)
🔥6
Обожнюю понаписувати шось в нотатках і ніколи це не записати в озвучку і ніколи не викласти
Моє нішове хоббі 😂

Це я подивилась першу серію ейфорії) поки зупинилась на третій, хочу додивитись вже нарешті до кінця, бо ухилятись від спойлерів в інтернеті все важче і важче

Ви дивились новий сезон? Які відчуття у вас викликав?
👍4