обличчям до себе
59 subscribers
273 photos
58 videos
43 links
Download Telegram
Ділюсь своїм улюбленим тренуванням 🤸‍♂️ Люблю ще замінити маленькі гантелькі на одну 7-ми кг і походу справи модифікувати вправи під одну гантельку)

Якщо тренуєтесь вдома звернуть увагу на цей канал) дуже зручно, що вони короткі, зрозумілі, все озвучують і вони не екстра важкі) Размять косточкі вдома те шо треба)

Діліться своїми улюбленими тренуваннями ❤️
🔥5
За роки тренування вдома в мене зібрався пул улюблених каналів з якими мені найкомфортніше ❤️

fershtei fit - подобаються короткі кардіо, вони в самому низу на каналі.
MARSA - класний пілатес, але без ведення голосом, просто під музичку.
Snezhana Fit - ідеально все. Багато пояснень про дихання, діафрагму, правильну поставу під час виконання, шо важливо коли тренуєшся самостійно)
VPST - короткі, зрозумілі, буває дещо складні тренування.
Пілатес Українською - люблю силові тренування тут.

Сподіваюсь, було корисно
7
Мої 12-ті румʼяна тільки за цей рік 🫠
🤩11
Порівняльні свотчі Блиск-тінт для губ Patricia Ledo Trend Water
Cream, тон 03 та rom&nd Glasting Water Tint 04
😍71
А огляд на rom&nd Glasting Water Tint вже є на сторінці ☀️
4
На відео тінт на мені видає якусь червонинку, я аж тільки що пішла перепровірила чи воно так само в житті, бо на руці він прям коричневий, так от в житті він теж видає на мені цю краснинку.
😍4
Була у своїх, пила джус і засмагала (ужасно згоріло лице) 🫠


(насправді їздила допомагати на сезон, працювала в теплиці, і на базарі) зараз два дні перекуру і знову до праці)

А вчора порадувала себе новими румʼянами (дададдадада ще одними 😂) ну дуже хотіла новинку від зола) такі вони кайф) сьогодні зніму огляд)
🎉8
А ви як? Як проходить ваш травень?)
3
*потри сторінку і відчуй аромат* 😂
😍13
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Сьогодні я обрала найкращу погоду шо б нагулять кроки
4
Хочте прикол? Тут нуль стайлінгу) помила голову тільки з Schwarzkopf Gliss Scalp Balance deep cleansing та кислотний пілінг Estima і об’єм на чубчику ваууууу) але по довжині вже сама важкість волосся не дає такого результату) пора стригти каскад)))
🥰53👍2
Нарешті освіжили колір) зараз ще довкладусь і покажу фінально 🙃
3
Forwarded from A
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😍4
Шось з укладкою сьогодні не задалось і з фоткою теж
От шо значіть фоткать на авто режимі, все засвітило(((

Фарбуюсь на 3% оксиду, по суті це тонування, тому рівномірного кольору немає, але я його і не добиваюсь, мені важливіше якість полотна, чим колір) все одно воно буде вимиватися і вигорати на сонці)

Фарба клас, мінеральна олія від цього ж бренду, ще краще) вже неодноразово ними користувалась і з упевненістю можу радити)
😍7