На відео тінт на мені видає якусь червонинку, я аж тільки що пішла перепровірила чи воно так само в житті, бо на руці він прям коричневий, так от в житті він теж видає на мені цю краснинку.
😍4
Була у своїх, пила джус і засмагала (ужасно згоріло лице) 🫠
(насправді їздила допомагати на сезон, працювала в теплиці, і на базарі) зараз два дні перекуру і знову до праці)
А вчора порадувала себе новими румʼянами (дададдадада ще одними 😂) ну дуже хотіла новинку від зола) такі вони кайф) сьогодні зніму огляд)
(насправді їздила допомагати на сезон, працювала в теплиці, і на базарі) зараз два дні перекуру і знову до праці)
А вчора порадувала себе новими румʼянами (дададдадада ще одними 😂) ну дуже хотіла новинку від зола) такі вони кайф) сьогодні зніму огляд)
🎉8
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Сьогодні я обрала найкращу погоду шо б нагулять кроки
❤4
Шось з укладкою сьогодні не задалось і з фоткою теж
От шо значіть фоткать на авто режимі, все засвітило(((
Фарбуюсь на 3% оксиду, по суті це тонування, тому рівномірного кольору немає, але я його і не добиваюсь, мені важливіше якість полотна, чим колір) все одно воно буде вимиватися і вигорати на сонці)
Фарба клас, мінеральна олія від цього ж бренду, ще краще) вже неодноразово ними користувалась і з упевненістю можу радити)
От шо значіть фоткать на авто режимі, все засвітило(((
Фарбуюсь на 3% оксиду, по суті це тонування, тому рівномірного кольору немає, але я його і не добиваюсь, мені важливіше якість полотна, чим колір) все одно воно буде вимиватися і вигорати на сонці)
Фарба клас, мінеральна олія від цього ж бренду, ще краще) вже неодноразово ними користувалась і з упевненістю можу радити)
😍7
Ось така олійка) наношу на вологе волосся одразу з упаковки, тримаю хвилин пару і змиваю) мені вже однієї ампули на раз мало, як було коротше волосся то і однієї було забагато навіть)
Беру в архітекторі краси у фіз магазині поштучно, на сайті поштучно в них не знаходжу, а на мейкапі поки немає в наявності((
Я ще пошукаю де можна брати поштучно і поділюсь з вами)
Беру в архітекторі краси у фіз магазині поштучно, на сайті поштучно в них не знаходжу, а на мейкапі поки немає в наявності((
Я ще пошукаю де можна брати поштучно і поділюсь з вами)
🔥6
Знайшла де можна купити цю олійку поштучно)
Саме на цьому сайті ніколи не замовляла, але на всіх інших тільки упаковка на 10 шт)
Якщо ви замовляли на цьому сайті, то пишіть свої відгуки)
Саме на цьому сайті ніколи не замовляла, але на всіх інших тільки упаковка на 10 шт)
Якщо ви замовляли на цьому сайті, то пишіть свої відгуки)
"Dr Beauty" (Доктор Б'юті)
Масло для окрашенных волос минерализирующая Koster Nutris Color 1х10мл
Масло для окрашенных волос минерализирующая Koster Nutris Color 1х10мл НФ-00029462 купить за 145 грн. в интернет-магазине Dr Beauty ✓ 100% оригинальная косметика МАСЛА & ФЛЮИДЫ с доставкой по Украине ✓ Самовывоз в Киеве и области ☎️+380983874747.
❤4
Обожнюю понаписувати шось в нотатках і ніколи це не записати в озвучку і ніколи не викласти
Моє нішове хоббі 😂
Це я подивилась першу серію ейфорії) поки зупинилась на третій, хочу додивитись вже нарешті до кінця, бо ухилятись від спойлерів в інтернеті все важче і важче
Ви дивились новий сезон? Які відчуття у вас викликав?
Моє нішове хоббі 😂
Це я подивилась першу серію ейфорії) поки зупинилась на третій, хочу додивитись вже нарешті до кінця, бо ухилятись від спойлерів в інтернеті все важче і важче
Ви дивились новий сезон? Які відчуття у вас викликав?
👍4